ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 8 МАРТ

БНТ
05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу /п/ 14:00 Бързо, лесно, вкусно 14:30 Телепазарен прозорец 14:45 Румбата, аз и Роналдо, 8-сериен детски филм /България, 2019 г./, 1 епизод, режисьор Александър Косев, в ролите Мартин Паунов, Мартин Методиев, Ангел Христов, Илиан Божков, Дария Хаджийска, Деян Донков и др. 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 Парламентарни избори 2021: Диспут 16:45 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня, коментарно предаване 19:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:30 Парламентарни избори 2021: Гласовете на България 20:45 Спортни новини 21:00 История.bg Петър Берон 22:00 Под игото, тв филм /7 част/ 23:00 По света и у нас 23:30 Библиотеката 00:30 Светът и ние /п/ 00:45 100% будни /п/ 02:40 Култура.БГ /п/ 03:40 Джинс /п/ 04:10 Малки истории /п/

bTV
05:40 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис”
/п/ 13:30 “Навсякъде ти” – сериал, еп. 35 15:00 Премиера: “Истинска любов” – сериал, еп. 51 16:00 “Островът на Пиетро” – сериал, еп. 1 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, еп. 39 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал, еп. 45 21:00 Премиера: “Белези” – сериал, еп. 3 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Кралици” – сериал, еп. 5 01:00 “Опасни улици” – сериал, с. 14, еп. 87 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:50 “Божествено” – сериал, еп. 21

bTV Action
06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с. 4, еп. 7 – 10 08:00 “Монк” – сериал, с. 5, еп. 14 09:00 “Чък” – сериал, с. 5, еп. 7 10:00 “Готъм” – сериал, с. 5 еп. 10 11:00 “Последният кораб” – сериал, с. 4, еп. 2 12:00 “Супергърл” – сериал, с. 3, еп. 21 13:00 “Смъртоносно оръжие” – екшън, криминален, трилър (САЩ, 1987), режисьор Ричард Донър, в ролите Мел Гибсън, Дани Главър, Гари Бюси, Мичъл Райън, Том Аткинс, Дарлийн Лав и др. 15:00 “Монк” – сериал, с. 5, еп. 15 16:00 “Чък” – сериал, с. 5, еп. 8 17:00 “Супергърл” – сериал, с. 3, еп. 22 18:00 “Последният кораб” – сериал, с. 4, еп. 3 19:00 Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с. 5, еп. 11 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Червената линия” – сериал, еп. 8 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: “Разобличен” – фентъзи, криминален, драма (САЩ, 2016), режисьор Гий Малик Линтън, в ролите Ана де Армас, Киану Рийвс, Кристофър Макдоналд, Мира Сорвино, Санди Техада и др. [16+] 00:00 “Червената линия” – сериал, еп. 8 01:00 “Последният кораб” – сериал, с. 4, еп. 3 02:00 “Готъм” – сериал, с. 5, еп. 11 03:00 “Супергърл” – сериал, с. 3, еп. 22 04:00 “Чък” – сериал, с. 5, еп. 8

bTV Comedy
05:00 “Кое е това момиче”
/п/ – сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с. 6, еп. 21, 22 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “Теория за големия взрив”
/п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 09:30 “Психоложки” /п/ – сериал 10:00 “Тайният живот на Уолтър Мити” – фентъзи, комедия (АЩ, Великобритания, Канада, Австралия, 2013), режисьор Бен Стилър, в ролите Бен Стилър, Кристен Уиг, Шон Пен, Шърли Маклейн и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Психоложки” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу 18:00 “Приятели” – сериал, с. 2, еп. 5, 6 19:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с. 7, еп. 7 19:30 “Новите съседи” – сериал, с. 5-7, еп. 15 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с. 5, еп. 10 22:00 “Психоложки” – сериал, еп. 17, 18 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с. 2, еп. 1, 2 00:00 “Тайният живот на Уолтър Мити” /п/ – фентъзи, комедия (АЩ, Великобритания, Канада, Австралия, 2013) 02:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

Nova TV
05:30 Военни престъпления /п/ 06:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Мерием” (премиера) – сериен филм 13:30 “Изпитанията на живота” (премиера) – сериал 15:00 “Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Като две капки вода All Stars” (нов сезон) – музикално шоу 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Специален отряд: Хамбург” (премиера) – сериал, сезон 1 00:30 “Нюанси синьо” – сериал, сезон 3 01:30 “Незабравимо” – сериал, сезон 3 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 03:30 “Изпитанията на живота” – сериал /п/ 04:30 “Мерием” – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Баскетбол: Акила Тренто – Олимпия Милано Италианска баскетболна Серия А /п/ 12:00 Баскетбол: Зенит – Химки ВТБ лига – директно 14:00 Футбол: Суонси Сити – Мидълзбро Чемпиъншип /п/ 16:00 Баскетбол: Обрадойро – Баскония Испанска баскетболна лига – /п/ 18:00 Футбол: ПАОК – Арис Супер лига на Гърция – /п/ 20:00 Баскетбол: Жельона гура – Парма ВТБ лига – директно 22:00 Баскетбол: Зенит – Химки ВТБ лига /п/ 00:00 Футбол: Норич Сити – Лутън Таун Чемпиъншип /п/ 02:00 Еротичен телепазар

NovaNews
05:50 Пулс /п/ 06:00 Здравей, България 09:30 В добра форма /п/ 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Карай направо /п/ 10:40 Темата на NOVA /п/ 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Парламентът на форус /п/ 11:30 Шоубизнес 12:00 Новините на NOVA 12:30 Денят на живо /п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Патарински LIVE /п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Без резервация 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Шоубизнес 15:30 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA 16:10 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:15 Пресечна точка 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Денят на живо 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:45 Бизнесът 21:50 Шоубизнес 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Пресечна точка 23:00 Новините на NOVA 23:30 Денят на живо /п/ 00:00 Новините на NOVA /п/ 00:30 Патарински LIVE /п/ 01:00 Новините на NOVA /п/ 01:30 Шоубизнес 02:00 Новините на NOVA /п/ 02:30 Денят на живо/п/ 03:00 Новините на NOVA /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA /п/ 04:25 Социална мрежа /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *