ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 8 НОЕМВРИ

БНТ
05:05 Още от деня – коментарно предаване/п/ 05:45 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок – информационна програма с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев 08:30 По света и у нас – информационна емисия 08:45 На този ден 08:50 Култура.БГ – културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Мартин Заимов 09:45 100% будни – предаване за здравословен и съвеменен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А.Щерев 10:45 Спортисимо – спортно-развлекателно предаване/п/ 11:15 Дързост и красота тв филм /4021 епизод/п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Стани богат – тв игра/п/ 13:30 Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” /п/ 14:00 Малки истории /п/ 14:10 Телепазарен прозорец 14:25 Сид – дете на науката 2 – анимационен филм 14:50 Космически кораб “Догстар” 2 – анимационен филм 15:15 Гимназия “Черна дупка” – тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:30 Дързост и красота – тв филм /4022 епизод/ 17:00 Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” – кулинарно предаване с водещи Елена Петрелийска и Николай Петров 17:25 Зелена светлина 17:30 Спортисимо – спортно-развлекателно предаване 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:15 Още от деня – коментарно предаване 18:30 Спорт тото 19:00 Стани богат – тв игра 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Славата на България – тв новела /България, 2003 г./, режисьор Васил Барков, в ролите Джоко Росич, Христо Шопов, Стойчо Мазгалов и др. 21:30 Студио “Футбол” – коментарно предаване/п/ 22:00 Футбол: “Лудогорец” – “Ларнака”, среща-реванш от турнира на “Лига Европа” – пряко предаване от Разград 00:15 TrendY – младежко лайфстайл предаване/п/ 00:45 Култура.БГ /п/ 01:40 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл/п/ 02:40 Мародери – игрален филм /п/(14) 04:30 Отблизо с Мира /п/

bTV
05:00 “Приятели”/п./- сериал 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс ” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/- вечерно токшоу 13:30 Премиера: “Любов на инат” – сериал, с.1, еп. 51 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.3, еп. 53 16:00 Премиера: “Алиса в страната на любовта” – сериал, с.2, еп. 45 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Скъпи наследници” – сериал, с.1, еп. 139 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Искрите на отмъщението” – сериал, с. 1, еп.43 21:00 “Фермата: Съединение” – риалити, сезон 5 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Приятели”- сериал, с.9, еп. 6,7 01:00 “Дневниците на вампира” – сериал, с.7, еп.19 02:30 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:20 “Опасни улици”- сериал, с.11, еп. 94

bTV Action
05:15 “Тежки престъпления” – сериал, с.6, еп. 5 06:00 “Легендата за Кора” – анимация 08:00 “Лонгмайър” – сериал, с.4 еп.4 09:00 “Сватбена мистерия” – криминален, мистерия (САЩ, 2014), режисьор Рон Оливър, актьори Ерика Дюранс, Андрю У. Уокър, Брандън Биймър, Рик Раванело и др. 11:00 “Монк” – сериал, с.7, еп. 2 12:00 “Стоте” – сериал, с.3, еп.11 13:00 “Перфектната приятелка” – драма, трилър (Канада, 2015), режисьор Кристин Конрад, актьори Адриен Франц, Джон Кор, Ашли Легат, Скот Бейли и др. 15:00 “Лонгмайър” – сериал, с.4 еп.5 16:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.6, еп.6 17:00 “Стоте” – сериал, с.3, еп.12 18:00 “Монк” – сериал, с.7, еп.3 19:00 “Стрелата” – сериал, с.3, еп.7 19:45 Студио “Лига Европа” 20:00 Лацио – Олимпик Марсилия (футбол от Лига Европа) 22:00 Арсенал – Спортинг (футбол от Лига Европа) 00:00 Лига Европа (най-доброто от срещите през деня) 00:45 “Стрелата” – сериал, с.3, еп.7 01:45 “Лонгмайър” – сериал, с.4 еп.5 02:45 “Последователите” – сериал, с.3, еп.4 03:45 “Монк” – сериал, с.7, еп.3 04:45 “4х4” – автомобилно предаване

bTV Comedy
05:00 “Барът” – сериал 06:00 “Барът” – сериал 07:00 “Модерно семейство” – сериал 08:00 “Без пукната пара” – сериал 09:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 10:00 “Нечиста наука” – комедия, романтичен (САЩ, 1985), режисьор -Джон Хюс, актьори – Антъни Майкъл Хол, Айлън Мичъл-Смит, Робърт Дауни Джуниър, Кели ЛеБрок и др. 12:00 “Фитнес Тони” – сериал 13:00 “Теория за големия взрив” – сериал 14:00 “По средата” – сериал 15:00 “Новите съседи” – сериал 17:00 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 18:00 “Без пукната пара” – сериал 19:00 “Модерно семейство” – сериал 20:00 “Новите съседи” – сериал 22:00 “По средата” – сериал, с.6 23:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с. 6 00:00 “Нечиста наука” – комедия, романтичен (САЩ, 1985), режисьор Джон Хюс, актьори Антъни Майкъл Хол, Айлън Мичъл-Смит, Робърт Дауни Джуниър, Кели ЛеБрок и др. 02:00 “Барът” – сериал 03:00 “Без пукната пара” – сериал 04:00 “Теория за големия взрив” – сериал

Nova TV
05:20 “Костюмари” – сериен филм, 7 сезон /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:15 “Плюс – Минус” – публицистично предаване 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Анатомия на гнева” (премиера) – сериен филм, 6 сезон 21:00 BIG BROTHER: MOST WANTED 2018 (премиера) – риалити шоу 22:30 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Господари на ефира” – забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 BIG BROTHER: MOST WANTED 2018 – риалити шоу, на живо от Къщата 00:30 “Гомор” (премиера) – сериен филм 01:30 “Костюмари” – сериен филм, 7 сезон 02:30 “Докоснати от слънцето” – сериен филм 03:30 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport
09:00 Снукър: “Шампионът на шампионите” 2018, трети ден, втора сесия, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Стоук Сити – Мидълзбро, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 6-и епизод 14:45 Снукър: “Шампионът на шампионите” 2018, четвърти ден, първа сесия, директно 19:30 Класика от Висшата лига: Ливърпул – Фулъм (2005-06), повторение 20:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2018-19), 12-и епизод, повторение 20:30 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 20:45 Снукър: “Шампионът на шампионите” 2018, четвърти ден, втора сесия, директно 01:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:30 Еротичен телепазар 03:30 Край на програмата

BiT
05:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 “Майсторски клас”, токшоу на BIT (п) 07:00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 08:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 10:00 “Историята оживява” (п) 10:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 11:00 “Епизод” (п) 12:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п) 13:00 “О!здравей”, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 14:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 16:30 “Майсторски клас” 17:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 18:00 “Историята оживява” (п) 18:30 “Епизод” (п) 19:30 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 20:30 “PLAYGASM” с Краси Петров (п) 21:30 “Майсторски клас” 22:30 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина (п) 23:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 00:00 Документален филм 00:30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:00 “PLAYGASM” с Краси Петров (п) 03:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 04:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п)

Kanal 3
06:15 “Денят на живо”/п/ 07:00 “Всяка сутрин” – новинарски блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:05 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Патарински Live” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 “Денят на живо” 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Патарински Live”- /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Денят на живо”/п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *