ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 7 МАРТ

БНТ

05:00 Иде нашенската музика /п/ 06:00 72-те най-сладки животни, документална поредица /п/ 06:55 Пътеки 07:40 Телепазарен прозорец 08:00 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Отблизо 12:00 По света и у нас 12:30 Арена спорт 13:30 Музика, музика 14:00 Кучето на Кръстника, игрален филм /копродукция, 2010 г./, режисьор Ричард Бодингтън, в ролите Крис Парнел, Мари Уорд, Уилям Къди и др. 15:30 Открий ме 16:00 Маргарита Хранова – вечните песни на България, концерт 18:00 Домът на вярата Храм “Успение Богородично”, с. Сапарево 18:30 Мисия “Вдъхновител” 18:45 Спорт тото 19:00 БНТ на 60 20:00 По света и у нас 20:30 Парламентарни избори 2021: Гласовете на България 20:45 Спортни новини 21:00 Българска киновечер представя: Да обичаш на инат, игрален филм /България, 1985 г./, режисьор Николай Волев, в ролите Велко Кънев, Иван Велков, Мария Статулова, Леда Тасева и др. 22:35 По света и у нас 22:50 БГ версия /п/ 00:40 Племето, игрален филм /Испания, 2018 г./, режисьор Фернадо Коломо, в ролите Пако Леон, Кармен Мачи, Луис Бермехо и др.(12) 02:15 БНТ на 60 /п/ 03:10 Музика, музика /п/ 03:40 Отблизо /п/ 04:40 Религията днес /п/

bTV

05:10 “COOLt” /п/ 06:00 “Малкото Пони: Приятелството е магия” – сериал, анимация, с.2, еп.8 06:30 “Бастиони на властта” – документален филм (Германия), част II 07:30 “Приятели” – сериал, с.5 еп.19 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Търси се” – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Мис Сладкиш” – сериал, еп.5 13:00 “Флирт с четиридесетгодишна” – романтичен, комедия (тв филм, САЩ, 2008), режисьор Микаел Саломон, в ролите Хедър Локлиър, Робърт Бъкли, Ванеса Уилямс, Камерън Банкрофт и др. 15:00 “Талисманът” – романтичен, драма (САЩ, 2012), режисьор Скот Хикс, в ролите Зак Ефрон, Тейлър Шилинг, Блайд Данър, Райли Томас Стюарт и др. 17:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “България търси талант” – телевизионно шоу, с.7 22:00 “Папараци – ново 20!” – телевизионен таблоид с водещ Мария Игнатова 23:00 “Майк и Дейв си търсят гаджета” – комедия (САЩ, 2016), режисьор Джейк Зимански, в ролите Зак Ефрон, Адам Дивайн, Ана Кендрик, Обри Плаза, Стивън Рут, Уенди Уилямс, Стефани Фараси, Сам Ричардсън, Кумейл Нанджиани и др. [14+] 01:10 “Девет живота” – екшън (Аруба, САЩ, 2004), режисьор Дейвид Карсън, в ролите Уесли Снайпс, Адеуале Акиной Агбадже, Джаклин Обрадорс, Стюарт Уилсън, Райчо Василев, Велизар Бинев, Асен Блатечки и др. 03:00 “Приятели” /п/ – сериал, с.5, еп.18, 19 03:40 “120 минути” /п/

bTV Action

06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.4, еп.5 – 8 08:00 “Стрелата” – сериал, с.8, еп.8 – 10 11:00 “Код “Меркурий” – екшън, трилър (САЩ, 1998), режисьор Харолд Бекър, в ролите Брус Уилис, Ким Дикънс, Алек Болдуин, Мико Хюз и др. 13:15 “Смъртоносно оръжие” – екшън, криминален, трилър (САЩ, 1987), режисьор Ричард Донър, в ролите: Мел Гибсън, Дани Главър, Гари Бюси, Мичъл Райън, Том Аткинс, Дарлийн Лав и др. 15:30 “Червената линия” – сериал, еп.6, 7 17:30 “Да Знаеш Как” (2020 г.) – предаване за ремонти и обзавеждане, еп.15 18:00 “Марсианецът” – фантастика, приключенски, екшън (САЩ, 2015), режисьор Ридли Скот, в ролите Мат Деймън, Джесика Частейн, Кристен Уиг, Джеф Даниълс, Майкъл Пеня, Шон Бийн, Кейт Мара, Себастиан Стан, Чиуетел Еджиофор, Бенедикт Уонг, Макензи Дейвис, Доналд Главър и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на екшън: “Умирай трудно” – екшън, трилър (САЩ, 1988), режисьор Джон Мактиърнън, в ролите Брус Уилис, Бони Беделия, Реджиналд ВелДжонсън, Алън Рикман, Александр Годунов и др. 00:30 “Смъртоносно оръжие” – екшън, криминален, трилър (САЩ, 1987), режисьор Ричард Донър, в ролите: Мел Гибсън, Дани Главър, Гари Бюси, Мичъл Райън, Том Аткинс, Дарлийн Лав и др. 02:45 “Стрелата” – сериал, с.8, еп.7 – 10

bTV Comedy

05:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.6, еп.19, 20 07:00 “Маркъс” – сериал, с.2, еп.10, 11 08:00 “Гранд” – сериал, с.3, еп.14 – 17 10:00 “Ледена епоха” – анимация, приключенски, комедия (САЩ, 2002), режисьори Крис Уедж и Карлос Салданя 12:00 “Бетовен 2” – комедия, семеен (САЩ, 1993), режисьор Род Даниъл, в ролите Чарлз Гродин, Бони Хънт, Никол Том, Кристофър Кастайл, Деби Мазар, Крис Пен, Сара Роуз Кар, Мори Чейкин, Хедър Маккоум и др. 14:00 “Приятели” /п/ – сериал 15:00 “Гранд” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 18:30 “Психоложки” /п/ – сериал 19:30 “Съни Бийч” – сериал, еп.2 20:30 “От глупав по-глупав” – комедия (САЩ, 1994), режисьор Питър Фарели, в ролите: Джим Кери, Джеф Даниълс, Лорън Холи, Майк Стар, Карън Дъфи, Брейди Блум и др. 22:30 Премиера: “Маркъс” – сериал, с.2, еп.10, 11 23:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 00:30 “Гранд” /п/ – сериал 02:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 03:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 04:00 “Маркъс” /п/ – сериал

Nova TV

05:10 “Този прекрасен миг” – с уч. на Даян Нийл, Винсент Спано, Травис Шулд, Моли Бърнет и др. /п/ 06:30 “Иконостас” 07:00 “Нощна смяна” – сериал, сезон 4 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Принцът от моето лято” – с уч. на Тейлър Кол, Джак Търнър, Лорън Холи, Марина Сиртис и др. 14:15 “Принцът от мечтите” – с уч. на Меган Парк, Джонатан Келц, Кейла Уолъс и др. 16:00 Неделята на NOVA – публицистично токшоу 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 Развлекателно предаване 22:00 “Охрана” (премиера) – с уч. на Антонио Бандерас, Бен Кингсли, Лиъм Макинтайър, Кунг Лий, Чад Линдбърг, Йоана Буковска, Башал Рахал и др. 00:00 “Изменник по вкуса ни” – с уч. на Юън Макгрегър, Стелън Скарсгард, Наоми Харис, Деймиън Люис и др. 01:45 “Принцът от мечтите” – с уч. на Меган Парк, Джонатан Келц, Кейла Уолъс и др. /п/ 03:40 “Нощна смяна” – сериал, сезон 4 /п/ 04:20 “Принцът от моето лято” – с уч. на Тейлър Кол, Джак Търнър, Лорън Холи, Марина Сиртис и др. /п/

Nova Sport

09:30 Тенис Купа Дейвис 2021 – /п/ 11:30 Футбол: Норич Сити – Лутън Таун Чемпиъншип – /п/ 13:30 Баскетбол: Мурсия – Реал Мадрид Испанска баскетболна лига – директно 15:25 Новини 15:30 Купа на Германия: Обзор предаване за германски футбол (2020-21) – /п/ 16:00 Тенис Купа Дейвис 2021 – /п/ 18:00 Баскетбол: Акила Тренто – Олимпия Милано Италианска баскетболна Серия А – директно 20:00 Баскетбол: Обрадойро – Баскония, Испанска баскетболна лига – директно 21:45 Чемпиъншип: Обзор, предаване за английски футбол (2020-21) 22:15 Баскетбол: Мурсия – Реал Мадрид, Испанска баскетболна лига – /п/ 00:15 Баскетбол: Акила Тренто – Олимпия Милано Италианска баскетболна Серия А – /п/ 02:15 Еротичен телепазар

NovaNews

05:50 Пулс /п/ 06:30 Ничия земя /п/ 07:15 Ускорение 07:45 Темата на NOVA 08:00 Събуди се 11:00 Пулс 12:00 Новините на NOVA 12:30 Карай направо /п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 В добра форма 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Евромакс 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:15 Парламентът на фокус/п/ 15:30 Истории от света 16:00 Неделята на NOVA 19:00 Новините на NOVA 19:20 Темата на NOVA 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Без резервация 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:50 Бизнесът 21:55 Шоубизнес 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Неделята на NOVA /п/ 01:05 Темата на NOVA/п/ 01:25 Парчета от реалността/п/ 01:35 Патарински LIVE /п/ 02:05 Другото лице 02:30 Ничия земя/п/ 03:15 Събуди се/п

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *