ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 8 АПРИЛ

БНТ
05:45 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок – информационна програма с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев 08:30 По света и у нас – информационна емисия 08:45 Култура.БГ – културно-информационен слот с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов 09:45 100% будни – предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев 10:45 Спортисимо – спортно-развлекателно предаване/п/ 11:15 Какво ще се случи 2 – документален филм /4 епизод/п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Стани богат – тв игра/п/ 13:30 Бързо, лесно, вкусно /п/ 14:00 Малки истории – документален слот 14:10 Телепазарен прозорец 14:25 Сид – дете на науката – анимационен филм 14:50 Приключенията на горските мечоци – анимационен филм 15:15 Гимназия „Черна дупка“ – тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:30 Какво ще се случи 2 – документален филм /5 епизод/ 17:00 Бързо, лесно, вкусно – кулинарно предаване с водеща Катерина Евро 17:25 Зелена светлина 17:30 Спортисимо – спортно-развлекателно предаване 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:20 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Стани богат тв игра 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 История.bg Последната царска династия 22:00 Милиарди – тв филм /10 епизод/(16) 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Брат за брата 2 – тв филм /17 епизод/(14) 00:15 Култура.БГ /п/ 01:15 100% будни /п/ 02:15 Милиарди – тв филм /10 епизод/п/(16) 03:20 Малки истории /п/ 04:20 Брат за брата 2 – тв филм /17 епизод/п/(14)

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п/ 06:00 „Трансформърс: Роботи под прикритие“ – анимация, сериал, еп.16 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ /п/ 13:30 Премиера: „Любов от втори опит“ – сериал, с.2, еп.65 15:00 Премиера: „Шест сестри“ – сериал, с.5, еп.10 16:00 Премиера: „Алиса в страната на любовта“ – сериал, с.3, еп.66 17:00 bTV Новините 17:25 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: „Опасни улици“ – сериал, с.12, еп.107 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: „Майка“ – сериал, еп.49 21:00 „MasterChef“ – кулинарно шоу, с.5 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Библиотекарите“ – сериал, с.2, еп.6 01:00 „Вечно твоя“ – сериал, еп.89, 90 01:50 bTV Новините /п/ 02:20 „Преди обед“ /п/ 04:40 „Опасни улици“ /п/

bTV Action
06:00 Анимационен блок Nickelodeon: „Пингвините от Мадагаскар“ /п/ – сериал, с.3, еп.11, 12 07:00 „Пингвините от Мадагаскар“ – сериал, с.3, еп.13, 14 08:00 „Монк“ /п/ – сериал, с.3, еп.16 09:00 „Мъртва точка“ /п/ – сериал, с.3, еп.12 10:00 „Супергърл“ /п/ – сериал, с.2, еп.21 11:00 „Тежки престъпления“ /п/ – сериал, с.6, еп.6 12:00 „Кости“ /п/ – сериал, с.12, еп.7 13:00 „Тренировъчен ден“ /п/ – екшън, трилър, криминален (САЩ, Австралия, 2001), режисьор Антоан Фукуа, в ролите: Дензъл Уошингтън, Итън Хоук, Скот Глен, Том Беринджър, Снууп Дог, Д-р Дре, Мейси Грей и др. 15:00 „Монк“ – сериал, с.4, еп.1 16:00 „Мъртва точка“ – сериал, с.3, еп.13 17:00 „Кости“ – сериал, с.12, еп.8 18:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.6, еп.7 19:00 Часът на супергероите: „Супергърл“ – сериал, с.2, еп.22 20:00 Екшън в 8 (премиера): „Смелите“ – сериал, еп.6 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: „Осми отряд на морските тюлени: В тила на врага“ – екшън, военен, драма (САЩ, 2014), режисьор Рул Рейне, в ролите: Том Сайзмор, Лекс Шрапнел, Антъни Осейеми, Майкъл Евърсън и др. 00:00 „Смелите“ /п/ – сериал 01:00 „Супергърл“ /п/ – сериал 02:00 „Монк“ /п/ – сериал 03:00 „Кости“ /п/ – сериал 04:00 „Тежки престъпления“ /п/ – сериал

bTV Comedy
06:00 „Клуб Веселие“ – сериал, с.6, еп.9 07:00 „По средата“ /п/ – сериал 08:00 „Загадките на Лора“ – сериал, с.2, еп.15 09:00 „Столичани в повече“ /п/ – сериал, с.13, еп.5 10:00 „Коледа с Тъкър“ – семеен (тв филм, Канада, 2013), режисьор Лари Маклийн, в ролите: Джеймс Бролин, Гейдж Мънро, Барбара Гордън, Рон Лий и др. 12:00 „Бруклин 99“ /п/ – сериал 13:00 „Теория за големия взрив“ /п/ – сериал 14:00 „Модерно семейство“ /п/ – сериал 15:00 „Новите съседи“ /п/ – сериал 17:00 „Домашен арест“ – сериал, с.4, еп.3, 4 18:00 „Бруклин 99“ – сериал, еп.11, 12 19:00 „По средата“ – сериал, с.8, еп.3, 4 20:00 „Новите съседи“ – сериал, с.9, еп.9 22:00 „Модерно семейство“ – сериал, с.8, еп.15, 16

Nova TV
05:20 „Кобра 11: Обади се!“ – сериен филм, сезон 19 /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Моят живот“ – сериен филм, сезон 2 13:30 „Остани с мен“ (премиера) – сериен филм 15:00 „Прости ми“ (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 „Плюс – Минус“ – публицистично предаване, на живо 17:00 „Намери ме“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“ (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Като две капки вода“ (нов сезон) – риалити 23:00 Новините на NOVA 23:30 „Кобра 11: Обади се!“ – сериен филм, сезон 19 00:30 „Комисар Рекс“ – сериен филм, сезон 11 01:30 „Завинаги свързани“ – сериен филм 02:30 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм
Nova Sport

10:00 Футбол: Реймс – Лил, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Бирмингам Сити – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Футбол: Ница – Монпелие, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Гран Канария – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Бордо – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение 20:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Страсбург, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Лион – Дижон, мач от френската Лига 1, повторение 00:15 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

Kanal 3
06:00 „Социална мрежа“ – /п/ 07:00 „Всяка сутрин“ – новинарски блок 09:00 НОВИНИ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 „Икономика и бизнес“ /п/ 11:00 НОВИНИ 11:15 „Пулс“ – /п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:20 „Беновска пита“ – избрано 13:00 НОВИНИ 13:15 „Патарински Live“ – /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 „Парламентът на фокус“ – /п/ 15:00 НОВИНИ 15:20 „Светски новини“ 15:30 „Социална мрежа“ 16:00 НОВИНИ 16:05 „Социална мрежа“ 17:00 НОВИНИ 17:15 „Всичко коз“ – политическо токшоу 18:00 НОВИНИ, централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 „Патарински Live“ – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 „Спорт в обектива“ 22:00 НОВИНИ 22:15 „Всичко коз“ – политическо токшоу /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 „Патарински Live“- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 „Спорт в обектива“/п/ 01:00 Повторения

loading...


Коментар с Facebook

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *