ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 7 АПРИЛ

БНТ
05:10 Още от деня, коментарно предаване /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва, сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Законът на Дойл, тв филм /4 сезон, 5 епизод/ (12) 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Благуните детски, тв филм /2 сезон, 3 епизод/ 15:25 Давай, Астробой!, анимационен филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня, коментарно предаване 19:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Бизнес.БГ 21:30 Следите остават 22:00 Достоевски, 8-сериен тв филм /Русия, 2011 г./, 1 епизод, режисьор Владимир Хотиненко, в ролите Евгений Миронов, Чулпан Хаматова, Александър Домогаров, Леонид Окунев и др. (14) 23:00 По света и у нас 23:30 Събота вечер с БНТ /п/ 00:30 Светът и ние /п/ 00:50 100% будни /п/ 02:45 Култура.БГ /п/ 03:55 Бразди /п/ 04:25 Законът на Дойл, тв филм /4 сезон, 5 епизод/п/ (12)

bTV
05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” /п/ – комедийно шоу 13:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 14:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с. 3, еп. 10 16:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, еп. 60 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 “Столичани в повече” – сериал, с. 4, еп. 3 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал, еп. 67 21:00 “MasterChef” – кулинарно шоу, с. 7 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Мъртва точка” – сериал, с. 5, еп. 8 01:00 “Опасни улици” – сериал, с. 14, еп. 109 02:00 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:10 “Втори шанс” – сериал, с. 2, еп. 8

bTV Comedy
05:00 “Слънчева Филаделфия” /п/ – сериал 06:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал, с. 12 еп. 7, 8 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “По средата” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 09:30 “Корени” /п/ – сериал 10:00 “Шефове гадняри” – комедия (САЩ, 2011), режисьор Сет Гордън, в ролите Джейсън Бейтман, Чарли Дей, Джейсън Съдекис, Кевин Спейси, Дженифър Анистън, Мегън Маркъл, Доналд Съдърланд, Колин Фарел и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Корени” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи”
/п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу 18:00 “Приятели” – сериал, с. 4, еп. 1, 2 19:00 “По средата” – сериал, с. 8, еп. 5 19:30 “Новите съседи” – сериал, с. 5-7, еп. 37 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с. 7, еп. 4 22:00 Премиера: “Корени” – сериал, еп. 19 – 21 (последен) 23:30 “Двама мъже и половина” – сериал, с. 3, еп. 21, 22 00:30 “Шефове гадняри” /п/ – комедия (САЩ, 2011) 02:30 “Слънчева Филаделфия” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

bTV Action
05:00 “Монк” – сериал, с. 7, еп. 4 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, еп. 15 – 18 08:00 “Монк” – сериал, с. 7, еп. 4 09:00 “Твърде лично” – сериал, с. 2, еп. 4 10:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с. 4, еп. 2 11:00 “Смелите” – сериал, еп. 4 12:00 “Супергърл” – сериал, с. 4, еп. 20 13:00 “Да откраднеш младоженеца” – трилър (тв филм, Канада, 2017), режисьор Дейвид Ланглоа, в ролите Хедър Морис, Фиона Врум, Джейсън Сърмак, Джоан Ван Арк и др. 15:00 “Монк” – сериал, с. 7, еп. 5 16:00 “Твърде лично” – сериал, с. 2, еп. 5 17:00 “Супергърл” – сериал, с. 4, еп. 21 18:00 “Смелите” – сериал, еп. 5 19:00 Часът на супергероите: “Легендите на утрешния ден” – сериал, с. 4, еп. 3 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Лондонград” – сериал, еп. 20 21:00 bTV Новините 21:30 Студио “Шампионска лига” 22:00 Пряко, УЕФА Шампионска лига, 1/4-финал: Байерн Мюнхен – ПСЖ 00:00 Студио “Шампионска лига” 00:30
УЕФА Шампионска лига, 1/4-финал /запис/: Порто – Челси 02:15 “Лондонград” – сериал, еп. 20 03:15 “Смелите” – сериал, еп. 5 04:15 “Твърде лично” – сериал, с. 2, еп. 5
Nova TV
05:10 “Специален отряд: Лайпциг” – сериал /п/ 06:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Мерием” (премиера) – сериен филм 13:30 “Изпитанията на живота” (премиера) – сериал 15:00 “Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Финалът” (премиера) – сериал, сезон 11 21:00 “Един за друг” (премиера) – риалити, сезон 2 22:30 “Братя” (премиера) – сериал, сезон 2 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Специален отряд: Лайпциг” (премиера) – сериал 00:30 “Добрата съпруга” – сериал, сезон 1 01:30 “Проповедникът” – сериал, сезон 1 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 03:30 “Изпитанията на живота” – сериал /п/ 04:30 “Мерием” – сериен филм /п/

Nova Sport
09:00 Хокей на лед Континентална хокейна лига, плейофи /п/ 11:00 Баскетбол: Парма – Цмоки, ВТБ лига /п/ 13:00 Футбол: Норич Сити – Хъдърсфилд Таун, Чемпиъншип /п/ 15:00 Новини 15:05 Баскетбол: Енисей – УНИКС, ВТБ лига /п/ 17:00 Футбол: Тотнъм Хотспър – Манчестър Юнайтед, класика от Висшата лига (1995-96) /п/ 17:30 Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) /п/ 18:00 “Пета четвърт”, обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) 18:30 Хокей на лед, Континентална хокейна лига, плейофи – директно 21:00 Купа на Футболната асоциация: Обзор, предаване за английски футбол (2020-21) /п/ 21:55 Новини 22:00 Професионална борба: “Първична сила”, предаване на WWE (2021) 23:00 “Пета четвърт”, обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) /п/ 23:30 Хокей на лед, Континентална хокейна лига, плейофи /п/ 01:30 Еротичен телепазар

NovaNews
05:15 Бизнесът /п/ 05:25 Пресечна точка /п/ 06:00 Здравей, България 09:30 Ускорение /п/ 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Ничия земя /п/ 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Бизнесът 11:30 Офанзива с Любо Огненов -избрано 12:00 Новините на NOVA 12:30 Денят на живо /п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Патарински LIVE /п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Евромакс 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Шоубизнес 15:30 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA 16:10 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:15 Пресечна точка /п/ 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Денят на живо 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:45 Бизнесът 21:50 Шоубизнес 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Пресечна точка
/п/ 23:00 Новините на NOVA 23:30 Денят на живо /п/ 00:00 Новините на NOVA /п/ 00:30 Патарински LIVE /п/ 01:00 Новините на NOVA /п/ 01:30 Офанзива с Любо Огненов /п/ 02:00 Новините на NOVA /п/ 02:30 Денят на живо /п/ 03:00 Новините на NOVA /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA /п/ 04:25 Социална мрежа /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *