ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 7 НОЕМВРИ

БНТ

05:25 Още от деня коментарно предаване/п/ 06:00 Фантастика детски анимационен филм /Китай, 2017г./ 07:25 История със зайче детски тв филм /Хърватия, 2019г./ 07:40 Телепазарен прозорец 07:55 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Туризъм.бг 11:30 Джинс Родът на Коцето Калки 12:00 По света и у нас 12:30 Бразди 13:00 Иде нашенската музика 14:00 От приятел на годеник игрален филм /копродукция, 2019г./, режисьор Андрю Симек, в ролите: Джослин Хъдън, Раян Пивъри, Дерек Макграт и др. 15:30 Книга на книгите 2 сериен анимационен филм /9 епизод/ 16:00 Религията днес 17:00 Вечната музика 17:30 БНТ представя: “Осенение” с Диана Добрева /премиера/ 18:30 Извън играта 19:00 БНТ на 60 20:00 По света и у нас 20:30 След новините 20:45 Спортни новини 21:00 Събота вечер с Митко Павлов 22:00 Моят плейлист 23:00 По света и у нас 23:15 Студио Х: Лъжите, които изричаме игрален филм /Великобритания, 2017г./, режисьор Миту Майзра, в ролите: Гейбриел Бърн, Сибила Дийн, Харви Кайтел и др.(14) 01:05 От приятел на годеник игрален филм /п/ 02:30 БНТ на 60 /п/ 03:40 Знаете ли, че… 03:50 Панорама с Бойко Василев /п/ 04:50 Иде нашенската музика /п/ 

bTV

05:30 “Ловци на храна” /п/ – предаване за кулинарен туризъм 06:00 “Трансформърс Прайм” – сериал, анимация, с.3 еп.12 06:30 bTV Документите: “Следите на парите” – част I 07:30 “Приятели” – сериал, с.4 еп.8 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “COOLt” – лайфстайл предаване с водещ Натали Трифонова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Децата на другата България” – документална поредица, еп.7 13:00 Премиера: “Да се почувстваш у дома” – романтичен (тв филм, САЩ, 2019), режисьор Ричард Габай, в ролите: Джона Уолш, Нейтън Парсънс, Роби Бенсън, Шанън Чан-Кент, Мат Мейзър и др. 14:50 “Аламинут” – скеч шоу 15:00 “Бригада Нов дом” /п/ – социален проект 16:00 “Мармалад” – токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков 18:00 “Карбовски: Втори план” – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Фермата: Пътят на една мечта” – риалити, с.6 22:00 “Джон Уик” – екшън, трилър (САЩ, 2014), режисьори Чад Стахелски и Дейвид Лийч, в ролите: Киану Рийвс, Микаел Никвист, Алфи Алън, Уилем Дефо, Дийн Уинтърс, Ейдриан Палики, Бриджит Мойнахан, Джон Легуизамо, Иън Макшейн и др. [14+] 00:10 “Шон от мъртвите” – хорър, комедия (Великобритания, Франция, 2004), режисьор Едгар Райт, в ролите: Саймън Пег, Ник Фрост, Кейт Ашфийлд, Луси Дейвис и др. [16+] 02:00 “Приятели” /п/ – сериал, с.4 еп.8 02:30 “Карбовски: Втори план” /п/ 03:20 “Мармалад” /п/

Nova TV

06:00 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/ 07:00 “Бреговете на Чесапийк” – сериен филм, сезон 4 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 13:00 “Космически приятели” – с уч. на Дидрих Бедър, Кендъл Крос, Крис Готие и др. 14:45 “Чудноватият дом” (премиера) – с уч. на Глен Клоуз, Терънс Стамп, Кристина Хендрикс, Джилиан Андерсън, Макс Айрънс и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 “Карай направо” с Диана Найденова 20:00 “Маскираният певец” (премиера) – музикално шоу, сезон 2 23:00 “Револвер” – с уч. на Джейсън Стейтъм, Рей Лиота, Винсънт Пасторе, Андре Бенджамин и др. 01:15 “Пропадане в мрака: Стар Трек” – с уч. на Крис Пайн, Закъри Куинто, Зоуи Салдана, Карл Ърбан, Саймън Пег, Бенедикт Къмбърбач, Питър Уелър, Брус Грийнууд, Антон Йелчин и др. 03:20 “Бреговете на Чесапийк” – сериен филм, сезон 4 /п/ 04:30 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA /п/

bTV Action

05:15 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2 еп.8 06:00 Анимационен блок: “Джи Ай Джо: Сигма 6” – сериал, еп.12 – 15 08:00 “Супер коли” – поредица за луксозни автомобили, с.6 еп.2 08:30 “Стрелата” – сериал, с.3 еп.18 – 20 11:30 “Господар и командир: Далечният край на света” – приключенски, екшън (САЩ, 2003), режисьор Питър Уиър, в ролите: Ръсел Кроу, Пол Бетани, Били Бойд, Джеймс Д`Арси, Крис Ларкин, Лий Ингълби и др. 14:15 “Фантастични животни и къде да ги намерим” – фентъзи, приключенски (Великобритания, САЩ, 2016), режисьор Дейвид Йейтс, в ролите: Еди Редмейн, Езра Милър, Колин Фарел, Рон Пърлман, Джон Войт, Саманта Мортън, Джема Чан, Катрин Уотърстън, Кармен Иджого и др. 17:00 “Дивата муха” /п/ – предаване за екстремни спортове, еп.32 17:30 “Да Знаеш Как” /п/ – предаване за ремонти и обзавеждане, с.2 еп.18 18:00 “Супер коли” – поредица за луксозни автомобили, с.6 еп.3 18:45 “А отборът” – екшън, комедия, приключенски (САЩ, 2010), режисьор Джо Карнахен, в ролите: Лиъм Нийсън, Брадли Купър, Шарлто Копли, Джесика Бийл, Патрик Уилсън, Хенри Чърни, Юл Вазкес, Брайън Блум и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 “Наркос” – сериал, еп.5, 6 00:00 “Трима крале” – екшън, приклюенски, комедия (САЩ, 1999), режисьор Дейвид О. Ръсел, в ролите: Джордж Клуни, Марк Уолбърг, Айс Кюб, Клиф Къртис, Джейми Кенеди, Майкълти Уилямсън, Джуди Гриър и др. 02:00 “Смъртоносен пациент” – трилър (САЩ, 2018), режисьор Род Робъртс, в ролите: Бри Уилямсън, Марк Хапка, Лора Райт, Броуди Хъцлър и др. 03:45 “Стрелата” – сериал, с.3 еп.18 – 20

 bTV Comedy

05:00 “Фитнес” /п/ – сериал 06:00 “Мис Сладкиш” – сериал, еп.1, 2 07:00 “Бруклин 99” – сериал, с.3 еп.18, 19 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 09:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.6 еп.11, 12 10:00 “Лъжльото” – фентъзи, комедия (САЩ, 1997), режисьор Том Шейдиак, в ролите: Джим Кери, Мора Тиърни, Джъстин Купър, Аманда Донохоу, Кери Елуес, Дженифър Тили, Суси Кърц и др. 12:00 “Кралят на Калифорния” – комедия, драма (САЩ, 2007), режисьор Майкъл Кейхил, в ролите: Майкъл Дъглас, Евън Рейчъл Ууд, Уилис Бъркс II, Лора Качъргъс, Пол Либър и др. 14:00 “Приятели” /п/ – сериал 15:00 Премиера: “Покани ме на среща” – риалити, с.10 еп.6 16:00 “Селцето” /п/ – сериал 18:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 19:30 “Бруклин 99” – сериал, с.3 еп.18, 19 20:30 “Перфектният ритъм” – комедия, музикален, романтичен (САЩ, 2012), режисьор Джейсън Мур, в ролите: Ана Кендрик, Британи Сноу, Ребъл Уилсън, Елизабет Банкс, Алексис Нап, Адам ДеВайн, Кристофър Минц-Плас, Джон Майкъл Хигинс и др. 22:30 “Покани ме на среща” /п/ – риалити, с.10 еп.6 23:30 “Селцето” /п/ – сериал 01:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 02:00 “Фитнес” /п/ – сериал 03:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 04:00 “Бруклин 99” /п/ – сериал

 Nova Sport

10:00 Футбол: Кардиф Сити – Бристъл Сити Чемпиъншип – повторение 12:00 Тенис Sofia Open 2020 – директно 20:00 Футбол: Евертън – Манчестър Юнайтед класика от Висшата лига (2003-04) – повторение 20:30 Държавно първенство по футбол за жени: Обзор предаване за български футбол (2020-21) – повторение 21:00 Новини 21:30 Държавно първенство по футбол за жени: Преди кръга предаване за български футбол (2020-21) – повторение 21:45 Баскетбол: Баскония – Билбао Испанска баскетболна лига – директно 23:30 Професионална борба: “Разбиване” предаване на WWE 00:30 Тенис Sofia Open 2020 – повторение 02:30 Новини – повторение 02:45 Еротичен телепазар 04:45 Програмна пауза 

 Kanal 3

Kanal 3

07:10 “Другото лице” 07:25 “Интервю” с Наделина Анева 08:00 “Социална мрежа”-избрано 08:30 “Пулс” с Гергана Добрева – здравно предаване 09:00 Топ Шоп 09:15 “Парчета от реалността” 09:30 “Патарински LIVE” – /п/ 10:10 “Денят на живо” – /п/ 11:15 Топ Шоп 11:30 ” Спорт в обектива” – избрано 12:00 НОВИНИ 12:15 “Парчета от реалността” 12:30 “Другото лице” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Стъпки към успеха” 13:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 14:00 НОВИНИ 14:15 “Икономика и бизнес” – икономическо предаване 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 “Патарински LIVE” – избрано 16:00 НОВИНИ 16:16 “Офанзива с Любо Огнянов” 18:00 НОВИНИ 18:10 “Офанзива с Любо Огнянов” 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 “Парламентът на живо” 20:00 НОВИНИ 20:20 “Интервю” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Парламентът на фокус” 22:30 “Холивуд” 23:00 НОВИНИ 23:20 “Офанзива с Любо Огнянов” /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *