ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 8 ОКТОМВРИ

БНТ
05:45 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок – сутрешен информационен блок с водещи Ели Гигова, Боряна Каменова, Даниел Михайлов и Илия Илиев 08:30 По света и у нас – информационна емисия 08:45 Култура.БГ – предаване за култура с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Михаил Заимов и Димитър Стоянович 09:45 100% будни – предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А.Щерев 10:45 Спортисимо – спортно-развлекателно предаване /п/ 11:15 Дързост и красота – тв филм /3998 епизод/п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Стани богат – тв игра/п/ 13:30 Бързо, лесно, вкусно: “Вкусната България” /п/ 14:00 Малки истории – документален слот 14:10 Телепазарен прозорец 14:25 Сид – дете на науката 2 – анимационен филм 14:50 Космически кораб “Догстар” – анимационен филм 15:15 Гимназия “Черна дупка” – тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:30 Дързост и красота – тв филм /3999 епизод/ 17:00 Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” – кулинарно предаване с водещи Елена Петрелийска и Николай Петров 17:25 Зелена светлина 17:30 Спортисимо – спортно-развлекателно предаване с водеща Славена Вътова 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:20 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Стани богат – тв игра с водещ Михаил Билалов 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 История.bg Горяните 22:00 Системата – тв филм /4 епизод/ (12) 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Брат за брата – тв филм /7 епизод/(14) 00:20 Култура.БГ /п/ 01:20 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл/п/ 02:20 Системата – тв филм /4 епизод/ (12) 03:20 Малки истории /п/ 04:20 Брат за брата – тв филм /7 епизод/п/(14

bTV
05:20 “Лице в лице” /п./- публицистично предаване 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс ” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/- вечерно токшоу 13:30 Премиера: “Любов на инат” – сериал, с.1, еп. 28 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.3, еп. 30 16:00 Премиера: “Алиса в страната на любовта” – сериал, с.2, еп. 22 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Скъпи наследници” – сериал, с.1, еп. 116 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Искрите на отмъщението” – сериал, с. 1, еп.20 21:00 “Фермата: Съединение” – риалити, сезон 4 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток- шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Приятели”- сериал, с.7, еп.8,9 01:00 “Друговремец” – сериал, с.3, еп.12 02:00 bTV Новините 02:30 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:20 “Опасни улици”- сериал, с.11, еп. 71

bTV Action
06:00 “Аватар: Легенда за Анк” – анимация 08:00 “Последният кораб” – сериал, с.2, еп.7 09:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп. 3 10:00 “Под наблюдение” – сериал, с.5, еп.11 11:00 “Монк” – сериал, с.5, еп. 11 12:00 “Стоте” – сериал, с.2, еп.4 13:00 “Учителят” – екшън, исторически (Китай, 2014), режисьор Ке Зу, актьори Джеймс Карс, Ксианджу Чанг и др. 15:00 “Последният кораб” – сериал, с.2, еп.8 16:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп. 4 17:00 “Стоте” – сериал, с.2, еп.5 18:00 “Монк” – сериал, с.5, еп.12 19:00 “Под наблюдение” – сериал, с.5, еп.12 20:00 “Агент Х” – сериал ,еп. 10 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Мама” – ужаси, трилър (Испания, Канада, 2013), режисьор Андрес Мушети, актьори Джесика Частейн, Николай Костер-Валдау, Меган Шарпантие, Изабел Нелис, Дейниъл Каш, Хавиер Боте, Джейн Мофат, Джулия Чантри и др. 00:00 “Агент Х” – сериал ,еп. 10 01:00 “Под наблюдение” – сериал, с.5, еп.12 02:00 “Последният кораб” – сериал, с.2, еп.8 03:00 “Стоте” – сериал, с.2, еп.5 04:00 “Монк” – сериал, с.5, еп.12

bTV Comedy
05:00 “Изгубеняци” – сериал 06:00 “Приятели” – сериал, с.4 07:00 “Томас и приятели” – сериал 08:00 “Майк и Моли” – сериал 09:00 “Българи на три морета” – забавно риалити 10:00 “Безушко и Двуушка” -анимация (Германия, 2013), сценарист Клаус Баумгарт, режисьори Графиня Майя Роткирх, Тил Швайгер 12:00 “Моите мили съседи” – сериал 14:00 “Супермаркет” – сериал 15:00 “Двама мъже и половина” – сериал 17:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 18:00 “Моите мили съседи” – сериал 19:30 “Гражданинът” – сериал 20:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.9 22:00 Премиера: “Супермаркет” – сериал, с.2 23:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с. 4 00:00 “Безушко и Двуушка” – анимация (Германия, 2013), сценарист Клаус Баумгарт, режисьори Графиня Майя Роткирх, Тил Швайгер 02:00 “Приятели” – сериал 03:00 “Майк и Моли” – сериал 04:00 “Теория за големия взрив” – сериал

Nova TV
05:20 “Костюмари” – сериен филм, 5 сезон /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:30 “Господари на ефира” – забавно предаване /п/ 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 VIP BROTHER 2018 (премиера) – риалити шоу 23:00 “Господари на ефира” – забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 VIP BROTHER 2018 – риалити шоу, на живо от Къщата 00:30 “Незабравимо” – сериен филм, сезон 4 01:30 “Костюмари” – сериен филм, 5 сезон 02:30 “Докоснати от слънцето” – сериен филм 03:30 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Марсилия – Каен, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Болтън Уондърърс – Блекбърн Роувърс, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Футбол: Монако – Рен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Реал Мадрид – Уникаха, мач от испанската баскетболна лига, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Бордо – Нант, мач от френската Лига 1, повторение 20:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Лион, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Престън Норт Енд – Уигън Атлетик, мач от Чемпиъншип, повторение 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

BiT
05:00 “Историята оживява” (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 07:00 “О!здравей” – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 08:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 10:00 “Историята оживява” (п) 10:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 11:00 “Епизод” (п) 12:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п) 13:00 “О!здравей” – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 14:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 16:30 Документален филм 17:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 18:00 “Историята оживява” (п) 18:30 “Епизод” (п) 19:30 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 20:30 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п) 21:30 Документален филм 22:00 “Карамел” – предаване за красиви жени и интересни мъже (п) 00:00 Документален филм 00:30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:00 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина (п) 03:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 04:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п)

Kanal 3
06:15 “Денят на живо”/п/ 07:00 “Всяка сутрин” – новинарски блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Имате думата” с Александър Владимиров /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Офанзива” – избрано 11:00 НОВИНИ 11:15 “Пулс” – /п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:20 “Интервю” с Наделина Анева – /п/ 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live” – /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:05 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Патарински Live” 18:00 НОВИНИ, централна емисия 20:00 “Денят на живо” 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Патарински Live”- /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Денят на живо”/п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *