ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 8 ФЕВРУАРИ

bTV

05:40 “Мис Сладкиш” /п/ – сериал, еп.1 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3 еп.15 06:30 “Лице в лице” /п/ – публицистично предаване 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 “Навсякъде ти” – сериал, еп.16 15:00 Премиера: “Истинска любов” – сериал, еп.32 16:00 Премиера: “Сестра Бети” – сериал, с.6 еп.23 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, еп.20 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал, еп.26 21:00 Премиера: “Влад” – сериал, с.2 еп.9 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Хутън и лейди Алекс” – сериал, еп.6 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14 еп.68 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:50 “Божествено” – сериал, еп.2

Nova TV

05:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 16 /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Мерием” (премиера) – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериал 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” (нов сезон) – риалити 21:00 “Под прикритие” – сериал 22:00 “Хавай 5-0” – сериал, сезон 7 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 17 00:30 “Нюанси синьо” – сериал, сезон 2 01:30 “Незабравимо” – сериал, сезон 2 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 03:30 “Остани с мен” – сериал /п/ 04:30 “Мерием” – сериен филм /п/

bTV Comedy

05:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 06:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.6 еп.13, 14 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:30 “Лудо влюбена” – комедия, романтичен, мистъри (САЩ, 2001), режисьор Марк Уотърс, в ролите: Моника Потър, Фреди Принц мл., Шалом Харлоу, Ивана Миличевич, Сара Мърдок, Томико Фрейзър и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Кухня: Война за хотел” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.10 еп.7, 8 19:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.6 еп.11 19:30 “Новите съседи” – сериал, eп.49 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.4 еп.4 22:00 Премиера: “Кухня: Война за хотел” – сериал, еп.11, 12 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.12 еп.1, 2 00:00 “Направи ме татко” – комедия, романтичен (Австралия, 2012), режисьор Питър Темпълман, в ролите: Клар Боуен, Райън Куонтън, Сара Снук, Райън Кор, Божана Новакович, Сюзан Прайър и др. [14+] 02:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

bTV Action

06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.2 еп.3 – 6 08:00 “Твърде лично” – сериал, с.2 еп.10 09:00 “Чък” – сериал, с.4 еп.11 10:00 “Готъм” – сериал, с.4 еп.12 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.6 12:00 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.3 еп.15 12:30 “Атентатори” – екшън, криминален, трилър (САЩ, Франция, 1995), режисьор Ричард Донър, в ролите: Силвестър Сталоун, Джулиан Мур, Антонио Бандерас, Анатолий Давидов, Мюз Уотсън, Кели Роуън и др. 15:00 “Твърде лично” – сериал, с.2 еп.11 16:00 “Чък” – сериал, с.4 еп.12 17:00 “Супергърл” – сериал, с.3 еп.2 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.7 19:00 Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с.4 еп.13 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Спенсър” – сериал, еп.6 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: “Затворена мрежа” – криминален, мистъри (Великобритания, САЩ, 2013), режисьор Джон Кроули, в ролите: Ерик Бана, Ребека Хол, Джим Бродбент, Кирън Хайндс, Риз Ахмед, Джулия Стайлс, Диляна Буклиева и др. 00:00 “Спенсър” – сериал, еп.6 01:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.7 02:00 “Готъм” – сериал, с.4 еп.13 03:00 “Супергърл” – сериал, с.3 еп.2 04:00 “Чък” – сериал, с.4 еп.12

Nova Sport

10:00 Хокей на лед: СКА – Йокерит Континентална хокейна лига – /п/ 12:00 Баскетбол: Естудиантес – Реал Мадрид Испанска баскетболна лига – /п/ 14:00 Баскетбол: Цмоки – Зенит ВТБ лига – /п/ 16:00 Баскетбол: Билбао – Барселона Испанска баскетболна лига – /п/ 18:00 Баскетбол: Химки – Локомотив Кубан ВТБ лига – директно 20:00 Купа на Футболната асоциация: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 21:00 Футбол: Ковънтри Сити – Уотфорд Чемпиъншип – /п/ 23:00 Футбол: Атромитос – Панатинайкос Супер лига на Гърция – /п/ 01:00 Баскетбол: Химки – Локомотив Кубан ВТБ лига – /п/ 03:00 Еротичен телепазар

БНТ

05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Законът на Дойл тв филм /2 сезон, 12 епизод/ (12) 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Риотаро не може да каже браво детски тв филм /Япония, 2015г./ 15:15 Благуните детски тв филм /3 епизод/ 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня коментарно предаване 19:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 История.bg Гоце Делчев 22:00 Оптимисти тв филм /4 епизод/ (12) 23:00 По света и у нас 23:30 Библиотеката 00:30 Светът и ние /п/ 00:50 100% будни /п/ 02:45 Култура.БГ /п/ 03:55 Джинс /п/ 04:25 Законът на Дойл тв филм /2 сезон, 12 епизод/п/ (12)

NovaNews

05:50 Пулс/п/ 06:30 Здравей, България 09:30 В добра форма/п/ 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Карай направо/п/ 10:40 Темата на NOVA/п/ 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Парламентът на форус/п/ 11:30 Шоубизнес 12:00 Новините на NOVA 12:30 Денят на живо/п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Патарински LIVE/п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Истории от света 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Шоубизнес 15:30 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA 16:10 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:15 Пресечна точка 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Денят на живо 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:45 Бизнесът 21:50 Шоубизнес 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Пресечна точка 23:00 Новините на NOVA 23:30 Денят на живо /п/ 00:00 Новините на NOVA /п/ 00:30 Патарински LIVE/п/ 01:00 Новините на NOVA /п/ 01:30 Истории от света/п/ 02:00 Новините на NOVA /п/ 02:30 Денят на живо/п/ 03:00 Новините на NOVA /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA /п/ 04:25 Социална мрежа/п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *