ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 7 МАЙ

БНТ
05:45 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок информационно предаване с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев 08:30 По света и у нас Информационна емисия 08:45 Култура.БГ културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов 09:45 100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев 10:45 Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/ 11:15 Беър Грилс – екстремно оцеляване, заснето с камера документален филм /3 епизод/п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас Информационна емисия 12:30 Мегаобири документален филм /САЩ, 2008г./ 14:00 Малки истории /п/ 14:10 Телепазарен прозорец 14:25 Сид – дете на науката анимационен филм 14:55 Приключенията на горските мечоци анимационен филм 15:10 Разследването на Мун тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас Информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:30 Беър Грилс – екстремно оцеляване, заснето с камера документален филм /4 епизод/ 17:00 Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване с водеща Катерина Евро 17:25 Зелена светлина 17:30 Спортисимо спортно-развлекателно предаване 18:00 По света и у нас Информационна емисия 18:20 Още от деня 19:00 Стани богат тв игра 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас Информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум дискусионно предаване с водеща Добрина Чешмеджиева 22:00 На границата тв филм /2 епизод/ 23:00 По света и у нас Информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Гвардия тв филм /3 епизод/ 00:15 Култура.БГ /п/ 01:15 100% будни /п/ 02:15 Патерсън игрален филм /п/ 04:20 Гвардия тв филм /3 епизод/п/

bTV
05:30 “Аламинут: Ново поколение” – скеч шоу 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.2 еп.7 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п./ 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, еп.1 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.5, еп.27 16:00 Премиера: “Сестра Бети” – сериал, еп.3 17:00 bTV Новините 17:25 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.13, еп.1 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Майка” – сериал, еп.70 21:00 “MasterChef” – кулинарно шоу, с.5 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Библиотекарите” – сериал, с.4, еп.7 01:00 “Вечно твоя” – сериал, еп.131, 132 02:00 bTV Новините /п./ 02:30 “Преди обед” /п./ 04:40 “Опасни улици” /п./ – сериал

bTV Action
05:00 “Под наблюдение” /п./ – сериал 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” /п./ – сериал, с.2 еп.2, 3 07:00 “Трансформърс Прайм” – сериал, с.2 еп.4, 5 08:00 “Монк” /п./ – сериал, с.5 еп.5 09:00 “Под наблюдение” /п./ – сериал, с.5 еп.11 10:00 “Супергърл” /п./ – сериал, с.3 еп.20 11:00 “Библиотекарите” /п./ – сериал, с.3 еп.4 12:00 “Луцифер” /п./ – сериал, с.2 еп.3 13:00 “Живи машини” /п./ – фантастика, трилър (Испания, България, 2014), режисьор Габе Ибаньес, в ролите: Хавиер Бардем, Антонио Бандерас, Биргите Хьорт Соренсен, Мелани Грифит, Башар Рахал, Албена Ставрева и др. 15:00 “Монк” – сериал, с.5 еп.6 16:00 “Под наблюдение” – сериал, с.5 еп.12 17:00 “Луцифер” – сериал, с.2 еп.4 18:00 “Библиотекарите” – сериал, с.3 еп.5 19:00 Часът на супергероите (премиера): “Супергърл” – сериал, с.3 еп.21 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Твърде лично” – сериал, с.2 еп.2 21:00 bTV Новините 22:00 “Аз, роботът” – фантастика, екшън, мистъри (САЩ, Германия, 2004), режисьор Алекс Пройас, в ролите: Уил Смит, Бриджит Мойнахан, Брус Грийнуд, Джеймс Кромуел, Алън Тудик, Шая ЛаБаф и др. 00:15 “Твърде лично” /п./ – сериал 01:15 “Луцифер” /п./ – сериал 02:15 “Монк” /п./ – сериал 03:15 “Луцифер” /п./ – сериал 04:15 “Библиотекарите” /п./ – сериал

bTV Comedy
05:00 “Мутра по заместване” /п./ – сериал 06:00 “Мутра по заместване” – сериал, с.4 еп.13, 14 07:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал 08:00 Анимация в 8: “Барби: Страната на сънищата” – сериал, еп.4 – 6 09:00 “Домашен арест” – сериал 10:00 “12 кучета до Коледа” – семеен (САЩ, 2014), режисьор Чарли Вон, в ролите: Реджиналд ВелДжонсън, Винсънт Джованоли, Лекси Джованоли, Граня Макдърмът и др. 12:00 “Проби и грешки” – сериал 13:00 “Теория за големия взрив” – сериал 14:00 “Без пукната пара” – сериал 15:30 “Новите съседи” – сериал 17:00 “Шоуто на Слави” (2016) 18:00 “Проби и грешки” – сериал, еп.8, 9 19:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал, с.12 еп.1, 2 20:00 “Новите съседи” – сериал, с.10 еп.11 22:00 “Без пукната пара” – сериал, с.6 еп.13, 14 23:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.7 еп.23, 24 (финал на сезона) 00:00 “12 кучета до Коледа” /п./ 02:00 “Мутра по заместване” /п./ – сериал 03:00 “Барби: Страната на сънищата” /п./ – сериал 04:00 “Теория за големия взрив” /п./ – сериал

Nova TV
05:20 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 20 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 2 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Любовта лекува” (премиера) – сериен филм, сезон 7 21:00 “Hell’s Kitchen България” (нов сезон) – риалити 22:00 “Женени от пръв поглед” (нов сезон) – риалити 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 20 00:30 “Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 13 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Реймс – Ним, мач от френската Лига 1 /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Мач от Чемпиъншип /п/ 14:00 Футбол: Лион – Лил, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Мач от Чемпиъншип /п/ 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Страсбург – Марсилия, мач от френската Лига 1 /п/ 20:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Ница, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Мач от Чемпиъншип /п/ 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

Kanal 3
06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – новинарски блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Вечните песни” /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Интервю” с Наделина Анева 11:00 НОВИНИ 11:15 “Пулс” – /п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:20 “Офанзива с Любо Огнянов” – избрано 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live” – /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парчета от реалността” 15:00 НОВИНИ 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:05 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Всичко коз” – политическо токшоу 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Всичко коз” – политическо токшоу /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *