ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 8 СЕПТЕМВРИ

БНТ
06:00 Внимание, роботика анимационен филм /п/
06:25 Диноотряд “Кунг-фу” анимационен филм/п/
07:10 Спилитим и Рашо тв филм
07:20 Патиланско царство тв филм
07:40 Телепазарен прозорец
07:55 Пътеки /п/
08:25 Туристически маршрути
08:50 Ваканцията на малкия Никола детски игрален филм /Франция, 2014 г./, режисьор Лоран Тирар, в ролите: Валери Льомерсие, Кад Мерад, Доминик Лаванан и др.
10:30 Предисторията: Богове и поклонници документална поредица/6 епизод/
11:00 Отблизо с Мира /п/
12:00 По света и у нас
12:30 Летен концерт на Виенската филхармония от Шьонбрун
14:05 Библиотеката /п/
15:00 Дивото зове игрален филм /САЩ, 2009г./, режисьор Ричард Габай, в ролите: Кристофър Лойд, Ариел Гейд, Уес Стъди и др.
16:30 Национални съкровища на Чехия: Тршебич
16:45 Кадифе 4 тв филм /11, последен епизод/
18:00 Джаз фестивал в Монтрьо “Микстейп”
18:30 Спорт ТОТО
19:00 Войните на Наполеон: Войната на Шестата коалиция документален филм /3 епизод/
19:50 Лека нощ, деца!
20:00 По света и у нас
20:30 Спортни новини
20:40 Подарен кон игрален филм /САЩ, 2015г./, режисьор Теди Смит, в ролите: Джон Шнайдер, Кайла Кенеди, Кенди Брукс и др.
22:05 По света и у нас
22:20 Наемателката игрален филм /копродукция, 2011г./, режисьор Анти Йокинен, в ролите: Хилъри Суонк, Джефри Дийн Морган, Лий Пейс и др. (14)
23:55 Войните на Наполеон: Войната на Шестата коалиция документален филм /3 епизод/п/
00:45 Господин Селфридж тв филм /10, последен епизод/п/ (12)
01:30 Студио “Х”: Кръгът Блечли 2 тв филм /1 епизод/п/ (12)
02:20 Библиотеката /п/
03:30 Кадифе 4 тв филм /11, последен епизод/п/
04:45 Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/ /п/

bTV
05:10 “Cool…T” /п./
06:00 “Малкото Пони: Приятелството е магия” – сериал, анимация, с.2 еп.15, 16
07:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.2 еп.21, 22
08:00 “Тази събота и неделя” /най-доброто/
11:00 “Търси се” – токшоу с водещи Меги и Нели
12:00 bTV Новините – обедна емисия
12:30 “Хотел Елеон” – сериал, с.3 еп.6
13:00 “Изпозагубеният свят” – комедия, фантастика (САЩ, 2009), режисьор Брад Силбърлинг, в ролите: Уил Феръл, Ана Фрил, Дани Макбрайд, Йорма Такони, Джон Бойлън и др.
15:10 “Свършихме ли вече?” – комедия, фентъзи, семеен (Канада, САЩ, 2007), режисьор Стив Кар, в ролите: Айс Кюб, Ниа Лонг, Джон Макгинли, Алийша Алън, Филип Болдън и др.
17:00 “120 минути” /най-доброто/
17:50 Спорт тото
18:00 “120 минути” /най-доброто/
19:00 bTV Новините – централна емисия
19:25 bTV Репортерите /п./
20:00 “Мисията невъзможна: Престъпна нация” – екшън, трилър (САЩ, 2015), режисьор Кристофър Маккуори, в ролите: Том Круз, Ребека Фъргюсън, Джереми Ренър, Саймън Пег, Винг Реймс, Шон Харис, Алек Болдуин, Хърмони Корфилд и др.
22:40 “Зелена зона” – военен, драма, екшън, трилър (САЩ, Франция, Испания, Великобритания, 2010), режисьор Пол Грийнграс, в ролите: Мат Деймън, Джейсън Айзъкс, Грег Киниър, Игал Наор, Брендън Глийсън и др.
00:30 “Стреляй смело” – екшън, комедия, криминален (САЩ, 2007), режисьор Майкъл Дейвис, в ролите: Клайв Оуен, Моника Белучи, Пол Джиамати, Стивън Макхати, Грег Брик и др.
02:50 “Търси се” /п./
3:40 “120 минути” /п./

bTV Comedy
05:00 “Без пукната пара” /п./ – сериал
06:00 “Без пукната пара” – сериал, с.5 еп.18, 19
07:00 “Стъпка по стъпка” – сериал
09:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.4 еп.19, 20
10:00 “Доктор Проктор и машината на времето” – комедия, фентъзи, семеен (Норвегия, Германия, 2015), режисьор Арилд Фрьолих, в ролите: Емили Глайстер, Айлиф Хелум Норакер, Гард Айдсволд, Кристин Груе и др.
12:00 “Нова в града” – романтичен, комедия (САЩ, Канада, 2009), режисьор Джонас Елмър, в ролите: Рене Зелуегър, Хари Коник мл., Шабан Фалън, Джей Кей Симънс, Франсис Конрой и др.
14:00 “Столичани в повече” – сериал, с.7 еп.5
15:00 “Хотел Елеон” – сериал
16:00 “Новите съседи” – сериал
19:30 “На гости на третата планета” – сериал
20:30 “Бетовен” – комедия, семеен (САЩ, 1992), режисьор Брайън Левант, в ролите: Чарлз Гродин, Бони Хънт, Дейн Джоунс, Никол Том, Оливър Плат, Стенли Тучи, Дейвид Духовни, Патриша Хийтън и др.
22:30 “Червеното джудже” – сериал, 4 еп с.12 еп.4 – 6
00:00 “Двама мъже и половина” – сериал
01:00 “Хотел Елеон” /п./ – сериал
02:00 “Без пукната пара” /п./ – сериал
03:00 “Червеното джудже” /п./ – сериал
04:00 “Теория за големия взрив” /п./ – сериал

bTV Action
06:00 Анимационен блок: “Джи Ай Джо: Ренегати” – сериал, еп.11 – 13
07:30 “Монк” – сериал, с.3 еп.5 – 7
10:15 “Дивергенти 2: Бунтовници” – фантастика, приключенски, мистъри (САЩ, 2015), режисьор Роберт Швентке, в ролите: Шейлийн Уудли, Тио Джеймс, Кейт Уинслет, Ашли Джъд, Зоуи Кравиц, Ансел Елгорт, Майлс Телър, Мъкай Файфър, Маги Кю, Наоми Уотс, Джай Кортни, Октавия Спенсър, Рей Стивънсън, Роза Салазар и др.
12:30 “Човек отвътре” – криминален, трилър (САЩ, 2006), режисьор Спайк Лий, в ролите: Дензъл Уошингтън, Клайв Оуен, Джоди Фостър, Кристофър Плъмър, Уилем Дефо, Чиуетел Еджиофор, Карлос Гомес, Ким Дайректър и др.
15:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.11, 12
17:00 “Дивата муха” – предаване за екстремни спортове, еп.24
17:30 “Мисия Моят Дом” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн /най-доброто/, еп.18
18:00 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.3 еп.6, 7
19:00 “Вулкан” – фантастика, екшън, драма (САЩ, 1997), режисьор Мик Джаксън, в ролите: Томи Лий Джоунс, Ан Хейш, Габи Хофман, Дон Чийдъл, Джаклин Ким, Кийт Дейвид и др.
21:00 bTV Новините
21:45 bTV Репортерите
22:00 Бандата на Екшън: “Лабиринтът: В обгорените земи” – фантастика, екшън, трилър (САЩ, 2015), режисьор Уес Бол, в ролите: Дилън О`Брайън, Кая Скоделарио, Томас Броуди-Сангстър, Ки Хонг Лий, Роза Салазар, Джанкарло Еспозито, Патриша Кларксън, Ейдън Гилън и др.
00:30 “Живот назаем” – фантастика, екшън, криминален (САЩ, Канада, 2010), режисьор Мигел Сапочник, в ролите: Джуд Лоу, Форест Уитакър, Алис Брага, Лив Шрайбър, Карис ван Хаутен, Чандлър Кентърбъри, Джо Пингуи, Лиза Лапира и др. [14+]
02:30 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.11, 12
04:00 “Смъртоносна надпревара” – фантастика, екшън, трилър (САЩ, Германия, Великобритания, 2008), режисьор Пол Андерсън, в ролите: Джейсън Стейтъм, Джоан Алън, Иън Макшейн, Тайрийз Гибсън, Натали Мартинес, Макс Райън, Джейсън Кларк и др. [14+]

Nova TV
06:30 “Иконостас”
07:00 “Черна любов” – сериен филм
08:00 “Събуди се” – предаване
11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA
12:00 Новините на NOVA
12:30 “Играй, смей се и обичай” – с уч. на Джен Лили, Джейсън Сърмак, Луси Густ, Амели Уил Волф, Кери Фахан, Кандъс Чърчил и др.
14:15 “Предложение за брак” – с уч. на Кайла Юел, Раян Мериман, Катлийн Куинлан, Тимъти Ботъмс и др.
16:00 “Изпеченo убийствo: Мистерия с шоколадов чипс” (премиера) – с уч. на Алисън Суийни, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт, Тоби Левинс, Гейбриъл Хоуган и др.
18:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA
19:00 Новините на NOVA – централна емисия
19:20 Темата на NOVA
20:00 “Медальонът” – с уч. на Джеки Чан, Клер Форлани, Лий Еванс, Джон Рис-Дейвис, Джулиан Сандс,,Антъни Уонг и др.
21:50 “Кралят на скорпионите” – с уч. на Дуейн Джонсън – Скалата, Стивън Бранд, Майкъл Кларк Дънкан, Кели Хю, Бернард Хил, Ралф Мьолер и др.
23:50 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/
00:20 “Хитч” – “с уч. на Уил Смит, Ева Мендес, Кевин Джеймс, Амбър Валета, Джули Ан Емери, Адам Аркин и др. /п/
02:45 “Играй, смей се и обичай” – с уч. на Джен Лили, Джейсън Сърмак, Луси Густ, Амели Уил Волф, Кери Фахан, Кандъс Чърчил и др. /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Милтън Кийнс Донс – Уимбълдън, мач от английската Лига 1 /п/
12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи
12:05 Обзор на кръга за Купата на Германия (2019-20), 1-ви епизод /п/
12:30 Обзор на кръга на Карабао къп (2019-20), 2-ри епизод /п/
13:00 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 37-и епизод /п/
13:30 Студио “Лига 1”, директно
14:00 Футбол: Болтън Уондърърс – Бъри, мач от английската Лига 1, директно
15:55 Студио “Лига 1”, директно
16:30 Футбол: Линкълн Сити – Евертън, мач от втори кръг за Карабао къп /п/
18:30 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи
18:35 Баскетбол: Уникаха – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига /п/
20:30 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи
20:45 Футбол: Болтън Уондърърс – Бъри, мач от английската Лига 1 /п/
22:45 Професионална борба: “Челен сблъсък”, 36-и епизод
23:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи
00:00 Еротичен телепазар
02:00 Край на програмата

Kanal 3
06:15 “Интервю” с Наделина Анева /п/
07:00 “Парламентът на фокус” – /п/
07:15 “Имате думата” с Александър Владимиров /п/
08:00 “Пулс” – избрано
08:30 “Вечните песни”
09:00 “Икономика и бизнес” – избрано
09:45 Телемаркет
10:00 “Офанзива” с Любо Огнянов- /п/
11:45 “Букмейкър”
12:00 Топ шоп
12:15 “Парламентът на фокус” -/п/
12:30 “Другото лице”
13:00 НОВИНИ
14:00 НОВИНИ
14:15 “Без монтаж”
14:45 Топ шоп
15:00 НОВИНИ
15:15 “Имате думата” -избрано
16:00 НОВИНИ
16:15 “Интервю” с Наделина Анева /п/
17:00 “Модна фиеста Албена” – док.филм
18:00 “Социолози на повикване” -документален филм на КАНАЛ 3
19:00 НОВИНИ Централна емисия
19:45 “Парчета от реалността”
20:00 НОВИНИ
20:15 “Имате думата” с Александър Владимиров – избрано
21:00 НОВИНИ
21:15 “Спорт в обектива”
22:00 НОВИНИ
22:15 “Интервю” с Наделина Анева
23:00 НОВИНИ
23:15 “Социолози на повикване” – док.филм на КАНАЛ 3
00:00 НОВИНИ
00:15 “Модна фиеста Албена” – док.филм
01:00 НОВИНИ /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *