ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 7 СЕПТЕМВРИ

БНТ
06:00
Как е устроена Вселената 4 документална поредица/п/
06:45
Тайният агент тв филм /3 епизод/п/
07:30
Търсачи на реликви 2 тв филм/п/
08:15
Близнаците Таекуондо детски тв филм /РКорея, 2019г./
08:30
Златната ябълка анимационен филм /България, 2018г./
08:55
Магна Аура – изгубеният град тв филм
09:25
Слънце на детството детски игрален филм /България, 1981г./, режисьор Илко Дундаков, в ролите: Сава Момчилов, Васко Василев, Стефан Илиев, Светослав Пеев, Невена Коканова и др.
11:30
Заговорникът – дипломат документален филм /България, 2006г./, режисьор Иван Тонев
12:00
По света и у нас
12:35
Фолклорна танцова панорама
13:35
Йо-хо-хо игрален филм /България, 1981г./, режисьор Зако Хеския, в ролите: Кирил Варийски, Виктор Чучков, Илия Пенев, Соня Дюлгерова и др.
15:15
Как е устроена Вселената 4 документална поредица
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Тайният агент тв филм /4, последен епизод/
17:15
Любовта, без която не можем – рок поезия на Александър Петров концерт
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу /премиера/
20:00
По света и у нас
20:30
Спортни новини
20:45
Госпожо Държавен секретар 4 тв филм /21 епизод/ (12)
21:30
История.bg Как Добруджа остана в пределите на България – 80 години от Крайовската спогодба
22:30
Песента на Ледения юг музикален филм /България, 2020г./
23:00
Библиотеката
00:00
Ковчегът на Ной игрален филм /Великобритания, 2015г./, режисьор Кенет Гленаан, в ролите: Дейвид Трелфол, Джоан Уоли, Майкъл Фокс и др.
01:30
Как е устроена Вселената 4 документална поредица/п/
02:15
Госпожо Държавен секретар 4 тв филм /21 епизод/п/ (12)
03:00
Братство по кръв игрален филм/п/
04:45
Знаете ли, че… /п/
04:55
Тайният агент тв филм /4, последен епизод/п/

bTV
05:30
“Фитнес” /п./ – сериал, еп.10
06:00
“Лего: Лигата на справедливостта срещу Бизаро” – анимация, екшън, приключенски (САЩ, 2015), режисьор Брандън Виети
07:00
“Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев, нов сезон 10
12:00
bTV Новините – обедна емисия
12:30
“Бургас и морето” – концерт /2019 г./
14:30
“Приключенията на Ерол Флин” – приключенски, екшън (САЩ, 2018), режисьор Ръсел Мълкей, в ролите: Томас Кокърел, Кори Лардж, Уилям Моузли, Клайв Стандън, Дан Фоглър и др.
16:30
“Аламинут” – скеч шоу
16:40
“Пърси Джаксън и Боговете на Олимп: Похитителят на мълнии” – фентъзи, приключенски (Великобритания, Австралия, Канада, САЩ, 2010), режисьор Крис Кълъмбъс, в ролите: Логан Лърман, Кевин Маккид, Стив Куган, Алекзандра Дадарио, Пиърс Броснан, Росарио Доусън, Катрин Кийнър и др.
19:00
bTV Новините – централна емисия
20:00
“Фермата: Пътят на една мечта” – риалити, с.6
22:30
“Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу, нов сезон 2
23:30
bTV Новините – късна емисия
00:00
“Стрелата” – сериал, с.4 еп.21
01:00
“Новите съседи” – сериал, еп.14
02:30
“Преди обед” /п./
04:30
“Завинаги” – сериал, с.2 еп.23

bTV Action

06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.3 еп.13 – 16 08:00″Луцифер” – сериал, с.3 еп.7 09:00″ Готъм” – сериал, с.4 еп. 1210:00″Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3 еп.9 11:00″Последният кораб” – сериал, с.3 еп.12 12:00″Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.18 13:00″Мъртва точка” – сериал, с.4 еп.19, 2015:00″Луцифер” – сериал, с.3 еп.8 16:00″Готъм” – сериал, с.4 еп.13 17:00″Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.19 18:00 “Последният кораб” – сериал, с.3 еп.13 19:00 Часът на супергероите: “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3 еп.10 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Стрелата” – сериал, с.8 еп.5 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Трусове 5: Кръвни линии” – фантастика, хорър, екшън (САЩ, 2015), режисьор Дон Майкъл Пол, в ролите: Брандън Орет, Натали Бекър, Майкъл Грос, Джейми Кенеди и др. 00:00 “Стрелата” – сериал, с.8 еп.5 01:00 “Последният кораб” – сериал, с.3 еп.13 02:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3 еп.10 03:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.19 04:00″Готъм” – сериал, с.4 еп.13

bTV Comedy

05:00 “Теория за големия взрив” /п./ – сериал 06:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.6 еп.9, 10 07:00 “Дивата Нина” /п./ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п./ – сериал 08:30 “Мис Сладкиш” /п./ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 10:00 “Историята на Пепеляшка: Ако обувката пасва” – семеен, музикален, фентъзи (САЩ, 2016), режисьор Мишел Джонстън, в ролите: София Карсън, Дженифър Тили, Томас Лоу, Ейми Луиз Уилсън, Джазара Джазлин и др.12:00″Приятели” /п./ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал14:00″Мис Сладкиш” /п./ – сериал 15:00″Преспав” /п./ – сериал16:00″Дивата Нина” /п./ – сериал 17:00″Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00″Приятели” – сериал, еп.5, 6 19:00 Премиера: “Дивата Нина” – сериал, еп.73 20:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.26 20:30 “Преспав” – сериал, еп.31 3222:00″Супер екипаж” – сериал, еп.1, 2 23:00″Двама мъже и половина” – сериал, с.2 еп.3, 4 00:00″Историята на Пепеляшка: Ако обувката пасва” /п./ – семеен, музикален, фентъзи (САЩ, 2016) 02:00″Теория за големия взрив” /п./ – сериал 03:00″Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./04:00″Приятели” /п./ – сериал

Nova TV
05:30
“Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 6 /п/
07:00
“Здравей, България” – сутрешен блок
09:30
“На кафе” – предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм
13:30
“Остани с мен” (премиера) – сериен филм
15:00
“Черна роза” (премиера) – сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
“Намери ме” (премиера) – сериен филм
18:00
“Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA – централна емисия
20:00
“Игри на волята: България” (премиера) – риалити, сезон 2
22:30
“Братя” (премиера) – сериен филм
23:00
Новините на NOVA
23:30
“Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 20
00:30
“Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 6
01:30
“Женени с деца” – сериен филм, сезон 6
02:30
“Завинаги свързани” – сериен филм
03:30
“Остани с мен” – сериен филм /п/
04:30
“Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00
Хокей на лед: Ак Барс – СКА, мач от Континенталната хокейна лига /п/
12:00
Футбол: Престън Норт Енд – Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип /п/
14:00
Баскетбол: Гран Канария – Валенсия, финал за Суперкупата на Испания (2017) /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи
16:00
Футбол: Хъл Сити – Мидълзбро, мач от Чемпиъншип /п/
17:55
“Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи
18:00
Класика от Висшата лига: Блекбърн Роувърс – Ливърпул (1994-95) /п/
18:30
Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2019-20), 8-и епизод /п/
19:30
Хокей на лед: Динамо Москва – Спартак, мач от Континенталната хокейна лига, директно
22:00
“Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи
22:15
Футбол: Дарби Каунти – Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип /п/
00:15
“Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи
00:30
Еротичен телепазар
02:30
Край на програмата

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *