ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 7 ЮЛИ

БНТ

05:10 Домът на вярата: Манастир “Св. Троица”, Кръстова гора /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва, сутрешен блок с Христина Христова 08:40 Сутрин с УЕФА Евро 2020 09:00 По света и у нас 09:05 Лято с БНТ 11:55 Препрочитаме Вазов 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Днес на УЕФА Евро 2020 13:15 Телепазарен прозорец 13:30 Истинското Киото, документален филм 14:00 Бързо, лесно, вкусно /п/ 14:30 Телепазарен прозорец 14:45 Малки истории /п/ 15:00 Влакът на динозаврите, анимационен филм 15:30 Аз обичам животните, детски тв филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Парламентарни избори 2021: Диспут 16:45 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня, коментарно предаване 19:00 На границата, тв филм /3 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:30 Парламентарни избори 2021: Гласовете на България 20:45 Спортни новини 21:00 Бизнес.БГ 21:30 В кадър 22:00 Нощният управител, тв филм /2 епизод/ (14) 23:00 По света и у нас 23:30 Спасяване с хеликоптер, документална поредица (14) 23:55 УЕФА Евро 2020: Трето полувреме 00:30 УЕФА Евро 2020: Полуфинална среща /запис/ 02:30 История.bg, Самостоятелни владетели през Второто българско царство /п/ 03:30 България в 60 минути с Мариана Векилска /п/ 04:40 По света и у нас /п от 20:00 часа/

bTV

05:30 “Домашен арест” /п/ – сериал, с. 2, еп. 8 06:00 “Джи Ай Джо: Ренегати” – анимация, сериал, еп. 1 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците” – комедийно шоу 13:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 14:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с. 3, еп. 70 16:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, с. 2, еп. 20 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.4 еп. 12, 13 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал, еп. 131 21:00 “Скъпи наследници” – сериал, еп. 28 22:00 “Комиците” – комедийно шоу 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Домашен арест” – сериал, с. 2, еп. 9 00:00 “Седем часа разлика” – сериал, с. 2, еп. 7 01:00 “Истинска любов” – сериал, еп. 105 02:00 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:30 “Търговски център” – сериал, с. 14, еп. 9, 10

bTV Action

05:15 “Стоте” – сериал, с. 7, еп. 11 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, еп. 22 – 25 08:00 “Стоте” – сериал, с. 7, еп. 11 09:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с. 4, еп. 13 10:00 “Стрелата” – сериал, с. 6, еп. 10 11:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с. 4, еп. 6 12:00 “Изчезнали” – сериал, еп. 12 13:00 “Опасна връзка” – трилър (САЩ, 2019), режисьор Дани Будай, в ролите Клер Креймър, Миа Топалиън, Дейвид Фумеро, Хедър Маккоум и др. 15:00 “Стоте” – сериал, с. 7, еп. 12 16:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с. 4, еп. 14 17:00 “Мъртва точка” – сериал, с. 3, еп. 1 18:00 Премиера: “Хуберт и Щалер” – сериал, с. 4, еп. 7 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с. 6, еп. 11 20:00 Екшън в 8: “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с. 20, еп. 23 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: “Заклинанието 2” – хорър, психотрилър (САЩ, 2016), режисьор Джеймс Уан, в ролите Вера Фармига, Патрик Уилсън, Мадисън Улф, Франка Потенте, Франсис О`Конър, Марая Дойл Кенеди, Саймън Макбърни, Хавиер Ботет и др. [16+] 00:30 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с. 20, еп. 23 01:30 “Хуберт и Щалер” – сериал, с. 4, еп. 7 02:30 “Стрелата” – сериал, с. 6, еп. 11 03:30 “Мъртва точка” – сериал, с. 3, еп. 1 04:30 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с. 4, еп. 14

bTV Comedy

05:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 06:00 “Дивата Нина” – сериал, еп. 28 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “Преспав” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 09:30 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 10:00 “Умирай умно 2: Брус и Лойд се развихрят” – екшън, комедия (САЩ, 2008), режисьор Гил Джънгър, в ролите Маси Ока, Нейт Торънс, Джейма Мейс, Марика Доминчик, Лари Милър и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Анжелика” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с. 9, еп. 9, 10 19:00 “Преспав” – сериал, еп. 2 19:30 Премиера: “Новите съседи” – сериал, с. 12, еп. 2 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с. 12, еп. 4 22:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп. 27, 28 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с. 9, еп. 22, 23 00:00 “Умирай умно 2: Брус и Лойд се развихрят” /п/ – екшън, комедия (САЩ, 2008) 02:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

Nova TV

05:10 “Черният списък” – сериал, сезон 3 /п/ 06:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Дъщеря ми” – сериен филм 13:30 “Изпитанията на живота” (премиера) – сериал 15:00 “Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” (нов сезон) – риалити 21:00 “Магнум” – сериал, сезон 2 21:40 “Еуфория” – студио за европейското първенство по футбол 21:50 Студио “UEFA EURO 2020™” 22:00 Полуфинален мач на UEFA EURO 2020™, директно 23:55 Студио “UEFA EURO 2020™” 00:00 “Черният списък” – сериал, сезон 3 01:00 “Добрата съпруга” – сериал, сезон 4 01:30 “Втори дубъл” – сериал 02:30 “Сияйна луна” – сериал 03:30 “Изпитанията на живота” – сериал /п/ 04:30 “Дъщеря ми” – сериен филм /п/

Nova Sport

09:00 Футбол: Престън Норт Енд – Ковънтри Сити, Чемпиъншип /п/ 11:00 Футбол: Серезо Осака – Гуанджоу, Шампионска лига на Азия (2021) /п/ 13:00 Футбол: Суонси Сити – Рединг, Чемпиъншип /п/ 14:55 Новини 15:00 Футбол: Порт – Китчи, Шампионска лига на Азия (2021) /п/ 17:00 Футбол: Гамба Осака – Тампайнс Роувърс, Шампионска лига на Азия (2021) – директно 19:00 Футбол: Чианграй Юнайтед – Чонбук, Шампионска лига на Азия (2021) – директно 20:55 Новини 21:00 Карабао къп: Обзор, предаване за английски футбол (2020-21) /п/ 21:30 Чемпиъншип: Обзор, предаване за английски футбол (2020-21) /п/ 22:00 Професионална борба: “Първична сила”, предаване на WWE (2021) 23:00 Футбол: Поханг Стийлърс – Нагоя Грампус, Шампионска лига на Азия (2021) /п/ 01:00 Еротичен телепазар

NovaNews

05:20 Пресечна точка /п/ 06:00 Здравей, България 09:30 Социална мрежа /п/ 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Социална мрежа /п/ 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Пресечна точка
/п/ 12:00 Новините на NOVA 12:30 Другото лице /п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:25 Бизнесът 13:30 Патарински LIVE /п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Евромакс 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA NEWS 16:15 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:20 Денят на живо 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:25 Бизнесът 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA NEWS 19:15 Пресечна точка 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:50 Бизнесът 20:55 Шоубизнес 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:20 Денят на живо /п/ 22:00 Новините на NOVA 22:30 Патарински LIVE /п/ 23:00 Новините на NOVA NEWS 23:30 Без резервация 00:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 00:20 Пресечна точка /п/ 01:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 01:30 Денят на живо /п/ 02:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 02:30 Патарински LIVE /п/ 03:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 04:25 Социална мрежа /п/ 04:50 Денят на живо /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *