Топ теми

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 7 АПРИЛ

БНТ
05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Разследването на Мун – тв филм /п/ 06:30 72-те най-сладки животни – документална поредица/п/ 07:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Препрочитаме Вазов – кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 12:35 История.bg Строители на младата столица /п/ 13:35 Как да правим изумителни снимки? – документална поредица 14:00 Малки истории /п/ 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Приключенията на Илайъс – анимационен филм 14:40 Разследването на Мун – тв филм 15:10 72-те най-сладки животни документална поредица 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 Отблизо с Мира /п/ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Препрочитаме Вазов – кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 19:05 Епопея на забравените: Опълченците на Шипка 19:15 Госпожо Държавен секретар – 22-сериен тв филм /САЩ, 2014 г./, режисьори: Джеймс Уитмор, Дейвид Симъл и др., в ролите Тиа Леони, Тим Дейли, Патина Милър и др. (12) 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум 22:00 Моят плейлист – музикално-развлекателно предаване 23:00 По света и у нас 23:30 Препрочитаме Вазов – кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 23:35 Кръгът Блечли 2 тв филм (12) 00:25 Култура.БГ /п/ 01:25 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл /п/ 02:25 Госпожо Държавен секретар – тв филм/п/ (12) 03:20 Как да правим изумителни снимки? – документална поредица /п/ 03:45 Днес и утре 04:10 Кръгът Блечли 2 – тв филм /п/ (12) 04:55 Още от деня /п/

bTV
05:30 “Домашен арест” /п/ – сериал 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.2, еп.3 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, еп.49 15:00 “Търговски център” – сериал, с.14, еп.1, 2 16:00 “Спасители в планината” – сериал, с.8, еп.9 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, с.2, еп.25 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.2, еп.61 21:00 “MasterChef” – кулинарно шоу, с.6 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.3 01:00 “Спасители в планината” /п/ – сериал, с.8, еп.9 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Втори шанс” – сериал, еп.88

bTV Action
05:00 “Животинско царство” – сериал, с.3, еп.3 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, еп.25, 26, с.2, еп.1, 2 08:00 “Кости” – сериал, с.11, еп.5 09:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.12 10:00 “Стрелата” – сериал, с.3, еп.9 11:00 “Монк” – сериал, с.5, еп.12 12:00 “Коли на мечтите” – автомобилна поредица, с.2, еп.4 12:30 “Реликвите на смъртните: Град от кости” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, Германия, Канада, 2013), режисьор Харалд Цварт, в ролите: Лили Колинс, Джейми Кембъл Бауър, Робърт Шийхан, Джемайма Уест, Кевин Зигърс, Лина Хийди и др. 15:00 “Кости” – сериал, с.11, еп.6 16:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.13 17:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, еп.15 18:00 “Монк” – сериал, с.5, еп.13 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.3, еп.10 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Господарят на илюзията” – сериал, еп.10 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Трудна мишена 2” – екшън, трилър (САЩ, 2016), режисьор Рул Рейне, в ролите Скот Адкинс, Робърт Непър, Рона Митра, Темуера Морисън, Ан Труонг и др. 00:00 “Господарят на илюзията” – сериал, еп.10 01:00 “Животинско царство” – сериал, с.3, еп.4 02:00 “Стрелата” – сериал, с.3, еп.10 03:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, еп.15

bTV Comedy
05:00 “Слънчева Филаделфия” /п/ – сериал 06:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал, с.11, еп.5, 6 07:00 “Барът на Пепе” /п/ – сериал 08:30 “Кухня” /п/ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Откраднатата принцеса” – анимация, приключенски, комедия (Украйна, 2018), режисьор Олег Маламуж 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Кухня” /п/ – сериал 15:00 “Ало, ало” /п/ – сериал 15:30 “Барът на Пепе” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, еп.23, 24 19:00 “Барът на Пепе” – сериал, еп.3 20:30 “Ало, ало” – сериал, еп.5, 6 22:00 “Кухня” – сериал, с.6, еп.11, 12 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.3, еп.21, 22 00:00 “Откраднатата принцеса” /п/ – анимация, приключенски, комедия (Украйна, 2018) 02:00 “Слънчева Филаделфия” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ – вечерно токшоу

Nova TV
05:20 “Нюанси синьо” – сериен филм, сезон 2 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 4 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Системата” (премиера) – сериен филм, сезон 9 21:00 “Hell’s Kitchen България” – риалити, нов сезон 22:00 “Ягодова луна” (премиера) – сериен филм 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Нюанси синьо” – сериен филм, сезон 2 00:30 “Незабравимо” – сериен филм, сезон 1 01:30 “Уил и Грейс” – сериен филм, сезон 3 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Хокей на лед: ЦСКА Москва – Йокерит, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Баскония – Валенсия, мач от испанската баскетболна лига /п/ 14:00 Футбол: Стоук Сити – Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Тенерифе – Бетис, мач от испанската баскетболна лига /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Футбол: Нотингам Форест – Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип /п/ 20:00 Футбол: Айнтрахт Франкфурт – Вердер Бремен, четвъртфинален мач за Купата на Германия /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Обзор на кръга за Купата на Германия (2019-20), 4-и епизод /п/ 22:45 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 29-и епизод /п/ 23:15 Баскетбол: Зенит – Локомотив Кубан, мач от ВТБ лига /п/ 01:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

Kanal 3
06:30 “Патарински Live” /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Парчета от реалността” 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Без монтаж” 10:50 “Изкуство по време на пандемия” 11:00 НОВИНИ 11:15 “Другото лице”/п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 “Офанзива” – избрано 13:00 НОВИНИ 13:25 “Патарински Live” /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парчета от реалността” 15:00 НОВИНИ 15:30 “Изкуство по време на пандемия” 15:45 Топ Шоп 16:00 НОВИНИ 16:30 “Другото лице” 17:00 НОВИНИ 17:40 “Изкуство по време на пандемия” 17:50 “Бизнес новини” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:25 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:25 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:25 “Без монтаж” 23:00 НОВИНИ 23:25 “Патарински Live” /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:25 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *