ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 8 МАРТ

БНТ

05:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/ 06:00 Неделно евангелие 06:05 Внимание, роботика – анимационен филм /п/ 06:30 Приключенията на Чоко и жабока Боко – анимационен филм 06:40 Спилитим и Рашо – детски тв филм 06:50 Реката – анимационен филм 06:55 Пътеки 07:40 Телепазарен прозорец 07:55 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Отблизо с Мира 11:55 Епопея на забравените: Ода за Паисий Хилендарски 12:00 По света и у нас 12:25 Препрочитаме Вазов – кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 12:30 Домът на вярата Отец Петър, село Млада гвардия 13:00 Библиотеката 14:00 В огледалото – документален филм /България, 2016 г./, режисьор Юлия Кънчева 15:20 Патилата на Спас и Нели – игрален филм /България, 1987г./, режисьор Георги Стоев-Джеки, в ролите Георги Мамалев, Павел Поппандов, Александра и Николета Кочеви, Евгения Баракова и др. 16:25 Дворците на народа: Дворец на парламента – Букурещ документален филм /копродукция, 2017 г./, режисьори Борис Мисирков и Георги Богданов 16:55 Препрочитаме Вазов – кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 17:00 Джинс 17:30 Арена Спорт 18:30 Спорт ТОТО 19:00 Синята планета 2 – документален филм /2 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:30 След новините 20:45 Спортни новини 21:00 Най-добрият човек, когото познавам – игрален филм /България, 1973г./, режисьор Любомир Шарланджиев, в ролите Невена Коканова, Петър Слабаков, Григор Вачков, Владимир Смирнов, Пепа Николова, Сотир Майноловски и др. 22:30 По света и у нас 22:45 Препрочитаме Вазов – кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 22:50 Две жени – игрален филм /копродукция, 2014 г./, режисьор Вера Глаголева, в ролите Анна Астраханцева, Ралф Файнс, Александр Балуев, Анна Леванова, Никита Волков, Сергей Юшкевич, Силви Тестю и др. 00:35 Синята планета 2 – документален филм /2 епизод/п/ 01:35 Ема игрален филм /п/ 03:30 Как стигнахме дотук – документална поредица /п/ 03:55 Грийнбърг – игрален филм /п/ (12)

bTV

05:10 “Cool…T” /п/ 06:00 “Трансформърс Прайм” – сериал, анимация, с.3, еп.7 06:30 ” Дивият свят на Южна Африка – Голямата петорка” – документален филм 07:30 “Приятели” – сериал, еп.12 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Търси се” – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Любимци” – сериал, еп.5 13:00 “На женска територия” – комедия, романтичен (САЩ, 2007), режисьор Джонатан Каздън, в ролите Адам Броуди, Кристен Стюарт, Мег Райън, ДжоБет Уилямс, Макензи Вега, Олимпия Дукакис, Дъстин Милиган и др. 15:00 “Истински истории” /п/ – документално риалити 16:00 “Помощ 112” /п/ – риалити поредица 17:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:25 bTV Репортерите 20:00 “Гласът на България – музикално шоу, с.7 21:30 “Папараци” – телевизионен таблоид с водещ Венета Райкова 22:30 Концерт на Михаела Филева 00:40 “Ангелско лице” – криминален, драма (Великобритания, Италия, Испания, САЩ, 2014), режисьор Майкъл Уинтърботъм, в ролите Ава Ейкърс, Даниел Брюл, Кейт Бекинсейл, Сай Бенет и др. 02:50 “Търси се” /п/ 03:40 “120 минути” /п/

bTV Action

06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, с.2 еп.4 – 7 08:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.22, с.2 еп.1 10:00 “Лабиринтът: В обгорените земи” – фантастика, екшън, трилър (САЩ, 2015), режисьор Уес Бол, в ролите Дилън О`Брайън, Кая Скоделарио, Томас Броуди-Сангстър, Ки Хонг Лий, Роза Салазар, Джанкарло Еспозито, Патриша Кларксън, Ейдън Гилън и др. 12:30 “Смъртоносно оръжие 4” – екшън, трилър (САЩ, 1998), режисьор Ричард Донър, в ролите Мел Гибсън, Дани Главър, Джо Пеши, Рене Русо, Трейси Улф, Джет Ли, Крис Рок, Даниел Гецов и др. 15:00 “Агент X” – сериал, еп.1, 2 17:00 Премиера: “Дивата муха” – предаване за екстремни спортове, еп.10 17:30 “Мисия Моят Дом” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн (2019), еп.12 18:00 “Коли на мечтите” – автомобилна поредица, еп.7 18:30 “Боговете на Египет” – фентъзи, приключенски, екшън (САЩ, Австралия, 2016), режисьор Алекс Пройас, в ролите Брентън Туейтс, Николай-Костер Валдау, Джерард Бътлър, Аби Лий, Кортни Ийтън, Ръфъс Сюъл, Джефри Ръш, Елоди Юнг, Чадуик Боузман и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “Неудържим” – екшън, трилър (САЩ, 2010), режисьор Тони Скот, в ролите Дензъл Уошингтън, Крис Пайн, Росарио Доусън, Итън Суплий, Кевин Дън, Дейвид Уоршовски, Елизабет Матис и др. 00:00 “Смъртоносно оръжие 4” – екшън, трилър (САЩ, 1998), режисьор Ричард Донър, в ролите: Мел Гибсън, Дани Главър, Джо Пеши, Рене Русо, Трейси Улф, Джет Ли, Крис Рок, Даниел Гецов и др. 02:30 “Агент X” – сериал, еп.1 03:30 “Дивергенти” – фантастика, приключенски, мистъри (САЩ, 2014), режисьор Нийл Бъргър, в ролите Шейлийн Уудли, Тио Джеймс, Кейт Уинслет, Ашли Джъд, Джей Кортни, Рей Стивънсън, Зоуи Кравиц, Ансел Елгорт, Майлс Телър, Мъкай Файфър, Маги Кю и др.

bTV Comedy

05:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 06:00 “Без пукната пара” – сериал, еп. 19, с.6 еп.19, 20 07:00 “Модерно семейство” – сериал, с.7, еп.15, 16 08:00 “По средата” – сериал, с.8 еп.15, 16 09:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.6, еп.3, 4 10:00 “Отново на 17” – фентъзи, комедия (САЩ, 2009), режисьор Бър Стиърс, в ролите Зак Ефрон, Матю Пери, Лесли Ман, Томас Ленън, Тайлър Стилман, Стърлинг Найт, Мишел Трактенбърг и др. 12:00 “Семейство Флинтстоун: Разбиване през каменната ера” – анимация, комедия, приключенски (САЩ, 2015), режисьори Спайк Бранд и Тони Сървоун 14:00 Премиера: “Бруклин 99” – сериал, 10 еп. с.3 еп.10, 11 15:00 “Съни Бийч” – сериал, еп.3 16:00 “Новите съседи” /п/ – сериал 19:30 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 20:30 “Агент в оставка” – екшън, комедия (САЩ, Австралия, 2001), режисьор Джон Уайтсел, в ролите Дейвид Аркет, Майкъл Кларк Дънкан, Лесли Биб, Джо Витерели, Ангъс Джоунс, Антъни Андерсън, Пол Сорвино и др. 22:30 “Съни Бийч” – сериал, еп.3 23:30 “Преспав” /п/ – сериал 01:00 “По средата” /п/ – сериал 02:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 03:00 “Без пукната пара” /п/ – сериал 04:00 “Бруклин 99” /п/ – сериал

Nova TV

06:30 “Иконостас” 07:00 “Добрата вещица” – сериен филм 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Съкровено желание” – с уч. на Джеси Шрам, Люк Макфарлан, Маркъс Роснър, Ивон Чапмън и др. 14:15 “От любов към дизайна” (премиера) – с уч. на Даника Маккелър, Андрю Уокър, Алвина Огъст и др. 16:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 16:55 Неделята на NOVA – публицистично токшоу 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 “Един за друг” (премиера) – риалити 22:00 “Летателен план” – с уч. на Джоди Фостър, Питър Сарсгаард, Шон Бийн, Кейт Беан, Ерика Кристенсен и др. 00:00 “От любов към дизайна” – с уч. на Даника Маккелър, Андрю Уокър, Алвина Огъст и др./п/ 03:45 “Съкровено желание” – с уч. на Джеси Шрам, Люк Макфарлан, Маркъс Роснър, Ивон Чапмън и др. /п/

Nova Sport

10:00 Футбол: Суонси Сити – Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип /п/ 12:00 Студио “Футбол”, директно 12:30 Футбол: Славия – Ботев Пловдив, мач от efbet Лига, директно 14:25 Студио “Футбол”, директно 15:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 15:05 Футбол: Нотингам Форест – Милуол, мач от Чемпиъншип /п/ 17:00 Футбол: Шалке – Байерн Мюнхен, четвъртфинален мач за Купата на Германия /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 19:00 Студио “Баскетбол”, директно 19:30 Баскетбол: Естудиантес – Барселона, мач от испанската баскетболна лига, директно 21:15 Студио “Баскетбол”, директно 21:30 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:45 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 29-и епизод 22:15 Баскетбол: Реал Мадрид – Сарагоса, мач от испанската баскетболна лига /п/ 00:00 Футбол: Челси – Ливърпул, мач от пети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/ 02:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 29-и епизод /п/ 02:30 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 02:45 Еротичен телепазар 04:45 Край на програмата

Kanal 3

07:00 “Парламентът на фокус” – /п/ 07:15 “Имате думата” с Александър Владимиров /п/ 08:00 “Пулс” – здравно предаване 08:30 “Социална мрежа” – избрано 09:15 Телемаркет 09:30 “Офанзива” с Любо Огнянов- /п/ 11:30 Телемаркет 11:45 “Парламемтът на фокус” -/п/ 12:00 НОВИНИ 12:30 “Икономика и бизнес” -/п/ 13:00 НОВИНИ 13:20 “Имате думата” с Александър Владимиров /п/ 14:00 НОВИНИ 14:15 “Холивуд” -/п/ 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 “Патарински LIVE” – избрано 16:00 НОВИНИ 16:15 “Денят на живо” – избрано 17:00 “Беновска пита” 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 “Парчета от реалността” 20:00 НОВИНИ 20:15 “Имате думата” с Александър Владимиров 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Парчета от реалността” 22:30 “Другото лице” 23:00 НОВИНИ 23:15 “Беновска пита” – /п/ 01:00 НОВИНИ /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *