ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 7 СЕПТЕМВРИ

БНТ
05:45 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 08:30 По света и у нас – информационна емисия 08:45 История.bg. Култът към личността/п/ 09:45 Студио “Аполония” – пряко предаване от Созопол 11:00 Людмил и Руслана – тв филм / 6, последна серия/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Всичко е възможно – тв филм /2, последна част/ 13:20 Япония днес 13:30 Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” /п/ 14:00 Малки истории /п/ 15:00 Сагуа – сиамската котка – анимационен филм 15:15 Семеен бизнес – тв филм /26, последен епизод/ 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:20 Руският консул – тв филм /2 част/ 17:30 Бързо, лесно, вкусно: “Новодомци” – кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:20 Капитан Петко войвода – тв филм /12, последна серия/ 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 Съкровище в двореца – тв филм /53 и 54, последен епизод/ 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:20 Черните овце – тв филм /4, последен епизод/ (14) 00:15 Студио “Аполония” /п/ 01:30 Здравето отблизо /най-доброто/ 02:40 Всичко е възможно – тв филм /2, последна част/п/ 03:25 Черните овце – тв филм /3 епизод/п/ (14) 04:25 Семеен бизнес – тв филм /26, последен епизод/п/ 04:50 Съкровище в двореца – тв филм /53 и 54, последен епизод/п/

bTV
05:30 “Комиците и приятели” /п/ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс ” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/- вечерно токшоу 13:30 Премиера: “Любов на инат” – сериал, с.1, еп. 8 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.3, еп. 10 16:00 Премиера: “Алиса в страната на любовта” – сериал, с.2, еп.2 17:00 bTV Новините 17:30 “Комиците и приятели”/п/ – комедийно шоу 17:50 Спорт тото 18:00 “Опасни улици” – сериал, с.12, еп. 34 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “Фермата: Съединение” – риалити, сезон 4 22:30 “Тежки престъпления” – сериал, с.4, еп.20 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Приятели”- сериал, с.5, еп.15,16 01:00 “Друговремец” – сериал, с.2, еп.4 02:00 bTV Новините 02:30 “Преди обед” /п/ – токшоу

bTV Action
05:15 “Тежки престъпления” – сериал, с.4, еп. 5 06:00 “Костенурките Нинджа” – анимация 08:00 “Готъм” – сериал, еп.18 09:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.4, еп. 5 10:00 “Под наблюдение” – сериал, с.4, еп.14 11:00 “Монк” – сериал, с.4, еп. 6 12:00 “Извън играта” – сериал, с.7, еп.9 13:00 “Изгубена на 17” – драма, мистерия, трилър (САЩ, 2013), режисьор Дъг Кембъл, актьори Айла Кел, Триша О`Кели, Бен Гавин и др. 15:00 “Готъм” – сериал, еп.19 16:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.4, еп. 6 17:00 “Извън играта” – сериал, с.7, еп.10 18:00 “Монк” – сериал, с.4, еп.7 20:00 “Кости” – сериал , с.11, еп. 15 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Матрицата” – екшън, фантастика, трилър (САЩ, 1999), режисьори Лили Уашовски, Лана Уашовски, актьори Киану Рийвс, Кари-Ан Мос, Хюго Уийвинг, Джо Пантолиано, Лорънс Фишбърн, Глория Фостър и др. 00:30 “Кости” – сериал , с.11, еп. 15 01:30 “Под наблюдение” – сериал, с.4, еп.15 02:30 “Последно убежище” – екшън, драма, приключенски, САЩ, 2011 г., режисьор Алистър Грирсан, актьори Ричард Роксбърг, Йоан Гръфъд, Рийс Уейкфилд, Елис Паркинсън, Елисън Кретчли, Даниел Уили, Кристофър Бейкър, Джон Гарвин, Шон Донахи и др. 04:30 “Монк” – сериал, с.4, еп.7

bTV Comedy
05:00 “Шегаджии” – сериал 06:00 “Приятели” – сериал, с.3 07:00 “Шегаджии” – сериал, с.3 08:00 “Стъпка по стъпка” – сериал 09:00 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 10:00 “Живот на парчета” – драма (САЩ, 2009), режисьор Ребека Милър, актьори Робин Райт, Алън Аркин, Киану Рийвс, Блейк Лайвли, Моника Белучи, Уинона Райдър, Джулиан Мур, Мария Бело и др. 12:00 “Моите мили съседи” – сериал 14:00 “Бруклин 99” – сериал 15:00 “Двама мъже и половина” – сериал 17:00 “Бездомното шоу на Башар Рахал” 18:00 “Моите мили съседи” – сериал 20:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.5 22:00 “Бруклин 99” – сериал, с.1 23:00 “Кухня” – сериал, с.1 00:00 “Живот на парчета” – драма (САЩ, 2009), режисьор Ребека Милър, актьори Робин Райт, Алън Аркин, Киану Рийвс, Блейк Лайвли, Моника Белучи, Уинона Райдър, Джулиан Мур, Мария Бело и др. 02:00 “Приятели” – сериал 03:00 “Стъпка по стъпка” – сериал 04:00 “Любимци” – сериал

Nova TV
05:20 “Касъл” – сериен филм, 8 сезон /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “Убийства в Мидсъмър” (премиера) – сериен филм, сезон 20 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Подли камериерки” – сериен филм, 4 сезон 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, нов сезон 22:00 Новините на NOVA 22:30 “Специален отряд” (премиера) – сериен филм 23:30 “Незабравимо” – сериен филм, сезон 2 00:30 “Касъл” – сериен филм, 8 сезон 01:30 “Докоснати от слънцето” – сериен филм 02:30 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Монако – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Естудиантес – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига, повторение 14:00 Футбол: Лийдс Юнайтед – Мидълзбро, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Рен – Бордо, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Лион – Ница, мач от френската Лига 1, повторение 20:00 Футбол: Милуол – Суонси Сити, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Ним – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

BiT
05:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 “Майсторски клас”, токшоу на BIT (п) 07:00 “О!здравей” – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 08:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 10:00 “Историята оживява” (п) 10:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 11:00 “Епизод” (п) 12:00 “PLAYGASM” с Краси Петров (п) 13:00 “О!здравей” – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 14:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 16:30 “Майсторски клас” 17:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 18:00 “Историята оживява” (п) 18:30 “Епизод” (п) 19:30 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 20:30 “Епизод” (п) 21:30 “Майсторски клас” 22:30 “Историята оживява” (п) 23:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 00:00 Документален филм 00:30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:00 “Епизод” (п) 03:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 04:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п)

Kanal 3
06:15 “Денят на живо”/п/ 07:00 “Всяка сутрин” – новинарски блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Имате думата” с Александър Владимиров /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Офанзива” – избрано 11:00 НОВИНИ 11:15 “Патарински Live” /п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:30 “Интервю” с Наделина Анева /п/ 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live” /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:30 “Всеки следобед” 16:00 НОВИНИ 16:05 “Всеки следобед 17:00 НОВИНИ 17:15 “Патарински Live” 18:00 НОВИНИ, централна емисия 20:00 “Денят на живо” 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Патарински Live” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Денят на живо”/п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:40 “Спорт в обектива”/п/ 01:15-07:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *