HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 7 ЮЛИ

БНТ
05:40 Още от деня – коментарно предаване /п/ 06:30 Денят започва – сутрешен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещ Анна Ангелова и гост-водещ Васил Върбанов 10:30 История.bg – Необузданият, стихиен, нелицеприятен… свободен човек /п/ 11:30 Изкуството на 21 век 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 В търсене на Кити – игрален филм /САЩ, 2004 г./, режисьор Едуард Бърнс, в ролите Едуард Бърнс, Макс Бакстър, Кони Бъртън и др. 13:50 Телепазарен прозорец 14:05 Дойче Веле: Шифт 14:25 Светът на Япония: Репортажи от мястото на събитието 14:55 Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/ /п/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:20 Специализирано предаване за хора с увреден слух 16:35 Дивия Франк в Бразилия – документална поредица /1 епизод/ 17:25 Светът е 7 – обзорно предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-Тенева и Йоана Левиева-Сойър 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – коментарно предаване с водещи Поли Златарева и Аделина Радева 19:45 Лека нощ, деца! Сара и патето 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев – обзорно политическо предаване 22:05 Виж БиБиСи: “Конспиративни досиета: Кой свали полет МН 17” – документален филм /Великобритания, 2016 г./ 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Концерт на Джос Стоун & Бенд – Джаз фестивал “Банско 2016” /п/ 00:40 Денят започва с Култура /п/ 01:55 Градчето “Сидер Коув” – тв филм /23 епизод/п/ 02:40 Дивия Франк в Бразилия – документална поредица /1 епизод/п/ 03:30 История.bg – Необузданият, стихиен, нелицеприятен… свободен човек /п/ 04:30 Още от деня – коментарно предаване/п/

bTV
05:30 “Аватар: Легендата за Анк” /п./ – анимация 06:00 “Аватар: Легендата за Анк” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 13:30 “Тайни” – сериал, с. 1, еп. 24 15:00 Премиера: “Италианската булка” – сериал, с.1, еп. 64 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с. 1, еп. 78 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 760 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Великолепният век: Кьосем” – сериал, с. 1 , еп. 9 21:30 “Веществени доказателства: Рим” – сериал, с. 1, еп. 25 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Престъпления от класа”- сериал, с. 5, еп. 6 01:00 “Новите съседи” – сериал, с. 1, еп. 27 02:30 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:30 “Опасни улици” – сериал, еп. 641

bTV Action
05:15 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с. 6, еп. 11 06:00 “Костенурките Нинджа” – анимация 08:00 “Стрелата” – сериал, еп. 2, еп. 5 09:00 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с. 7 еп. 11 10:00 “Луцифер” – сериал, еп. 14 11:00 “Готъм” – сериал, еп. 5 12:00 “Тежки престъпления” – сериал, с. 2, еп. 5 13:00 “Добро момче” – екшън, комедия, криминален (САЩ, 1997), режисьор – Саммо Кам-Бо Хунк, актьори – Джеки Чан, Ричард Нортън, Мики Лий, Саммо Хунг и др. 15:00 “Революция” – сериал, с. 2, еп. 19 16:00 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с. 6, еп. 12 17:00 “Тежки престъпления” – сериал, с. 2, еп. 6 18:00 “Готъм” – сериал, еп. 6 19:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, еп. 2 20:00 “Стрелата” – сериал, с. 2, еп. 6 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Айрънклад” – екшън, приключенски (Великобритания, САЩ, Германия, 2011), режисьор – Джонатан Инглиш, актьори – Джеймс Пюърфой, Брайън Кокс, Кейт Мара, Пол Джиамати, Джейсън Флеминг и др. 00:15 “Стрелата” – сериал, с.2 еп. 6 01:15 “Легендите на утрешния ден” – сериал, еп. 2 02:15 “Истинско правосъдие” – сериал, еп. 10 03:15 “Синовете на анархията” – сериал, с. 6, еп. 8 04:15 “Готъм” – сериал, еп. 6

bTV Comedy
05:00 ” По средата” /п./- сериал 06:00 “Различно еднакви” – сериал 07:00 “По средата” – сериал 08:00 “Майк и Моли” – сериал, с. 4 09:00 “Комиците” – комедийно шоу 10:00 “Последният ергенски запой” – комедия (САЩ, 2009), режисьор – Тод Филипс, актьори – Майк Ейпс, Брадли Купър, Джъстин Барта, Хедър Греъм, Джефри Тамбор, Майк Тайсън, Рейчъл Харис, Зак Галифанакис, Ед Хелмс, Кен Джонги др. 12:00 “Стъпка по стъпка” – комедиен сериал 13:30 “Загадките на Лора” – сериал 14:30 “Без пукната пара” – комедиен сериал 15:30 “Щурите съседи ” /п./ – комедиен сериал 17:00 “Играчи” – сериал, еп. 7,8 18:00 “Загадките на Лора” – сериал, с. 1 19:00 “По средата” – сериал, с. 5 20:00 “Щурите съседи” – комедиен сериал 21:30 “Без пукната пара” – комедиен сериал, с. 3 22:30 “Стъпка по стъппка” – комедиен сериал, с. 2 00:00 “Последният ергенски запой” – комедия (САЩ, 2009), режисьор – Тод Филипс, актьори – Майк Ейпс, Брадли Купър, Джъстин Барта, Хедър Греъм, Джефри Тамбор, Майк Тайсън, Рейчъл Харис, Зак Галифанакис, Ед Хелмс, Кен Джонги др. 02:00 “Различно еднакви” /п./ – сериал 03:00 “Майк и Моли” /п./ – сериал 04:00 ” Загадките на Лора” /п./ – сериал

Nova TV
06:00 “Подли камериерки”- сериен филм, сезон 1 07:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Двете лица на Истанбул”- сериен филм 13:30 “Моята карма” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми”(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, нов сезон 21:00 “Хавай 5-0” (премиера) – сериен филм, сезон 7 22:00 Новините на NOVA 22:30 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 “Кодекс на убийството” – сериен филм, сезон 1 00:30 “Специално разузнаване” – сериен филм 01:30 “Хавай 5-0” – сериен филм, сезон 7 /п/ 02:30 “Законите на съдбата”- сериен филм 03:30 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport
09:00 Дартс: Световни серии, Шанхай Мастърс 2017, първи ден, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс – Нюкасъл Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Дартс: Световни серии, Шанхай Мастърс 2017, втори ден, директно 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Нюкасъл Юнайтед – Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение 20:00 Футбол: Нант – Лион, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Баскетбол: Мовистар Естудиантес – Барселона Ласа, мач от испанската баскетболна лига, повторение 00:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:15 Еротичен телепазар 02:15 Край на програмата

BiT
05:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 Новини (п) 06:30 “Код 11:13”, информационно новинарско шоу (п) 08:30 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова 10:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 11:00 “Код 11:13”, информационно шоу и новини в развитие LIVE 13:00 “Хайд Парк”, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни Новини на BIT LIVE 19:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова 20:00 “Честно казано” с Люба Кулезич 21:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински 21:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес 22:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 23:00 “Код 11:13”, информационно новинарско шоу (п) 01:00 еМисия България (п) 03:00 “Честно казано” с Люба Кулезич, (п) 04:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п)

Kanal 3
05:30 “Спорт в обектива”/п/ 06:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 07:00 “Всяка сутрин” – сутрешен блок 09:00 “Парламентът на живо” 11:00 НОВИНИ 11:15 Топ шоп 11:30 “Парламентът на живо” 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 “Парламентът на живо” 13:00 НОВИНИ 13:10 “Парламентът на живо” 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 “Всеки следобед” с Криси” 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ – централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 “Денят на живо” 20:30 “Спорт в обектива” 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live /п/ 22:30 “На гости на Ники Сотиров” /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *