ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 8 АПРИЛ

БНТ

05:10 Още от деня, коментарно предаване /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва, сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Законът на Дойл, тв филм /4 сезон, 6 епизод/ (12) 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Благуните, детски тв филм /2 сезон, 4 епизод/ 15:25 Давай, Астробой!, анимационен филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 18:45 Спорт тото 19:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Питай БНТ 21:30 Студио “УЕФА Лига Европа” 22:00 Футбол: Гранада – Манчестър Юнайтед, среща от 1/4 – финалите на турнира на УЕФА “Лига Европа”, пряко предаване от стадион “Нуево Лос Карменес”, Испания 00:15 Смяна на местата 01:15 Светът и ние /п/ 01:35 100% будни /п/ 03:30 Култура.БГ /п/ 04:30 Законът на Дойл, тв филм /4 сезон, 6 епизод/п/ (12)

bTV

05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” /п/ – комедийно шоу 13:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 14:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с. 3, еп. 11 16:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, еп. 61 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 “Столичани в повече” – сериал, с. 4, еп. 4 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал, еп. 68 21:00 “Бригада Нов дом” – социален проект, с. 5 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Мъртва точка” – сериал, с. 5, еп. 9 01:00 “Опасни улици” – сериал, с. 14, еп. 110 02:00 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:10 “Втори шанс” – сериал, с. 2, еп. 9

bTV Comedy

05:00 “Слънчева Филаделфия” /п/ – сериал 06:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал, с. 12, еп. 9, 10 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “По средата” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 09:30 “Корени” /п/ – сериал 10:00 “Лего Скуби-Ду: Призраци в Холивуд” – анимация, приключенски (САЩ, 2016), режисьор Рик Моралес 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Корени” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу 18:00 “Приятели” – сериал, с. 4, еп. 3, 4 19:00 “По средата” – сериал, с. 8, еп. 6 19:30 “Новите съседи” – сериал, с. 5-7, еп. 38 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с. 7, еп. 5 22:00 Премиера: “Анжелика” – сериал, еп. 1, 2 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с. 3, еп. 23, 24 00:00 “Лего Скуби-Ду: Призраци в Холивуд” /п/ – анимация, приключенски (САЩ, 2016) 02:00 “Слънчева Филаделфия” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис”
/п/ 04:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал

bTV Action

05:15 “Монк” – сериал, с. 7, еп. 5 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, еп. 17 – 20 08:00 “Монк” – сериал, с. 7, еп. 5 09:00 “Твърде лично” – сериал, с. 2, еп. 5 10:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с. 4, еп. 3 11:00 “Смелите” – сериал, еп. 5 12:00 “Супергърл” – сериал, с. 4, еп. 21 13:00 “Детегледачката” – трилър (тв филм, Канада, 2017), режисьор Джордж Менделюк, в ролите Дафни Зунига, Ейва Хюз, Шон Галахър, Брит Ървин и др. 15:00 “Монк” – сериал, с. 7, еп. 6 16:00 “Твърде лично” – сериал, с. 2, еп. 6 17:00 “Супергърл” – сериал, с. 4, еп. 22 18:00 “Смелите” – сериал, еп. 6 19:00 Часът на супергероите: “Легендите на утрешния ден” – сериал, с. 4, еп. 4 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Лондонград” – сериал, еп. 21 21:00 bTV Новините 21:45 Студио “Лига Европа” 22:00 Пряко, УЕФА Лига Европа,
1/4-финал: Арсенал – Славия Прага 00:00 Лига Европа, обзор 00:15 “Лондонград” – сериал, еп. 21 01:15 “Смелите” – сериал, еп. 6, 02:15 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с. 4, еп. 4 03:15 “Супергърл” – сериал, с. 4 еп. 22 04:15 “Твърде лично” – сериал, с. 2, еп. 6

Nova TV

05:10 “Специален отряд: Лайпциг” – сериал /п/ 06:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Мерием” (премиера) – сериен филм 13:30 “Изпитанията на живота” (премиера) – сериал 15:00 “Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Финалът” (премиера) – сериал, сезон 11 21:00 “Един за друг” (премиера) – риалити, сезон 2 22:30 “Братя” (премиера) – сериал, сезон 2 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Специален отряд: Лайпциг” (премиера) – сериал 00:30 “Добрата съпруга” – сериал, сезон 1 01:30 “Проповедникът” – сериал, сезон 1 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 03:30 “Изпитанията на живота” – сериал /п/ 04:30 “Мерием” – сериен филм /п/

Nova Sport

09:00 Хокей на лед Континентална хокейна лига, плейофи – /п/ 11:00 Баскетбол: Динамо Сасари – Виртус Болоня Италианска баскетболна Серия А – /п/ 13:00 Футбол: Родъръм Юнайтед – Уикъмб Уондърърс Чемпиъншип – /п/ 15:00 Новини 15:05 Футбол: Ян Регенсбург – Вердер Бремен Купа на Германия, четвъртфинал – /п/ 17:00 Таекуондо: София 2021 Европейско първенство, ден 1 – директно 19:30 “Пета четвърт” обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) –
/п/ 20:00 Хокей на лед Континентална хокейна лига, плейофи запис 21:55 Новини 22:00 Голф: US Masters 2021 PGA Tour – директно 02:30 Професионална борба: “Челен сблъсък” предаване на WWE (2021) 03:30 Еротичен телепазар

NovaNews

05:15 Бизнесът /п/ 05:25 Пресечна точка /п/ 06:00 Здравей, България 09:30 Евромакс /п/ 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Ничия земя /п/ 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Темата на NOVA /п/ 11:30 Офанзива с Любо Огненов -избрано 12:00 Новините на NOVA 12:30 Денят на живо /п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Патарински LIVE /п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Истории от света 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Шоубизнес 15:30 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA 16:10 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:15 Пресечна точка /п/ 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Денят на живо 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:45 Бизнесът 21:50 Шоубизнес 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Пресечна точка /п/ 23:00 Новините на NOVA 23:30 Денят на живо /п/ 00:00 Новините на NOVA /п/ 00:30 Патарински LIVE /п/ 01:00 Новините на NOVA /п/ 01:30 Офанзива с Любо Огнянов – избрано 02:00 Новините на NOVA /п/ 02:30 Денят на живо /п/ 03:00 Новините на NOVA /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA /п/ 04:25 Социална мрежа /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *