ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 8 ЮЛИ

БНТ
05:00 Още от деня /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 Лято с БНТ 11:00 10 000 крачки 11:10 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:40 Телепазарен прозорец 11:55 Препрочитаме Вазов, кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 12:00 По света и у нас 12:30 Новини на турски език 12:40 БНТ на 60 Джони Пенков и Джеки Стоев /п/ 13:40 Небесно око, документална поредица 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Приключенията на Илайъс, 52-сериен анимационен филм /Норвегия, 2015 г./, режисьор Уилям Джон Ашърст 15:00 Търсачи на реликви, тв филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас регионални новини 16:15 Бързо, лесно, вкусно 16:45 Пристанищата на света 17:00 Тайните на войната, документална поредица 17:55 Препрочитаме Вазов, кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Раят на дамите, тв филм /8 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Бизнес.БГ 21:30 Следите остават 22:00 Династията на Борджиите, тв филм /5 епизод/ (16) 23:00 По света и у нас 23:30 Препрочитаме Вазов, кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 23:35 Потомци на слънцето, 16-сериен тв филм /Южна Корея, 2016 г./, 1 епизод, режисьори И Ън-бок, Пек Сан-хун, в ролите Сон-Джун-ги, Сон Хье-гьо, Чин-гу, Ким Джи-уон и др. (12) 00:35 Лято с БНТ /п/ 02:35 Раят на дамите тв филм /8 епизод/п/ 03:50 Тайните на войната документална поредица /п/ 04:45 Пристанищата на света

bTV
05:40 “Домашен арест” /п/ – сериал 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.4, еп.12 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.2 еп.39 15:30 “Търговски център” – сериал, с.14, еп.78 – 80 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.2 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.3 еп.14 21:00 Премиера: “Ирония на съдбата” – сериал, еп.8 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Стрелата” – сериал, с.3, еп.1 01:00 “Гранд” – сериал, еп.1 01:30 “Домашен арест” – сериал, с.3, еп.18 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:30 “Завинаги” – сериал, еп.31

bTV Action
05:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2, еп.19 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, еп.8 – 11 08:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2, еп.19 09:00 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.7 10:00 “Стрелата” – сериал, с.6, еп.6 11:00 “Неизвестният” – сериал, еп.14 12:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.10 13:00 Премиера: “Изгубената сестра” – трилър (САЩ, 2019), режисьор Крейг Голдстийн, в ролите Катрина Бегин, Дайора Беърд, Марк Фамилиети, Рейчъл Брук Смит и др. 15:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2, еп.20 16:00 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.8 17:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.11 18:00 “Неизвестният” – сериал, еп.15 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.6 еп.7 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Стоте” – сериал, с.6 еп.9 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Твърде комично” – екшън, комедия (САЩ, 2015), режисьор Джон Ашър, в ролите Лий Търгесен, Рино Уилсън, Лорън Стамиле, Джойс Булифант, Маргарет Чо и др. [14+] 00:00 “Стоте” – сериал, с.6 еп.9 01:00 “Неизвестният” – сериал, еп.15 02:00 “Стрелата” – сериал, с.6, еп.7 03:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.11 04:00 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.8

bTV Comedy
05:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.6, еп.14, 15 07:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 08:00 “По средата” /п/ – сериал 08:30 “Гранд” /п/ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Уилсън” – комедия, драма (САЩ, 2017), режисьор Крейг Джонсън, в ролите Уди Харелсън, Садра Лий-Оян Томас, Джуди Гриър, Шон Браун, Тусант Морисън, Дейвид Уоршофски и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Гранд” /п/ – сериал 15:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 16:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.7, еп.9, 10 19:00 “Дивата Нина” – сериал, еп.30 20:00 “По средата” – сериал, с.9, еп.6 20:30 “Модерно семейство” – сериал, с.8 еп.17, 18 21:30 Премиера: “Шитс Крийк” – сериал, еп.9 22:00 “Гранд” – сериал, еп.17, 18 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.9, еп.24, с.10, еп.1 00:00 “Уилсън” /п/ – комедия, драма (САЩ, 2017) 02:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

Nova TV
05:00 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/ 06:00 “Скорпион” – сериен филм, сезон 3 /п/ 06:55 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, избрано 21:00 “Магнум” (премиера) – сериен филм, сезон 2 22:00 Новините на NOVA 22:30 “ФБР” (премиера) – сериен филм, сезон 2 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 17 00:30 “Скорпион” – сериен филм, сезон 3 01:30 “Женени с деца” – сериен филм, сезон 2 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 03:30 “Остани с мен” – сериен филм /п

Nova Sport
10:00 Футбол: Оксфорд Юнайтед – Портсмут, полуфинален мач реванш от плейофите на английската Лига 1 /п/ 12:00 Футбол: Уикъмб Уондърърс – Флийтууд Таун, полуфинален мач реванш от плейофите на английската Лига 1 /п/ 14:00 Футбол: Байер Леверкузен – Байерн Мюнхен, финал за Купата на Германия /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Нотингам Форест – Фулъм, мач от Чемпиъншип /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 26-и епизод /п/ 18:30 Класика от Висшата лига: Манчестър Сити – Нюкасъл Юнайтед (1995-96) /п/ 19:00 Обзор на кръга за Купата на Германия (2019-20), 6-и епизод /п/ 19:30 Студио “Висша лига”, директно 20:00 Футбол: Шефилд Юнайтед – Уулвърхямптън Уондърърс, мач от английската Висша лига, директно 21:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:10 Професионална борба: “Първична сила”, 28-и епизод 23:10 Футбол: Уест Бромич Албиън – Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, запис 01:10 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:25 Еротичен телепазар 03:25 Край на програмата

Kanal 3
06:30 “Патарински Live” /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Парламентът на живо” 10:00 НОВИНИ 10:15 “Парламентът на живо” 11:00 НОВИНИ 11:15 “Парламентът на живо” 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 “Парламентът на живо” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Парламентът на живо” 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:20 “Изкуство по време на пандемия” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Патарински Live” – репортерско риалити 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Патарински Live” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *