ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 7 ЮНИ

БНТ
05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 11:55 Препрочитаме Вазов 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:40 Препрочитаме Вазов 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Френска кулинария тв филм /4, последен епизод/ 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Давай, Астробой! анимационен филм 15:30 Мън Уа анимационен филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня коментарно предаване 19:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 История.bg Четвъртият елемент. Готски нашествия и поселения по нашите земи 22:00 Денят тв филм /3 епизод/ 22:55 Препрочитаме Вазов 23:00 По света и у нас 23:30 Библиотеката 00:30 Светът и ние /п/ 00:50 100% будни /п/ 02:45 Култура.БГ /п/ 03:40 По света и у нас /п от 20:00 часа/ 04:25 Френска кулинария тв филм /4, последен епизод/п/

bTV
05:40 “Лице в лице” /п./ 06:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” /п./ – комедийно шоу 13:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 14:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.3 еп.48 16:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, еп.97 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 “Седем часа разлика” – сериал, еп.13 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал, еп.109 21:00 “Скъпи наследници” – сериал, еп.6 22:00 “Комиците и приятели” /п./ – комедийно шоу 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Домашен арест” – сериал, еп.11 00:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.3 еп.1, 2 01:00 “Истинска любов” – сериал, еп.83 02:00 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:10 “Втори шанс” – сериал, с.2 еп.51

bTV Action
06:00 Анимационен блок: “Приключенията на котарака в чизми” – сериал, с.2, еп.14 – 17 08:00 “Стоте” – сериал, с.6, еп.2 09:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3, еп.9 10:00 “Луцифер” – сериал, с.3, еп.14 11:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.3, еп.2 12:00 “Кости” – сериал, с.12, еп.2 13:00 “Опасна майка” – трилър (тв филм, Канада, 2017), режисьор Кристин Конрад, в ролите: Карън Клийш, Кърби Блис Блантън, Мади Мартин, Ричард Рой Сътън, Джеймс Хикс и др. 15:00 “Стоте” – сериал, с.6, еп.3 16:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3, еп.10 17:00 “Кости” – сериал, с.12, еп.3 18:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.3, еп.3 19:00 Часът на супергероите: “Луцифер” – сериал, с.3, еп.15 20:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.20, еп.1 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: “Скрити” – хорър, трилър (САЩ, 2015), режисьори Мат Дъфър и Рос Дъфър, в ролите: Александер Скарсгард, Андреа Райзбъръ, Емили Алън Линд, Стивън Елиът, Хедър Дорксен, Уилям Ейнскоф и др. [16+] 23:45 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.20, еп.1 00:45 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.3, еп.3 01:45 “Луцифер” – сериал, с.3, еп.15 02:45 “Кости” – сериал, с.12, еп.3 03:45 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3, еп.10 04:45 “Да Знаеш Как” (2021) /п./ – предаване за ремонти и обзавеждане,, еп.9

bTV Comedy
05:00 “Изгубеняци” /п./ – сериал 06:00 “Изгубеняци” – сериал, с.2, еп.5, 6 07:00 “Круд” – сериал,, еп.13, 14 08:00 “По средата” /п./ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 09:30 “Анжелика” /п./ – сериал 10:00 “Отново е Коледа” – семеен, комедия (САЩ, 2016), режисьор Кристи Романо, в ролите: Шон Райън Фокс, Армани Джаксън, Кристи Романо и др. 12:00 “Приятели” /п./ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 14:00 “Анжелика” /п./ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п./ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п./ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 17:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.7, еп.13, 14 19:00 “Корени” – сериал,, еп.1 19:30 “Новите съседи” – сериал, с.10, еп.6 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.10, еп.8 22:00 Премиера: “Анжелика” – сериал, с.2, еп.3, 4 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.7, еп.16, 17 00:00 “Отново е Коледа” /п./ – семеен, комедия (САЩ, 2016) 02:00 “Изгубеняци” /п./ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 03:30 “Комиците и приятели” /п./ – комедийно шоу 04:00 “Приятели” /п./ – сериал

Nova TV
05:10 “Черният списък” – сериал, сезон 2 /п/ 06:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Мерием” (премиера) – сериен филм 13:30 “Изпитанията на живота” (премиера) – сериал 15:00 “Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” (нов сезон) – риалити 21:00 “Хавай 5-0” (премиера) – сериал, сезон 10 22:00 Новините на NOVA 22:30 “Ню Амстердам” – сериал, сезон 1 23:30 “Черният списък” – сериал, сезон 2 00:30 “Добрата съпруга” – сериал, сезон 3 01:30 “Врагът сред нас” – сериал 02:30 “Сияйна луна” – сериал 03:30 “Изпитанията на живота” – сериал /п/ 04:30 “Мерием” – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Баскетбол Испанска баскетболна лига, плейофи – /п/ 12:00 Футбол: Холщайн Кийл – Байерн Мюнхен Купа на Германия – /п/ 15:00 Новини 15:05 Футбол: Хановер – Вердер Бремен Купа на Германия – /п/ 17:00 Баскетбол: УНИКС – ЦСКА Москва ВТБ лига, плейофи, финал, мач №1 – /п/ 19:00 Баскетбол: УНИКС – ЦСКА Москва ВТБ лига, плейофи, финал, мач №2 – директно 20:55 Новини 21:00 Купа на Футболната асоциация: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 22:00 Баскетбол Испанска баскетболна лига, плейофи – /п/ 00:00 Еротичен телепазар

NovaNews
05:50 Пулс /п/ 06:00 Здравей, България 09:30 Социална мрежа /п/ 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Социална мрежа /п/ 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Ничия земя /п/ 12:00 Новините на NOVA 12:30 Шоубизнес /п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:25 Бизнесът 13:30 Патарински LIVE /п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Без резервация 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA NEWS 16:15 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:20 Денят на живо 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:25 Бизнесът 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA NEWS 19:15 Пресечна точка 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:50 Бизнесът 20:55 Шоубизнес 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:20 Денят на живо /п/ 22:00 Новините на NOVA 22:30 Патарински LIVE /п/ 23:00 Новините на NOVA NEWS 23:30 Евромакс 00:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 00:20 Пресечна точка /п/ 01:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 01:30 Денят на живо /п/ 02:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 02:30 Патарински LIVE /п/ 03:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 04:25 Социална мрежа /п/ 04:50 Денят на живо /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *