HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 7 МАРТ

БНТ
05:05 Още от деня – коментарно предаване/п/ 05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович 11:00 Здравето отблизо – здравно предаване с водеща Мария Андонова 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Референдум /п/ 14:00 Английският съсед – тв филм /2 серия/ 15:05 Телепазарен прозорец 15:20 Мили Бате “Писма на един дакел” – детски тв филм 15:35 Семеен бизнес – тв филм /14 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:20 Телепазарен прозорец 16:35 Малки истории – документален слот 16:45 Едно голямо семейство 3 – 16-сериен тв филм /1 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:15 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Моята първа сватба – 2-сериен сериен тв филм
/копродукция, 2006 г./, 1 епизод, режисьор Лоран Фирод, в ролите Рейчъл Лий Кук, Кени Дохърти, Пол Хопкинс и др. 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 20:55 Меден месец във Вегас – игрален филм /САЩ, 1992 г./, режисьор Андрю Бергман, в ролите Джеймс Каан, Никълъс Кейдж, Сара Джесика Паркър и др. 22:30 В кадър Аз, ти и приятели/п/ 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Ню Йорк – тв филм /22 епизод/(14) 00:20 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 00:30 Денят започва с Култура /п/ 02:10 Едно голямо семейство 3 – тв филм /1 епизод/п/ 03:10 Семеен бизнес – тв филм /14 епизод/п/ 03:35 Ню Йорк – тв филм /22 епизод/п/(14) 04:25 Здравето отблизо
/п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п./ – публицистично предаване 06:00 “Аватар – легендата за Анк” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/- вечерно токшоу 13:30 Премиера: “Любов под наем” – сериал, с. 1, еп. 76 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.1, еп.29 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с.3, еп. 44 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Скъпи наследници” – сериал, с.1, еп. 38 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сега и завинаги” – сериал, с. 2, еп. 69 21:00 “Смени жената” – семейно риалити 22:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Кости”- сериал, с.9, еп. 5 01:00 “Шест сестри” /п./- сериал 02:00 bTV Новините /п./ – късна емисия 02:30 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:30 “Стъклен дом”- сериал, с.1, еп.14

bTV Comedy
05:00 “Загадките на Лора” /п./ – сериал 06:00 “Предградие” – сериал, с.3 07:00 “Загадките на Лора” – сериал 08:00 “Да отгледаш Хоуп” – сериал, с.4 09:00 “Столичани в повече” – сериал 10:00 “Клуб “Веселие” – концертът” – документален филм (САЩ, 2011), режисьор – Кевин Танчарон, актьори – Диана Агрон, Кевин Макхейл, Лиа Мишел, Дарън Крис,Кори Монтейт, Крис Колфър, Корд Оверстрит, Ная Ривера, Хезер Морис, Марк Салинг и др. 12:00 “Проби и грешки” – сериал 12:30 “На по-добро място” – сериал 13:00 “По средата” /п./- сериал 14:00 “Двама мъже и половина” – сериал 15:00 “Новите съседи” /п./- комедиен сериал 17:00 “Столичани в повече” – сериал, с.9 18:00 “По средата” – сериал, с.7 19:00 “Загадките на Лора” – сериал, с.2 20:00 “Стъпка по стъпка” – сериал, с.1 21:00 “Приятели” – сериал, с.3 22:00 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал, с.10 23:00 “Проби и грешки”- сериал, с.2 23:30 “На по-добро място” – сериал, с.2 00:00 “Клуб “Веселие” -концертът” – документален филм (САЩ, 2011), режисьор – Кевин Танчарон, актьори – Диана Агрон, Кевин Макхейл, Лиа Мишел, Дарън Крис,Кори Монтейт, Крис Колфър, Корд Оверстрит, Ная Ривера, Хезер Морис, Марк Салинг и др. 02:00 “Предградие”
/п./ – сериал 03:00 “Да отгледаш Хоуп” /п./- сериал 04:00 “По средата” /п./- сериал

bTV Action
05:00 “Последователите” – сериал, с.2, еп.9 06:00 “Чудовища срещу извънземни” – анимация 08:00 “Кости” – сериал, с.9, еп.12 09:00 “Библиотекарите” – сериал, с.1, еп. 9 10:00 “Стоте” – сериал, с.3, еп. 11 11:00 “Извън играга” – сериал, с.6, еп.12 12:00 “Стрелата” – сериал, с.4, еп. 4 13:00 “Съпруга под прикритие” – криминален, драма (САЩ,2007), режисьор – Джордж Менделук, актьори – Шауни Смит, Джинифър Копинг, Лори Триоло, Линда Ко, Крис Шелдс, Бренда Кембъл и др. 15:00 “Кости” – сериал, с.9, еп.13 16:00 “Библиотекарите” – сериал, с.1, еп. 10 17:00 “Стрелата” – сериал, с.4, еп. 5 18:00 “Извън играга” – сериал, с.6, еп.13 19:00 “Стоте” – сериал, с.3, еп. 11 20:00 Премиера: “Агент Х” – сериал, еп.7 21:00 Студио “Шампионска лига” 21:45 Тотнъм – Ювентус (футбол от Шампионска лига) 23:45 Студио “Шампионска лига” 00:00 Манчестър Сити – Базел (футбол от Шампионска лига) 02:00 “Кости” – сериал, с.9, еп.13 03:00 “Стрелата” – сериал, с.4, еп.5 04:00 “Извън играга” – сериал, с.6, еп.13

Nova TV
05:20 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Войната на розите”- сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:30 “Господари на ефира”- забавно предаване /п/ 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Критична точка” (премиера) – сериен филм, 5 сезон 21:00 “Hell’s Kitchen България” (премиера) – риалити 22:00 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Черният списък” – сериен филм, 1 сезон 02:00 “Непростимо”- сериен филм 03:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:00 “Войната на розите”- сериен филм /п/

Nova Sport
09:00 Дартс: Открито първенство на Великобритания 2018, втори ден, първа сесия, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Монако – Бордо, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Блекбърн Роувърс – Уигън Атлетик, мач от английската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1(2017-18), 25-и епизод, повторение 17:00 Билярд: Мастърс 2017, трети ден 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 29-и епизод, повторение 21:45 Футбол: Троа – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение 23:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:00 Еротичен телепазар 02:00 Край на програмата

BiT
05:00 BIT СПОРТ (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 Новини, (п) 06:30 BIT СПОРТ (п) 07:00 “О!здравей”, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 08:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 10:00 “Историята оживява” (п) 10:30 Документален филм 11:00 “Майсторски клас” (п) 12:00 “Шоуто на играчите”, вечерно токшоу с Павел и Христо (п) 13:00 “О!здравей”, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 14:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 16:30 Документален филм 17:00 “Историята оживява” (п) 17:30 “Майсторски клас” (п) 18:30 Централни новини на BIT LIVE 19:00 BIT СПОРТ LIVE 19:30 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 20:30 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п) 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 “Карамел” – предаване за красиви жени и интересни мъже (п) 00:00 Kъсни новини на Би Ай Ти (п) 00:30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:00 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина (п) 03:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 04:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п)

Kanal 3
05:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 06:00 “Денят на живо”/п/ 07:00 “Всяка сутрин”- сутрешен блок 09:00 “Парламентът на живо” 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Телемаркет 12:20 “Парламентът на живо” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Парламентът на живо” 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:15 Топ шоп 15:30 “Всеки следобед” 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ, централна емисия 19:00 “Патарински Live” 19:30 НОВИНИ 20:00 “Денят на живо” 21:00 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:30 “Денят на живо”/п/ 23:30 “Патарински Live”/п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:30 “Спорт в обектива”/п/ 01:30 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *