ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 8 МАЙ

БНТ
05:00 Туристически маршрути 05:25 Още от деня /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Препрочитаме Вазов – кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 12:35 Началото: Пътешествието на човечеството – документална поредица 13:30 Срещи на първия ред: Здравка Евтимова с Димитър Талев документална поредица /България, 2019 г./, режисьор Валери Яков 14:00 Малки истории 15:00 Антарктика – документална поредица 15:15 Гимназия “Черна дупка” – тв филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 Музика, музика… – музикално-образователно предаване/п/ 17:30 В близък план 17:55 Препрочитаме Вазов – кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Питай БНТ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев 22:00 БНТ на 60 23:00 По света и у нас 23:30 Препрочитаме Вазов – кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 23:35 Иваново детство – игрален филм /Русия, 1962 г./, режисьор Андрей Тарковски, в ролите Николай Бурляев, Валентин Зубков, Евгений Жариков и др. 01:10 Култура.БГ /п/ 02:10 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл/п/ 03:10 Питай БНТ /п/ 04:15 Още от деня /п/

bTV
05:30 “Домашен арест” /п/ – сериал 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.2, еп.22 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, еп.67 15:00 “Лекар в планината” – сериал, с.12, еп.15, 16 16:30 “Домашен арест” – сериал, еп.20 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, с.2 еп.43 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.2 еп.82 21:00 “Столичани в повече” – сериал, еп.15, 16 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Изчезнали” – сериал, еп.11 00:30 “Новите съседи” – сериал, еп.17 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Втори шанс” – сериал, еп.111

bTV Action
05:00 “Животинско царство” – сериал, с.3, еп.3 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, еп.9 – 12 08:00 “Кости” – сериал, с.12, еп.6 09:00 “Библиотекарите” – сериал, с.4, еп.12 10:00 “Стрелата” – сериал, с.4, еп.9 11:00 “Монк” – сериал, с.7, еп.3 12:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.3, еп.5 13:00 Премиера: “Кралица на отмъщението” – трилър (САЩ, 2018), режисьор Сам Ървин, в ролите: Ейприл Боулби, Ким Дайректър, Аби Гейл, Майк Фейола, Джеймс Фуертис и др. 15:00 “Кости” – сериал, с.12, еп.7 16:00 “Стоте” – сериал, с.4 еп.1 17:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.3, еп.6 18:00 “Монк” – сериал, с.7 еп.4 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.4 еп.10 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Супергърл” – сериал, с.4, еп.7 21:00 bTV Новините 22:00 Екшън петък: “Транспортер: Ново начало” – екшън, криминален, трилър (Франция, Китай, 2015), режисьор Камий Дьоламар, в ролите Ед Скрейн, Лоан Шабанол, Рей Стивънсън, Ленн Кудрявицки, Татяна Пайкович, Радивойе Буквич, Микаел Бъкстон и др. 00:00 “Супергърл” – сериал, с.4, еп.7 01:00 “Животинско царство” – сериал, с.3, еп.4 02:00 “Стрелата” – сериал, с.4 еп.10 03:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.3, еп.6 04:00 “Стоте” – сериал, с.4, еп.1

bTV Comedy
05:00 “Бруклин 99” /п/ – сериал 06:00 “Бруклин 99” – сериал, с.2, еп.15, 16 07:00 “Барът на Пепе” /п/ – сериал 08:30 “Младият Шелдън” /п/ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Баща на четирима: Щура ваканция” – комедия, семеен (Дания, 2015), режисьор Джакомо Кампеото, в ролите: Сигурд Филип Далгас, Емили Вернер Земелрот, Каролин Хам, Расмус Йонбек и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Младият Шелдън” /п/ – сериал 15:00 “Ало, ало” /п/ – сериал 15:30 “Барът на Пепе” – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.3, еп.21, 22 19:00 “Барът на Пепе” – сериал, еп.26 20:30 “Ало, ало” – сериал, с.5, еп.22, 23 22:00 Премиера: “Младият Шелдън” – сериал, с.2, еп.15, 16 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.5 еп.19, с.6 еп.1 00:00 “Баща на четирима: Щура ваканция” /п/ – комедия, семеен (Дания, 2015) 02:00 “Бруклин 99” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ – вечерно токшоу 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

Nova TV
05:30 “Незабравимо” – сериен филм,сезон 3 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 4 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “All inclusive” (премиера) – сериен филм, финал 21:00 “Кошмари в кухнята” – риалити 22:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Престъпни намерения” – сериен филм, сезон 3 00:30 “Незабравимо” – сериен филм,сезон 3 01:30 “Теория за големия взрив” – сериен филм,сезон 11 02:00 “Уил и Грейс” – сериен филм 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Хокей на лед: Динамо Москва – ЦСКА Москва, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Молдън & Типтрий – Нюпорт Каунти, мач от втори кръг за Купата на Футболната асоциация /п/ 14:00 Баскетбол: Естудиантес – Барселона, мач от испанската баскетболна лига /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Химки – ЦСКА Москва, мач от ВТБ лига /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Футбол: Портсмут – Олтринчам, мач от втори кръг за Купата на Футболната асоциация /п/ 20:00 Футбол: Кроули Таун – Колчестър Юнайтед, мач от четвърти кръг за Карабао къп /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Баскетбол: Реал Мадрид – Сарагоса, мач от испанската баскетболна лига /п/ 00:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:15 Еротичен телепазар 02:15 Край на програмата

Kanal 3
06:30 “Патарински Live” /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Парчета от реалността” 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Без монтаж” 10:50 “Изкуство по време на пандемия” 11:00 НОВИНИ 11:15 “Другото лице” /п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 “Интервю” с Наделина Анева 13:00 НОВИНИ 13:25 “Патарински Live” /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парчета от реалността” 15:00 НОВИНИ 15:30 “Изкуство по време на пандемия” 15:45 Топ Шоп 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев”-кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:40 “Изкуство по време на пандемия” 17:50 “Бизнес новини” 18:00 НОВИНИ – централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:25 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:25 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:25 “Без монтаж” 23:00 НОВИНИ 23:25 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:25 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *