Топ теми

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 7 МАЙ

БНТ1

06.55 Денят започва сутрешен информационен блок с водещи Боряна Черганова, Илия Илиев и Иво Никодимов

09.00 По света и у нас информационна емисия

09.15 Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович

10.30 Здравето отблизо здравно предаване с водеща Мария Андонова

11.30 България от край до край 6 /3 филм/п/

12.00 По света и у нас информационна емисия

12.30 Стани богат тв игра/п/

13.25 Евровизия 2018 /клипове/

13.30 Концерт на Мая Нешкова

15.15 Кунг Фу панда 2 анимационен филм /САЩ, 2011г./

16.45 Едно Антарктическо лято – документален филм

17.30 “Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” кулинарно предаване с водещ Ути Бъчваров

18.00 Международен цирков фестивал Монте Карло

19.00 Стани богат тв игра

19.50 Лека нощ, деца!

20.00 По света и у нас информационна емисия

20.45 Спортни новини

21.00 История.bg Георги Бенковски

22.00 Геният – тв филм /5 епизод/

22.55 Евровизия 2018 /клипове/

23.00 Ролинг Стоунс: “Оле, оле, оле – пътуване през Латинска Америка” – музикален филм

00.40 Денят започва с Култура /п/

01.55 Геният – тв филм /5 епизод/п/

02.50 Краен срок – игрален филм/п/ (16)

04.15 Днес и утре

04.45 Здравето отблизо /п/

bTV

05.30″Лице в лице” /п./ – публицистично предаване

06.00″Легендата за Кора” – анимация

07.00″Тази сутрин” – информационно предаване

09.30″Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

12.00 bTV Новините – обедна емисия

12.30 “София Грейс и Роузи: Кралско приключение” – приключенски, комедия, семеен (САЩ, 2014), режисьор – Брайън Левант, актьори – София Грейс Браунлий, Роузи МакКлилънд, Жаки Ачилеас и др.

14.00 “Уморените лъвове” – комедия, драма, приключенски (САЩ, 2003), режисьор – Тим Макканис, актьори – Майкъл Кейн, Хейли Джоуел Осмънт, Кира Седжуик, Джош Лукас, Диърдри ОКонъл и др.

16.00 “Полетът на феникса” – екшън, приключенски (САЩ, 2004), режисьор – Джон Мур, актьори – Денис Куейд, Тайриз Гибсън, Миранда Отто, Джовани Рибиси, Хю Лори и др.

18.00 Премиера: “Скъпи наследници” – сериал, с.1, еп. 81

19.00 bTV Новините – централна емисия

20.00 Премиера: “Великолепният век: Кьосем ” – сериал, с. 2, еп. 15

21.00 MasterChef България – кулинарно шоу

22.30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу

23.30 bTV Новините – късна емисия

00.00 “Под наблюдение”- сериал, с.3, еп. 2

01.00 “Уморените лъвове” /п./

02.30 “Преди обед” /п./ – токшоу

04.30 “Времето лети”- сериал, с.3, еп. 36

bTV Comedy

05.00 “Фитнес Тони” – сериал

06.00 “Кое е това момиче” – сериал, с.4

07.00 “Моето семейство” – сериал

08.00 “Без пукната пара” – сериал, с.4

09.00 “Столичани в повече” – сериал, с.12

10.00 “Хотел за кучета” – комедия (САЩ, Германия, 2009), режисьор – Тор Фройдентал, актьори – Ема Робъртс, Джейк Т. Остин, Дон Чийдъл, Джон Симънс, Лиса Кудроу, Кайла Прат, Кевин Дилън, Трой Джентил, Робин Лий и др.

12.00 “Страхотни новини” – сериал

12.30 “Щурите съседи” – сериал

14.00 “Теория за големия взрив” – сериал

15.00 “Стъпка по стъпка” – сериал

16.00 “Приятели” – сериал

17.00 “Комиците и приятели 2018” – комедийно шоу

18.00 “Щурите съседи” – сериал

19.30 “Моето семейство” – сериал, с.3

20.00 “Стъпка по стъпка” – сериал, с.4

21.00 “Приятели” – сериал, с.6

22.00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.6

23.00 “Модерно семейство” – сериал, с.6

00.00 “Хотел за кучета” – комедия (САЩ, Германия, 2009), режисьор – Тор Фройдентал, актьори – Ема Робъртс, Джейк Т. Остин, Дон Чийдъл, Джон Симънс, Лиса Кудроу, Кайла Прат, Кевин Дилън, Трой Джентил, Робин Лий и др.

02.00 “Кое е това момиче” – сериал

03.00 “Без пукната пара” – сериал

04.00 “Модерно семейство” – сериал

bTV Action

06.00 “Аватар: Легенда за Анк ” – анимация

07.30 “Костенурките Нинджа” – анимация

08.00 “Кости” – сериал, с.11, еп. 9

09.00 “На крачка от небето” – сериал, с.2, еп. 10

10.00 “Синове на анархията” – сериал, с.7, еп.10

11.15 “Тежки престъпрения” – сериал, с.4, еп. 21

12.00 “Стрелата”- сериал, с. 5, еп. 23

13.00 “300” – екшън, драма, исторически, приключенски (САЩ, 2006), режисьор – Зак Снайдър, актьори – Доминик Уест, Родриго Санторо, Майкъл Фасбендер, Лена Хийди, Джерард Бътлър и др.

15.00 “Кости” – сериал, с.11, еп. 10

16.00 “На крачка от небето” – сериал, с.2, еп.11

17.00 “Легендите на утрешния ден”- сериал, с.1 , еп. 1

18.00 “Тежки престъпрения” – сериал, с.4, еп. 22

18.45 “Синове на анархията” – сериал, с.7, еп.11

20.00 Премиера: “Животинско царство” – сериал , с.2, еп. 1

21.00 bTV Новините – централна емисия

22.00 “Примамката” –  комедия, екшън, трилър (Канада, САЩ, 2000), режисьор – Антоан Фукуа, актьори – Джейми Фокс, Дейвид Морс, Робърт Пасторели, Дъг Хътчисън, Кимбърли Елис, Дейвид Паймър, Майк Епс и др.

00.15 “Животинско царство” – сериал , с.2, еп. 1

01.15 “Синове на анархията” – сериал, с.7, еп.11

02.30 “Кости” – сериал, с.11, еп.10

03.30 “Легендите на утрешния ден” – сериал , с.1, еп. 1

04.30 ” Тежки престъпрения” – сериал, с.4, еп. 22

NOVA

07.00 “Здравей, България” – сутрешен блок

09.30 “На кафе” – предаване на NOVA

11.30 “Бон Апети” – предаване

12.00 Новините на NOVA

12.30 “Хвани и пусни” – с уч. на Дженифър Гарнър, Тимъти Олифънт, Кевин Смит, Джулиет Луис, Фиона Шоу и др.

14.45 “Като рицарите” – с уч. на Хийт Леджър, Ръфъс Сюъл, Пол Бетани, Алън Тудик, Джеймс Пюърфой и др.

17.30 “Господари на ефира” – забавно предаване /п/

17.55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка”

18.00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра

19.00 Новините на NOVA – централна емисия

20.00 “Като две капки вода” – забавно предаване, 6 сезон

23.00 “Господари на ефира” – забавно предаване

23.30 Новините на NOVA

00.00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA

01.00 “Черният списък” – сериен филм, 3 сезон

02.00 “Непростимо” – сериен филм

03.00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

04.00 “Войната на розите” – сериен филм /п/

Nova Sport

09.30 Волейбол. Финал на Шампионската лига за жени, повторение

12.00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи

12.05 Футбол. Бирмингам Сити – Фулъм, мач от Чемпиъншип, повторение

14.00 Футбол. Марсилия – Ница, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи

16.00 Баскетбол. Фуенлабрада – Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение

18.00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи

18.05 Футбол. Кардиф Сити – Рединг, мач от Чемпиъншип, повторение

20.00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 38-и епизод

20.30 Футбол. Каен – Монако, мач от френската Лига 1, запис, в паузата –

22.35 Футбол. Рен – Страсбург, мач от френската Лига 1, запис

00.30 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 38-и епизод, повторение

01.00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи

01.15 Еротичен телепазар

03.15 Край на програмата

BiT

05.00 “Историята оживява”, (п)

05.30 “Аз уча английски” с Николая, (п)

06.00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)

07.00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)

08.00 “Аз уча английски” с Николая, (п)

09.00 “Горещи срещи” с Венета Райкова, (п)

10.00 “Историята оживява”, (п)

10.30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)

11.00 “Епизод”, (п)

12.00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п)

13.00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)

14.00 “Аз уча английски” с Николая, (п)

15.00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)

16.30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)

17.00 “Историята оживява”, (п)

17.30 “Епизод”, (п)

18.30 “Наръчник на приключенеца”

19.00 Документален филм

19.30 “Горещи срещи” с Венета Райкова, (п)

20.30 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п)

21.30 “Историята оживява”, (п)

22.00 “Карамел” – предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)

00.00 “Наръчник на приключенеца”

00.30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)

02.00 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина (п)

03.00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)

04.00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п)

Канал3

05.30 “Кухнята на Звездев”/п/

06.00 “Денят на живо”/п/

07.00 “Всяка сутрин”- сутрешен блок

09.00 “Офанзива” с Любо Огнянов/п/

11.00 Време, календар, хороскоп

11.15 Топ Шоп

11.30 “Пулс”/п/

12.00 НОВИНИ

12.15 Телемаркет

12.20 Време, календар, хороскоп

12.30 “Интервю” с Наделина Анева/п/

13.00 НОВИНИ

13.15 “Холивуд”/п/

13.45 Телемаркет

14.00 НОВИНИ

14.30 “Кухнята на Звездев”

15.00 НОВИНИ

15.15 Топ шоп

15.30 “Всеки следобед”

17.00 НОВИНИ

17.10 Телемаркет

17.15 “Имате думата”

18.00 НОВИНИ Централна емисия

19.00 “Патарински Live”

19.30 НОВИНИ

20.00 “Денят на живо”

21.00 “Спорт в обектива”

22.00 НОВИНИ

22.30 “Денят на живо”/п/

23.30 “Патарински Live”/п/

00.00 НОВИНИ/п/

00.30 “Спорт в обектива”/п/

01.30 – 07:00 – Повторения

 

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *