HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan
Топ теми

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 8 ФЕВРУАРИ

БНТ1
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура Културен – информационен блок с водещи Георги Ангелов, Александра Гюзелева, Анна Ангелова и Николай Колев 10:30 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:20 Дързост и красота – тв филм /3877 епизод/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:40 Телепазарен прозорец 12:55 Световно първенство по ски алпийски дисциплини: Супер Г /мъже/ – пряко предаване от Санкт Мориц /Швейцария/ 14:30 Туристически маршрути 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Чиста кръв – тв филм /71 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории – предаване на социална тематика с водещ Ирен Леви 16:50 Мускетарите 2 – тв филм /9 епизод/ 17:45 Международен тенис турнир “Гаранти Коза София Оупън 2017” – пряко предаване от “Арена Армеец”/София/ 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:40 Спортни новини 20:50 Посолството – тв филм /4 епизод/ 22:00 Международен тероризъм след 1945 година: Фидел Кастро – документална поредица 22:30 В кадър: Енергетика под пара 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Международен тенис турнир “Гаранти Коза София Оупън 2017” /обзор на деня/ 00:00 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 00:10 Денят започва с Култура /п/ 01:25 Мускетарите 2 – тв филм /9 епизод/п/ 02:30 Плюс това /п/ 03:30 Здравето отблизо /п/ 04:20 Туристически маршрути /п/ 04:45 Чиста кръв – тв филм /71 епизод/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п./ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 06:00 “Смърфовете” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 13:30 Премиера: “Незабравима” – сериал, с. 1, еп. 90 14:30 Премиера: “Лекар в планината” – сериал, с.7, еп.10 15:30 “Сияйна луна” – сериал, еп. 376-378 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 661 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “Твоят мой живот” – сериал, с. 2, еп. 71 21:30 “Дамата с воала” – сериал, еп.4 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Извън играта”- сериал, с. 5, еп. 6 00:50 “Север юг” – сериал, с. 2, еп. 76 01:40 bTV Новините /п./ 02:10 “Преди обед” /п./ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 04:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 533 04:50 “Лекар в планината” /п./- сериал

bTV Action
05:00 “Синовете на анархията” – сериал, с.5, еп.6 06:00 “Костенурките Нинджа” – анимация 08:00 “Синовете на анархията” – сериал, с.5, еп.7 09:00 “Кости” – сериал, с.8, еп.9 10:00 “Ренегат”/п./ – сериал, с.5, еп.1 11:00 “Стрелата” – еп. 15 12:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.2, еп.2 13:00 “Ескадрилата” – екшън, приключенски, драма (Франция, САЩ, 2006), режисьор – Тони Бил, актьори – Джеймс Франко, Жан Рено, Дженифър Декър и др. 16:00 “Ренегат” – сериал, с.5, еп.2 17:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.2, еп.3 18:00 “Стрелата” – еп. 16 19:00 “Кости” – сериал, с.8, еп.10 20:00 Премиера: “Стоте” – сериал, с.3, еп.15 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 Футбол за Купата на краля: Алавес – Селта 00:00 “Отрова за мишки” – драма (България, 2014), режисьор – Константин Буров, актьори – Николай Йовин, Иван Панайотов, Бисер Маринов, Петър Генков, Лора Декова и др. 02:00 “Последователите” – сериал, еп.2 03:00 “Ренегат” /п./- сериал, с.5, еп.2 04:00 “Стрелата” – еп. 16

bTV COMEDY
05:00 “Всички обичат Реймънд” – сериал 06:00 “Колеж Грийндейл” – сериал, с.5 07:00 “Всички обичат Реймънд” – комедиен сериал 08:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.2 09:00 “Аламинут” – комедийно предаване 10:00 “Историята на Пепеляшка: Имало една песен” – комедия, семеен, романтичен, САЩ, 2011 г., режисьор Деймън Сантостефано, в ролите Люси Хейл, Миси Пайл, Меган Парк, Фреди Строма, Джесалин Уанлим, Титус Макин-мл., Емили Пиърс и др. 12:00 “Приятели” – комедиен сериал 13:30 “Двама бащи, двама синове” – сериал 14:30 “Домашен арест” /п./- комедиен сериал 15:30 “Новите съседи” /п./ – комедиен сериал 17:00 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 18:00 Премиера: “Двама бащи, двама синове” – сериал, с.3 19:00 “Всички обичат Реймънд” – комедиен сериал, с. 8 20:00 “Новите съседи” – комедиен сериал 21:30 “Домашен арест” – комедиен сериал, с. 1 22:30 “Приятели” – комедиен сериал, с.5 00:00 “Историята на Пепеляшка: Имало една песен” – комедия, семеен, романтичен, САЩ, 2011 г., режисьор Деймън Сантостефано, в ролите Люси Хейл, Миси Пайл, Меган Парк, Фреди Строма, Джесалин Уанлим, Титус Макин-мл., Емили Пиърс и др. 02:00 “Колеж Грийндейл” /п./ – комедиен сериал 03:00 “Кое е това момиче” /п./ – комедиен сериал 04:00 “Двама бащи, двама синове” /п./ – комедиен сериал

НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ
05:15 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Дила”- сериен филм 13:30 “Моята карма” – сериен филм 14:30 “Прости ми” – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Малката булка” – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – тв шоу, нов сезон 21:00 “Транспортер” – сериен филм, 2 сезон 22:00 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Тайнствени афери” – сериен филм, 4 сезон 02:00 “Законите на съдбата”- сериен филм 03:15 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:00 “Прости ми” – сериен филм /п/

Нова Спорт
10:00 Футбол: Монпелие – Монако, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 Баскетбол: Мурсия – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига, повторение 13:30 Обзор на кръга в Чемпиъншип (16-17), 23-и епизод, повторение 14:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Лил, мач от френската Лига 1, повторение 16:00 Класика от Висшата Лига – Ливърпул – Тотнъм Хотспър (1992-93), повторение 16:30 Дартс: Висша Лига 2017, повторение 20:00 Футбол: Лион – Нанси, мач от френската Лига 1, директно, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи, директно 21:55 Футбол: Нюкасъл Юнайтед – Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, повторение 23:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи, повторение 00:10 Еротичен телепазар 02:10 Край на програмата

КАНАЛ 3
06:20 “Кухнята на Звездев”/п/ 06:50 Информационна рубрика на МЗХ 07:00 НОВИНИ 07:30 НОВИНИ 07:35 “Имате думата”
/п/ 08:00 НОВИНИ 08:05 Денят на живо”/п/ 08:30 НОВИНИ 08:35 Денят на живо”/п/ 09:00 НОВИНИ 09:05 “Спорт в обектива” 10:00 “Без монтаж” 11:00 НОВИНИ 11:15 Топ шоп 11:30 “Интервю” с Наделина Анева/п/ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 “Всеки следобед с Криси” 13:00 НОВИНИ 13:10 Патарински LIVE /п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:25 Топ шоп 15:40 “Без монтаж” 16:00 “Всеки следобед” с Криси” 17:00 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 “Патарински Live” 19:30 НОВИНИ 20:00 “Денят на живо” 21:00 НОВИНИ 21:15 Спорт в обектива 22:00 НОВИНИ 22:30 “Имате думата”/п/ 23:20 “Денят на живо”/п/ 00:20 “Всеки следобед с Криси” /п/ 01:10 “Спорт в обектива”/п/ 02:00 – 05:30 – Повторения

BIT
05:15 еМисия България (п) 06:30 “Жива връзка”, сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE 09:00 “Минало (не)свършено” с Евгений Михайлов 10:00 “Нашите герои” 10:30 “Аз уча английски” с Николая 11:00 “Нашите герои” 11:30 “Историята оживява”, съвместна рубрика на Сдружение “Българска история” и Би Ай Ти (п) 12:00 Кратки Новини 12:05 “Нашите герои” 12:30 “Жива връзка”, сутрешен блок от София и Чикаго, (п) 14:30 “Минало (не)свършено” с Евгений Михайлов (п) 15:30 “Различните като нас”, 2 част, документален филм на Би Ай Ти, автор Дениза Георгиева (п) 16:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 16:30 “Нашите герои” 17:00 Избрано: “КултурНо” 17:30 еМисия България LIVE 19:30 Новините с Ралица Василева LIVE 20:00 “В мрак”, драма, Полша, Германия, Канада, 2011 г., режисьор Агнешка Холанд, в ролите Роберт Виенцкевич, Бено Фурман, Агнешка Гроховска, Мария Шрадер, Кинга Прайс и др. 22:20 Избрано: “КултурНо” 22:30 Би Ай Ти Новините LIVE 23:00 еМисия България (п) 01:00 Би Ай Ти Новините (п) 01:30 “Минало (не)свършено” с Евгений Михайлов, (п) 02:30 “В мрак”, драма, Полша, Германия, Канада, 2011 г., режисьор Агнешка Холанд, в ролите Роберт Виенцкевич, Бено Фурман, Агнешка Гроховска, Мария Шрадер, Кинга Прайс и др. 04:50 еМисия България (п)

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *