ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 8 НОЕМВРИ

БНТ 

05:50 Неделно евангелие 06:00 Румбата, аз и Роналдо 8-сериен детски тв филм /България, 2019г./, 1 епизод, режисьор Александър Косев, в ролите: Мартин Паунов, Мартин Методиев, Ангел Христов и др. 06:55 Пътеки 07:40 Телепазарен прозорец 07:55 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Отблизо 12:00 По света и у нас 12:30 Арена спорт 13:30 Музика, музика 14:00 Борба с дивото: Голямото слонско приключение игрален филм /копродукция, 2017г./, режисьор Ричард Бодингтън, в ролите: Елизабет Хърли, Сам Аш Арнолд, Тертиъс Мейнтес и др. 15:30 DEUS NOBISCUM /Съ нами Богъ/ документална поредица /2 епизод/ 16:15 Концерт на група Б.Т.Р. Празници на изкуствата – Аполония 2014 18:00 Домът на вярата Отец Михаил от храм “Св. ап. Андрей Първозвани”, Варна 18:30 Шейкът на Петра детски тв филм /Сърбия, 2019г./ 18:45 Спорт ТОТО 19:00 БНТ на 60 20:00 По света и у нас 20:30 След новините 20:45 Спортни новини 21:00 За Георги Мишев и киното /Една почти любовна история/ документален филм /България, 2005г./, режисьор Коста Биков 21:15 Българска киновечер представя: Селянинът с колелото /Георги Мишев на 85 години/ игрален филм /България, 1974г./, сценарист Георги Мишев, режисьор Людмил Кирков, в ролите: Георги Георгиев – Гец, Диана Челебиева, Георги Русев, Евстати Стратев, Мариана Аламанчева, Светослав Пеев и др. 23:00 По света и у нас 23:15 БГ версия 00:15 Студио Х: Лъжите, които изричаме игрален филм/п/ (14) 02:00 Борба с дивото: Голямото слонско приключение игрален филм/п/ 03:40 Отблизо /п/ 04:40 Религията днес /п/  

bTV

 05:00 “COOLt” /п/ 06:00 “Трансформърс Прайм” – сериал, анимация, с.3 еп.13 06:30 bTV Документите: “Следите на парите” – част II 07:30 “Приятели” – сериал, с.4 еп.9 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Търси се” – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Ловци на храна” – предаване за кулинарен туризъм с водещи Андре Токев и Игор Дамянов, с.5 еп.7 13:00 Премиера: “Любов на екрана” – романтичен, драма (тв филм, САЩ, 2020), режисьор Пол Зилър, в ролите: Алекзандра Брекънридж, Робърт Бъкли, Лиса Чандлър, Джакей Хари и др. 14:50 “Аламинут” – скеч шоу 15:20 Премиера: “Парижки мистерии” /част 2: “Мистерия в Айфеловата кула”/ – криминален, трилър (тв филм, Франция, 2015), режисьор Леа Фазер, в ролите: Мари Дьонарно, Аиса Майга, Грегори Деранжер, Брюно Дебранд и др. 17:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “MasterChef” – кулинарно шоу, с.6 21:30 “Папараци – ново 20!” – телевизионен таблоид с водещ Мария Игнатова 22:30 “Дивергенти 2: Бунтовници” – фантастика, приключенски, мистъри (САЩ, 2015), режисьор Роберт Швентке, в ролите: Шейлийн Уудли, Тио Джеймс, Кейт Уинслет, Ашли Джъд, Зоуи Кравиц, Ансел Елгорт, Майлс Телър, Мъкай Файфър, Маги Кю, Наоми Уотс, Джай Кортни, Октавия Спенсър, Рей Стивънсън, Роза Салазар и др. 01:00 “Лидер от затвора” – криминален, трилър (САЩ, 2017), режисьор Рик Роман Уо, в ролите: Николай Костер-Валдау, Лейк Бел, Джон Бърнтол, Джефри Донован, Евън Джоунс и др. [16+] 03:20 “Приятели” /п/ – сериал, с.4 еп.9 03:40 “120 минути” /п/

Nova TV 

05:15 “Космически приятели” – с уч. на Дидрих Бедър, Кендъл Крос, Крис Готие и др./п/ 06:30 “Иконостас” 07:00 “Бреговете на Чесапийк” – сериен филм, сезон 4 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Под есенната луна”- с уч. на Линди Буут, Уес Браун, Натали Лисинска, Дийн Редман и др. 14:15 “Искрено, безумно, мило”- с уч. на Ники Дилоуч, Дилън Нийл, Карън Холнес, Джъстин Уорингтън и др. 16:00 Неделята на NOVA – публицистично токшоу 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 “Агент под прикритие” – с уч. на Джеки Чан, Амбър Валета, Били Рей Сайръс, Магнус Шевинг, Алина Фоли, Уил Шадли, Джордж Лопез и др. 22:00 “Мъже в черно” – с уч. на Уил Смит, Томи Лий Джоунс, Линда Фиорентино, Винсънт Д’Онофрио, Тони Шалуб и др. 00:00 “Любезните пичове” – с уч. на Ръсел Кроу, Раян Гослинг, Ангури Райс, Мат Бомър, Маргарет Куоли и др. 01:50 “Чудноватият дом” – с уч. на Глен Клоуз, Терънс Стамп, Кристина Хендрикс, Джилиан Андерсън, Макс Айрънс и др. /п/ 04:00 “Под есенната луна”- с уч. на Линди Буут, Уес Браун, Натали Лисинска, Дийн Редман и др. /п/

  bTV Action 

06:00 Анимационен блок: “Джи Ай Джо: Сигма 6” – сериал, еп.15 – 17 07:30 “Стрелата” – сериал, с.3 еп.21 – 23 10:30 “Трима крале” – екшън, приклюенски, комедия (САЩ, 1999), режисьор Дейвид О. Ръсел, в ролите: Джордж Клуни, Марк Уолбърг, Айс Кюб, Клиф Къртис, Джейми Кенеди, Майкълти Уилямсън, Джуди Гриър и др. 12:45 “А отборът” – екшън, комедия, приключенски (САЩ, 2010), режисьор Джо Карнахен, в ролите: Лиъм Нийсън, Брадли Купър, Шарлто Копли, Джесика Бийл, Патрик Уилсън, Хенри Чърни, Юл Вазкес, Брайън Блум и др. 15:00 “Ел Чапо” – сериал, с.3 еп.4, 5 17:00 Премиера: “Дивата муха” – предаване за екстремни спортове, еп.33 17:30 Премиера: “Да Знаеш Как” – предаване за ремонти и обзавеждане, с.2 еп.19 18:00 “Господар и командир: Далечният край на света” – приключенски, екшън (САЩ, 2003), режисьор Питър Уиър, в ролите: Ръсел Кроу, Пол Бетани, Били Бойд, Джеймс Д`Арси, Крис Ларкин, Лий Ингълби и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 “Наркос” – сериал, еп.7, 8 00:00 “Горящата равнина” – романтичен, криминален, драма (САЩ, Аржентина, 2008), режисьор Гийермо Ариага, в ролите: Шарлийз Терон, Ким Бейсингър, Дженифър Лорънс, Жоаким де Алмейда, Джон Корбет, Робин Тъни, Хосе Мария Яспик, Фернанда Ромеро и др. 02:00 “Батман за един ден” – документален филм 03:45 “Стрелата” – сериал, с.3 еп.21 – 23

bTV Comedy 

05:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 06:00 “Мис Сладкиш” – сериал, еп.3, 4 07:00 “Бруклин 99” – сериал, с.3 еп.20, 21 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 09:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.6 еп.13, 14 10:00 “Перфектният ритъм” – комедия, музикален, романтичен (САЩ, 2012), режисьор Джейсън Мур, в ролите: Ана Кендрик, Британи Сноу, Ребъл Уилсън, Елизабет Банкс, Алексис Нап, Адам ДеВайн, Кристофър Минц-Плас, Джон Майкъл Хигинс и др. 12:00 “Овца или вълк 2: Голям прас” – анимация, комедия, приключенски (Русия, 2019), режисьор Владимир Николаев 14:00 “Приятели” /п/ – сериал 15:00 Премиера: “Покани ме на среща” – риалити, с.10 еп.7 16:00 “Селцето” /п/ – сериал 18:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 19:30 “Бруклин 99” – сериал, с.3 еп.20, 21 20:30 “Лъжльото” – фентъзи, комедия (САЩ, 1997), режисьор Том Шейдиак, в ролите: Джим Кери, Мора Тиърни, Джъстин Купър, Аманда Донохоу, Кери Елуес, Дженифър Тили, Суси Кърц и др. 22:30 “Покани ме на среща” /п/ – риалити, с.10 еп.7 23:30 “Селцето” /п/ – сериал 01:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 02:00 “Фитнес” /п/ – сериал 03:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 04:00 “Бруклин 99” /п/ – сериал

  Nova Sport 

20:00 Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) 20:30 Новини 20:45 Баскетбол: Естудиантес – Барселона Испанска баскетболна лига запис 10:00 Държавно първенство по футбол за жени: Обзор предаване за български футбол (2020-21) – повторение 10:30 Държавно първенство по футбол за жени: Преди кръга предаване за български футбол (2020-21) – повторение 11:00 Футбол: НСА – Локомотив Пловдив Държавно първенство по футбол за жени – директно 13:00 Футбол: Евертън – Манчестър Юнайтед класика от Висшата лига (2003-04) – повторение 13:30 Купа на Футболната асоциация: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) 14:00 Тенис Sofia Open 2020 – директно 22:00 Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) 22:30 Новини 22:45 Баскетбол: Естудиантес – Барселона Испанска баскетболна лига запис 00:45 Тенис Sofia Open 2020 – повторение 02:45 Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 03:15 Новини – повторение 03:30 Еротичен телепазар 

Kanal 3

 07:00 “Другото лице” 07:25 “Интервю” с Наделина Анева 08:00 “Социална мрежа”-избрано 08:30 “Пулс” с Гергана Добрева – здравно предаване 09:00 “Офанзива” с Любо Огнянов- /п/ 11:45 Телемаркет 12:00 НОВИНИ 12:15 “Парламентът на фокус”-/п/ 12:30 “Икономика и бизнес” – /п/ 13:00 НОВИНИ 13:15 “Стъпки към успеха” 13:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 14:00 НОВИНИ 14:15 “Холивуд” – /п/ 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 “Патарински LIVE” – избрано 16:00 НОВИНИ 16:16 “Беновска пита” 18:00 НОВИНИ 18:10 “Беновска пита” 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 “Парчета от реалността” 20:00 НОВИНИ 20:20 “Интервю” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Другото лице” 22:45 “Парчета от реалността” 23:00 НОВИНИ 23:20 “Беновска пита” – /п/  

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *