ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 7 ДЕКЕМВРИ

БНТ

06:00 Внимание, роботика анимационен филм /п/ 06:25 Магна аура, изгубеният град тв филм 06:50 Приказка за обърканото царство анимационен филм/България, 2004г./ 07:15 Патиланско царство тв филм 07:40 Телепазарен прозорец 07:55 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Беър Грилс – екстремно оцеляване, заснето с камера документален филм 11:30 Туризъм.бг 12:00 По света и у нас 12:30 Бразди 13:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов 14:00 Вяра и общество с Горан Благоев 15:00 Цар и генерал /95г. от рождението на Любен Станев/ игрален филм /България, 1966г./, сценарист Любен Станев, режисьор Въло Радев, в ролите: Петър Слабаков, Наум Шопов, Евгени Урбански, Стойчо Мазгалов, Руси Чанев и др. 16:15 Живот като на кино документален филм /България, 2016г./, режисьор Милена Гетова 17:00 Вечната музика 17:30 Космонавтите: Как Русия печели космическата надпревара документален филм /2, последна част/ 18:30 Извън играта 19:00 Стани богат тв игра 20:00 По света и у нас 20:20 Спортни новини 20:30 Господин Селфридж 4 тв филм /4 и 5 епизод/ (12) 22:10 По света и у нас 22:25 Студио “Х”: Ченгета 2 тв филм /2 епизод/ (14) 23:25 Глупакът игрален филм /САЩ, 2010г./, режисьор Майкъл Уоткинс, в ролите: Марк Фъргюсън, Мелора Хардин, Денис Фарина и др. (12) 01:05 Тайните на войната документална поредица /5 епизод/п/ 02:00 Скрийте усмивките си игрален филм /п/ 03:30 Съкровище в двореца тв филм /38 епизод/п/ 04:30 Бразди /п/

bTV

05:30 “НепознатиТЕ” /п./ – документална поредица 06:00 “Джи Ай Джо: Ренегати” – сериал, анимация, еп.11, 12 07:00 “Домашен арест” – сериал, с.3 еп.17, 18 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Cool…T” – лайфстайл предаване с водещ Поли Гергушева 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “НепознатиТЕ” – документална поредица на Георги Тошев 13:00 “Принцът и аз 4: Приключения в рая” – романтичен, комедия (тв филм, САЩ, 2010), режисьор Катрин Кирън, в ролите: Кам Хескин, Крис Гиър, Джонатан Фърт, Селина Ло и др. 15:00 “The Voice” – музикално шоу, международни издания /най-доброто/ 16:00 “Мармалад” – токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков 18:00 “Карбовски: Втори план” – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:25 bTV Репортерите 20:00 “Фермата: Нов свят” – риалити, с.5 22:00 “Размяната” – комедия, фентъзи (САЩ, 2011), режисьор Дейвид Добкин, в ролите: Райън Рейнолдс, Джейсън Бейтман, Лесли Ман, Оливия Уайлд, Ти Джей Хенсън, Ед Акерман и др. [14+] 00:10 “О, братко, къде си?” – комедия, криминален (САЩ, Великобритания, Франция, 2000), режисьори Джоуел Коен и Итън Коен, в ролите: Джордж Клуни, Джон Туртуро, Тим Блейк Нелсън, Джон Гудман, Холи Хънтър, Майкъл Бадалуко, Уейн Дювал и др. 02:30 “Карбовски: Втори план” /п./ 03:30 “Мармалад” /п./

bTV Action

05:15 “Тежки престъпления” – сериал, с.6 еп.7 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.3 еп.22 – 24 07:30 “Монк” – сериал, с.7 еп.13 – 15 10:30 “Отмъщение: Любовна история” – екшън, криминален, драма (САЩ, 2017), режисьор Джони Мартин, в ролите: Никълъс Кейдж, Ана Хъчинсън, Талита Бейтман, Дон Джонсън, Дебора Кара Ънгър, Джошуа Микел, Джо Октърбек и др. 12:30 “Бързи и яростни 7” – екшън, трилър (САЩ, 2015), режисьор Джеймс Уан, в ролите: Вин Дизел, Пол Уокър, Дуейн Джонсън, Мишел Родригес, Джордана Брустър, Тайрийз Гибсън, Лудакис, Елса Патаки, Джейсън Стейтъм, Джаймън Хаунсу и др. 15:00 “На живот и смърт” – екшън, криминален, трилър (САЩ, Германия, 2007), режисьор Джон Хърцфелд, в ролите: Пол Уокър, Лорънс Фишбърн, Оливия Уайлд, Джейсън Флеминг, Кийт Карадийн, Жоаким де Алмейда, Джейкъб Варгас и др. 17:00 “Дивата муха” – предаване за екстремни спортове, еп.36 17:30 “Да Знаеш Как” /п./ – предаване за домашния майстор, еп.1 18:00 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.4 еп.11 18:45 “Скорост” – екшън, криминален, трилър (САЩ, 1994), режисьор Ян де Бонт, в ролите: Киану Рийвс, Денис Хопър, Сандра Бълок, Джо Мортън, Джеф Даниълс, Глен Плъмър, Карлос Караско и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “Отвличане” – трилър (САЩ, 2017), режисьор Луис Прието, в ролите: Хали Бери, Кристофър Бери, Малиа Роуз, Сейдж Къриа и др. 00:00 “Чистката: Анархия” – фентъзи, хорър, психотрилър (САЩ, 2014), режисьор Джеймс ДеМонако, в ролите: Франк Грило, Кармен Иджого, Зак Гилфорд, Кийли Санчес, Зоуи Соул, Джъстина Мачадо, Джон Бийзли, Джак Конли, Ноел Гуглийми и др. [16+] 02:00 “Монк” – сериал, с.7 еп.14, 15 03:45 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.4 еп.11 04:15 “Човекът-вълк” – трилър, ужаси (САЩ, 2010), режисьор Джо Джонстън, в ролите: Саймън Мерелс, Джема Уелан, Антъни Хопкинс, Бенисио Дел Торо, Емили Блънт и др. [16+]

bTV Comedy

05:00 “Любимци” /п./ – сериал 06:00 “Любимци” – сериал, еп.13, 14 07:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал, с.11 еп.1, 2 08:00 “Без пукната пара” /п./ – сериал 10:00 “Приемане в Принстън” – комедия, романтичен (САЩ, 2013), режисьор Пол Уайц, в ролите: Тина Фей, Пол Ръд, Нат Улф, Глория Рубен, Уолас Шон и др. 12:00 “Поп звезда на всяка цена” – комедия, музикален (САЩ, 2016), режисьори Акива Шафър и Йорма Такони, в ролите: Анди Самбърг, Имъджен Путс, Сара Силвърман, Йорма Такони, Джеймс Бъкли, Сандра Роско, Тим Медоус, Акива Шафър и др. 14:00 “Бруклин 99” – сериал, еп.1, 2 15:00 “Фитнес” /п./ – сериал 16:00 “Новите съседи” /п./ – сериал 19:30 “На гости на третата планета” – сериал 20:30 “Непознати роднини” – комедия (САЩ, Германия, 2006), режисьор Грег Глиена, в ролите: Дани ДеВито, Кати Бейтс, Рон Ливингстън, Нев Кембъл, Бевърли Д`Анджело, Боб Оденкърк, Кристин Барански и др. 22:30 “Бруклин 99” /п./ – сериал, еп.1, 2 23:30 “Столичани в повече” /п./ – сериал 01:30 “Слънчева Филаделфия” /п./ – сериал 02:00 “Любимци” /п./ – сериал 03:00 “Бруклин 99” /п./ – сериал 04:00 “Слънчева Филаделфия” /п./ – сериал

Nova TV

07:00 “Черна любов” – сериен филм 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 12:50 “Падингтън” – с уч. на Никол Кидман, Хю Боневил, Сали Хокинс, Питър Капалди, Джим Броудбент, Джули Уолтърс и др. 14:45 “Тиха нощ, луда нощ” – с уч. на Даян Кийтън, Алън Аркин, Джон Гудман, Ед Хелмс, Мариса Томей и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ 20:00 “Маскираният певец” (премиера) – забавно предаване, финал 22:00 “Ударът “Пелам 123″: Отвличане в метрото” – с уч. на Дензъл Уошингтън, Джон Траволта, Луис Гусман, Рамон Родригес, Джеймс Гандолфини, Джон Туртуро и др. 00:10 “Това е краят” – с уч. на Джеймс Франко, Джона Хил, Сет Роугън, Джей Баручел, Дани Макбрайд, Ема Уотсън и др. 04:15 “Тиха нощ, луда нощ” – с уч. на Даян Кийтън, Алън Аркин, Джон Гудман, Ед Хелмс, Мариса Томей и др. /п/

Nova Sport

10:00 Футбол: Милуол – Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Калев – Енисей, мач от ВТБ лига /п/ 14:15 Студио “Чемпиъншип”, директно 14:30 Футбол: Хъдърсфилд Таун – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, директно 16:25 Студио “Чемпиъншип”, директно 17:00 Футбол: Шефилд Уенздей – Брентфорд, мач от Чемпиъншип, директно 18:55 Студио “Чемпиъншип”, директно 19:30 Хокей на лед: Салават Юлаев – Металург, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 21:30 Баскетбол: Уникаха – Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, директно, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 23:15 Професионална борба: “Разбиване”, 49-и епизод 00:15 Футбол: Шефилд Уенздей – Брентфорд, мач от Чемпиъншип /п/ 02:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 02:30 Еротичен телепазар 04:30 Край на програмата

Kanal 3

07:00 “Парчета от реалността” 07:15 “Интервю с Наделина Анева” 08:00 “Пулс” с Гергана Добрева – здравно предаване 08:30 “Социална мрежа” /п/ 09:15 “Парчета от реалността” 09:30 “Другото лице” /п/ 10:00 “Интервю с Наделина Анева” 10:45 Топ Шоп 11:00 “Резултатът” 11:30 “Спорт в обектива” – избрано 12:00 НОВИНИ 12:15 “Букмейкър” 12:30 “Другото лице” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Резултатът” 13:45 Топ Шоп 14:00 НОВИНИ 14:15 “Икономика и бизнес” 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 “Патарински LIVE” – /п/ 16:00 НОВИНИ 16:15 “Интервю с Наделина Анева” 17:00 “Офанзива с Любо Огнянов” 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 “Парламентът на фокус” 20:00 НОВИНИ 20:15 “Интервю с Наделина Анева” 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Парламентът на фокус” 22:30 “Холивуд” 23:00 НОВИНИ 23:15 “Офанзива с Любо Огнянов” /п/ 01:00 НОВИНИ /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *