ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 8 ДЕКЕМВРИ

БНТ

05:10 Още от деня – коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва – сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели – забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Когато сърцето зове 4 – тв филм /9 епизод/ 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Очи в очи с животните Бригадата 15:20 Влакът на динозаврите 3, анимационен филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории /п/ 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Последният печели – забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум с Добрина Чешмеджиева 22:00 Ужилването – залавянето на Дзагария – тв филм /5 епизод/ (12) 23:00 По света и у нас 23:30 Моят плейлист /п/ 00:30 Светът и ние /п/ 00:50 100% будни /п/ 02:45 Култура.БГ /п/ 03:55 Домът на вярата, Митрополитски храм “Св. Апостоли Петър и Павел”, Силистра /п/ 04:25 Когато сърцето зове 4 – тв филм /9 епизод/п/

bTV

05:30 “Домашен арест” – сериал, с.3, еп.16 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, еп.22 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Черна птица” – сериал, еп.20 15:00 “Търговски център” – сериал, с.15, еп.175, 176 16:00 Премиера: “Сестра Бети” – сериал, с.5, еп.25 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.107 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.3, еп.120 21:00 “Фермата: Пътят на една мечта” – риалити, с.6 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Стрелата” – сериал, с.7, еп.4 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.26 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Завинаги” – сериал, с.2, еп.89

bTV Action

05:15 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.7 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, еп.22 – 25 08:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.7 09:00 “Чък” – сериал, с.2, еп.8 10:00 “Супергърл” – сериал, с.4, еп.10 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.19 12:00 “Монк” – сериал, с.6, еп.5 13:00 “Първият удар на Джеки Чан” – екшън, комедия (Хонконг, 1996), режисьор Стенли Тонг, в ролите Джеки Чан, Джаксън Лу, Ани Ву, Бил Тънг, Юрий Петров, Нонна Гришаева и др. 15:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.8 16:00 “Чък” – сериал, с.2, еп.9 17:00 “Монк” – сериал, с.6, еп.6 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.20 19:00 Часът на супергероите: “Супергърл” – сериал, с.4, еп.11 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Тредстоун” – сериал, еп.10 (последен) 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Жената-котка” – фентъзи, екшън, криминален (САЩ, 2004), режисьор Питоф, в ролите Хали Бери, Шарън Стоун, Бенджамин Брат, Ламбер Уилсон, Франсис Конрой и др. 00:00 “Тредстоун” – сериал, еп.10 01:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.20 02:00 “Супергърл” – сериал, с.4, еп.11 , “Монк” – сериал, с.6, еп.6 04:00 “Чък” – сериал, с.2, еп.9

bTV Comedy

05:00 “Супермаркет” /п/ – сериал 06:00 “Супермаркет” – сериал, с.3, еп.21, 22 07:00 “Младият Шелдън” /п/ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “С взлом в сърцето” – комедия, драма (САЩ, 2018), режисьор Питър Фачинели, в ролите Мел Гибсън, Джордан Дейнджър, Адам Хубър, Жоаким де Алмейда, Джъстин Уаксбъргър и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Кухня” /п/ – сериал 15:00 “Младият Шелдън” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.6, еп.16, 17 19:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.106 19:30 “Новите съседи” – сериал, eп.5 21:00 “Младият Шелдън” – сериал, с.2, еп.15, 16 22:00 “Кухня” – сериал, с.3, еп.3, 4 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.7, еп.20, 21 00:00 “С взлом в сърцето” /п/ – комедия, драма (САЩ, 2018) 02:00 “Супермаркет” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

Nova TV

05:30 “Специален отряд” – сериал, сезон 1 /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериал 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” (нов сезон) – риалити 21:00 “Съкровища” – сериал, сезон 1 22:00 “Хавай 5-0” – сериал, сезон 6 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 15 00:30 “Специален отряд” – сериал, сезон 1 01:30 “Женени с деца” – ситком, сезон 11 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 03:30 “Остани с мен” – сериал /п/ 04:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/

Nova Sport

10:00 Баскетбол: Реал Мадрид – Баскония Испанска баскетболна лига – повторение 12:00 Баскетбол: Енисей – Жельона гура ВТБ лига – повторение 14:00 Футбол: Рединг – Нотингам Форест Чемпиъншип – повторение 16:00 Баскетбол: Цмоки – ЦСКА Москва ВТБ лига – повторение 17:55 Новини 18:00 Карабао къп: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 18:30 Баскетбол: ЦСКА Москва – Жельона гура ВТБ лига – директно 20:15 Купа на Футболната асоциация: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 20:45 Новини 21:15 Студио “Чемпиъншип” – директно 21:45 Футбол: Милуол – Куинс Парк Рейнджърс Чемпиъншип – директно 23:40 Студио “Чемпиъншип” – директно 00:00 Баскетбол: ЦСКА Москва – Жельона гура ВТБ лига – повторение 02:00 Новини – повторение 02:15 Еротичен телепазар 04:15 Програмна пауза

Kanal 3

07:00 “Денят на живо” /п/ 07:35 “Социална мрежа” /п/ 08:30 “Другото лице” 09:00 “Патарински Live” /п/ 09:40 Бизнес новини 09:45 Телемаркет 10:00 “Пулс” – здравно предаване /п/ 10:30 “Интервю” с Наделина Анева 11:15 “Скелетът на демокрацията” 3 част – док.филм на Канал 3 11:45 Топ Шоп 12:00 “Другото лице” 12:30 “Денят на живо” /п/ 13:10 “Патарински Live” /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:20 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Патарински Live” – репортерско риалити 18:00 НОВИНИ, централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Патарински Live” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00-07:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *