ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 7 МАРТ

БНТ

05:00 Панорама с Бойко Василев /п/ 06:00 Внимание, роботика – анимационен филм /п/ 06:30 Войната на таралежите – тв филм /5, последна серия/ 07:40 Телепазарен прозорец 07:55 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Туризъм.бг 11:30 Завет на Св. Йоан Рилски 11:35 Как стигнахме дотук – документална поредица 12:00 По света и у нас 12:25 Препрочитаме Вазов – кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 12:30 Бразди 13:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов 14:00 Вяра и общество с Горан Благоев 15:00 Великата илюзия: Треска за злато – игрален филм /САЩ, 1925 г./, режисьор: Чарли Чаплин, в ролите Чарли Чаплин, Мак Суейн, Том Мъри, Джорджия Хейл и др. 16:10 Тази красива торта! анимационен филм /копродукция, 2018 г./, режисьори Ема Де Суаеф и Марк Джеймс Роелс (12) 16:55 Препрочитаме Вазов – кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 17:00 Вечната музика 17:30 БНТ на 60 /п/ 18:30 Извън играта 19:00 Синята планета – 2 8-сериен документален филм /Великобритания, 2017 г./, 1 епизод 20:00 По света и у нас 20:30 След новините 20:45 Спортни новини 21:00 Ема – игрален филм /САЩ, 1996 г./, режисьор Диармуид Лорънс, в ролите: Кейт Бекинсейл, Марк Стронг, Бърнард Хептън, Саманта Бонд и др. 22:50 По света и у нас 23:05 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 23:10 Грийнбърг – игрален филм /САЩ, 2010 г./, режисьор Ноа Баумбах, в ролите Бен Стилър, Грета Геруиг, Крис Месина, Рийс Ифанс и др. (12) 00:55 Синята планета 2 8-сериен документален филм /Великобритания, 2017 г./, 1 епизод /п/ 01:55 Танцуващият със сенки – игрален филм /п/ 03:40 Тайните светове – документална поредица /4 епизод/ /п/ 04:30 Извън играта /п/

bTV

05:00 “Папараци” /п/ 06:00 “Трансформърс Прайм” – сериал, анимация, с.3 еп.6 06:30 “Дивият свят на Южна Африка – Сафари” – документален филм 07:30 “Приятели” – сериал, еп.11 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Cool…T” – лайфстайл предаване с водещ Поли Гергушева 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “НепознатиТЕ” – документална поредица на Георги Тошев 13:00 “Бетовен” – комедия, семеен (САЩ, 1992), режисьор Брайън Левант, в ролите Чарлз Гродин, Бони Хънт, Дейн Джоунс, Никол Том, Оливър Плат, Стенли Тучи, Дейвид Духовни, Патриша Хийтън и др. 15:00 “Истински истории” /п/ – документално риалити 16:00 “Мармалад” – токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков 18:00 “Карбовски: Втори план” – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:25 bTV Репортерите 20:00 “Голямата работа” – комедия (САЩ, 2016), режисьор Бен Фалкон, в ролите Мелиса Маккарти, Кристен Бел, Питър Динклидж, Кати Бейтс и др. 22:00 “Оцеляване” – екшън, криминален, трилър (САЩ, Великобритания, 2015), режисьор Джеймс Мактийг, в ролите Мила Йовович, Пиърс Броснан, Дилън Макдърмът, Анджела Басет, Ема Томпсън, Джеймс ДАрси, Башар Рахал и др. 00:10 “Добряците” – екшън, трилър (САЩ, Великобритания, Дания, Швеция 2014), режисьор Хенрик Рубен Генц, в ролите: Джеймс Франко, Кейт Хъдсън, Омар Си, Том Уилкинсън, Ана Фрил и др. [14+] 02:00 “Приятели” /п/ – сериал, еп.11 02:30 “Карбовски: Втори план” /п/ 03:20 “Мармалад” /п/ bTV Action 05:15 “Животинско царство” – сериал еп.6 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, с.2, еп.3 – 5 07:30 “Бягство от затвора” – сериал, еп.19 – 21 10:15 “Дивергенти” – фантастика, приключенски, мистъри (САЩ, 2014), режисьор Нийл Бъргър, в ролите Шейлийн Уудли, Тио Джеймс, Кейт Уинслет, Ашли Джъд, Джей Кортни, Рей Стивънсън, Зоуи Кравиц, Ансел Елгорт, Майлс Телър, Мъкай Файфър, Маги Кю и др. 12:45 “Дивергенти 2: Бунтовници” – фантастика, приключенски, мистъри (САЩ, 2015), режисьор Роберт Швентке, в ролите: Шейлийн Уудли, Тио Джеймс, Кейт Уинслет, Ашли Джъд, Зоуи Кравиц, Ансел Елгорт, Майлс Телър, Мъкай Файфър, Маги Кю, Наоми Уотс, Джай Кортни, Октавия Спенсър, Рей Стивънсън, Роза Салазар и др. 15:00 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.15, 16 17:00 “Дивата муха” /п/ – предаване за екстремни спортове, еп.9 17:30 “Мисия Моят Дом” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн (2019), еп.11 18:00 “Коли на мечтите” – автомобилна поредица, еп.6 18:30 “Смъртоносно оръжие 4” – екшън, трилър (САЩ, 1998), режисьор Ричард Донър, в ролите Мел Гибсън, Дани Главър, Джо Пеши, Рене Русо, Трейси Улф, Джет Ли, Крис Рок, Даниел Гецов и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “Боговете на Египет” – фентъзи, приключенски, екшън (САЩ, Австралия, 2016), режисьор Алекс Пройас, в ролите Брентън Туейтс, Николай-Костер Валдау, Джерард Бътлър, Аби Лий, Кортни Ийтън, Ръфъс Сюъл, Джефри Ръш, Елоди Юнг, Чадуик Боузман и др. 00:30 “Лабиринтът: Невъзможно бягство” – фантастика, екшън, трилър (САЩ, Канада, Великобритания, 2014), режисьор Уес Бол, в ролите Дилън ОБрайън, Кая Скоделарио, Уил Полтър, Томас Броуди-Сангстър, Патриша Кларксън, Ки Хонг Лий, Крис Шефилд, Блейк Купър и др. 02:30 “Твърде лично” – сериал, с.2 еп.15, 16 04:15 “Стъклен ад” – екшън, приключенски (Франция, Белгия, 2017), режисьор Ерик Съмър, в ролите Клер Форлани, Джейми Бамбър, Райли Джаксън, Атанас Сребрев и др.

bTV Comedy

05:00 “Без пукната пара” /п/ – сериал 06:00 “Без пукната пара” – сериал, с.6, еп.17, 18 07:00 “Модерно семейство” – сериал, еп. 13, с.7 еп.13, 14 08:00 “По средата” – сериал, с.8 еп.13, 14 09:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.6 еп.1, 2 10:00 “Агент в оставка” – екшън, комедия (САЩ, Австралия, 2001), режисьор Джон Уайтсел, в ролите Дейвид Аркет, Майкъл Кларк Дънкан, Лесли Биб, Джо Витерели, Ангъс Джоунс, Антъни Андерсън, Пол Сорвино и др. “Големият Стан” – комедия, екшън (САЩ, 2008), режисьор Роб Шнайдър, в ролите: Роб Шнайдър, Дейвид Карадайн, М. Емет Уолш, Сали Къркланд, Ричард Кайнд, Дженифър Морисън и др. 14:00 Премиера: “Бруклин 99” – сериал, с.3, еп.8, 9 15:00 “Съни Бийч” – сериал, еп.2 16:00 “Новите съседи” /п/ – сериал 19:30 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 20:30 “Отново на 17” – фентъзи, комедия (САЩ, 2009), режисьор Бър Стиърс, в ролите Зак Ефрон, Матю Пери, Лесли Ман, Томас Ленън, Тайлър Стилман, Стърлинг Найт, Мишел Трактенбърг и др. 22:30 “Съни Бийч” /п/ – сериал, еп.2 23:30 “Преспав” /п/ – сериал 01:00 “По средата” /п/ – сериал 02:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 03:00 “Без пукната пара” /п/ – сериал 04:00 “Бруклин 99” /п/ – сериал

Nova TV

07:00 “Добрата вещица” – сериен филм 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 13:00 “Агент Коди Банкс: Дестинация Лондон” – с уч. на Франки Мюниц, Антъни Андерсън, Хана Спиърит, Синтия Стивънсън, Даниел Ройбък, Ана Чанселър и др. 15:00 “Купон с Дик и Джейн” – с уч. на Джим Кери, Алек Болдуин, Теа Леони, Ричард Дженкинс и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 “Карай направо” с Диана Найденова 20:00 “Един за друг” (премиера) – риалити 22:00 “Огън в кръвта” – с уч. на Джейсън Стейтъм, Ефрен Рамирез , Дуайт Йоаким, Ейми Смарт, Хосе Пабло Кантийо и др. 23:50 “Денят на Бастилията” – с уч. на Идрис Елба, Ричард Мадън, Хосе Гарсия, Шарлот ле Бон, Кели Райли и др. 04:50 “Купон с Дик и Джейн” – с уч. на Джим Кери, Алек Болдуин, Теа Леони, Ричард Дженкинс и др. /п/

Nova Sport

10:00 Футбол: Айнтрахт Франкфурт – Вердер Бремен, четвъртфинален мач за Купата на Германия /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Нотингам Форест – Милуол, мач от Чемпиъншип /п/ 14:00 Студио “Чемпиъншип”, директно 14:30 Футбол: Бристъл Сити – Фулъм, мач от Чемпиъншип, директно 16:25 Студио “Чемпиъншип”, директно 17:00 Футбол: Суонси Сити – Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип, директно 18:55 Студио “Чемпиъншип”, директно 19:30 Обзор на кръга за Купата на Германия (2019-20), 4-и епизод /п/ 20:00 Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2019-20), 5-и епизод /п/ 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:30 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 23-ти епизод /п/ 22:00 Професионална борба: “Разбиване”, 10-и епизод 23:00 Футбол: Бристъл Сити – Фулъм, мач от Чемпиъншип /п/ 01:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

Kanal 3

07:00 “Парчета от реалността” 07:15 “Имате думата” с Александър Владимиров 08:00 “Пулс” с Гергана Добрева – здравно предаване 08:30 “Социална мрежа” – избрано 09:15 Топ Шоп 09:30 “Другото лице” 10:00 “Интервю с Наделина Анева” 10:45 Топ Шоп 11:00 “Спорт в обектива” – избрано 12:00 НОВИНИ 12:30 “Другото лице” 13:00 НОВИНИ 13:20 “Имате думата” с Александър Владимиров /п/ 14:00 НОВИНИ 14:15 “Икономика и бизнес” 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 “Патарински LIVE” – избрано 16:00 НОВИНИ 16:15 “Интервю с Наделина Анева” 17:00 “Офанзива с Любо Огнянов” 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 “Парламентът на фокус” 20:00 НОВИНИ 20:15 “Имате думата” с Александър Владимиров 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Парламентът на фокус” 22:30 “Холивуд” 23:00 НОВИНИ 23:15 “Офанзива с Любо Огнянов” /п/ 01:00 НОВИНИ /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *