ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 8 ЮЛИ

БНТ
05:10 Спасяване с хеликоптер, документална поредица/п/ (14) 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва, сутрешен блок с Христина Христова 08:40 Сутрин с УЕФА Евро 2020 09:00 По света и у нас 09:05 Лято с БНТ 11:55 Препрочитаме Вазов 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Артефакти от Кавказ, Азербайджан, 7-сериен документален филм /Азербайджан, 2015 г./, 1 епизод 13:15 Телепазарен прозорец 13:30 Истинското Киото, документален филм 14:00 Бързо, лесно, вкусно /п/ 14:30 Телепазарен прозорец 14:45 Малки истории /п/ 15:00 Влакът на динозаврите анимационен филм 15:30 Аз обичам животните, детски тв филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Голямата бяла матрица, документален филм /Австралия, 2014 г./, режисьор Мат Томашевски 16:45 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня коментарно предаване 18:45 Спорт ТОТО 19:00 На границата тв филм /4 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:30 Парламентарни избори 2021: Гласовете на България 20:45 Спортни новини 21:00 Избори 2021: Надпреварата 22:00 Нощният управител, тв филм /3 епизод/ (14) 23:00 По света и у нас 23:30 Тихият залив игрален филм /копродукция, 2016 г./, режисьор Брюно Дюмон, в ролите Фабрис Лукини, Жулиет Бинош, Валерия Бруни Тедески и др. (16) 01:30 Лято с БНТ /п/ 04:40 По света и у нас /п от 20:00 часа/

bTV
05:30 “Домашен арест” /п/ – сериал, с. 2, еп. 9 06:00 “Джи Ай Джо: Ренегати” – анимация, сериал, еп. 2 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците” – комедийно шоу 13:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 14:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с. 3, еп. 71 16:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, с.2 еп. 21 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.4 еп. 14, 15 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал, еп. 132 21:00 “Скъпи наследници” – сериал, еп. 29 22:00 “Комиците” – комедийно шоу 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Домашен арест” – сериал, с. 2, еп. 10 00:00 “Седем часа разлика” – сериал, с. 2, еп. 8 01:00 “Истинска любов” – сериал, еп. 106 02:00 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:30 “Търговски център” – сериал, с. 14, еп. 11, 12

bTV Comedy
05:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 06:00 “Дивата Нина” – сериал, еп. 29 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “Преспав” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 09:30 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 10:00 “Мадагаскар” – анимация комедия, приключенски (САЩ, 2005), режисьори Ерик Дарнел и Том Макграт 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Анжелика” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече”
/п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с. 9, еп. 11, 12 19:00 “Преспав” – сериал, еп. 3 19:30 Премиера: “Новите съседи” – сериал, с. 12, еп. 3 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с. 12, еп. 5 22:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп. 29, 30 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с. 9, еп. 24, с. 10 еп. 1 00:00 “Мадагаскар” /п/ – анимация комедия, приключенски (САЩ, 2005) 02:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал

bTV Action
05:15 “Стоте” – сериал, с. 7, еп. 12 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, еп. 24 – 26, с. 2, еп.1 08:00 “Стоте” – сериал, с. 7, еп. 12 09:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с. 4, еп. 14 10:00 “Стрелата” – сериал, с. 6, еп. 11 11:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с. 4, еп. 7 12:00 “Мъртва точка” – сериал, с. 3, еп. 1 13:00 “Умисъл за убийство” – трилър (САЩ, 2017), режисьор Дани Дж. Бойл, в ролите Маргърит Моро, Джордан Белфи, Джесика Блекмор, Ариан Зукър, Иън Патрик Уилямс и др. 15:00 “Стоте” – сериал, с. 7, еп. 13 16:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с. 4, еп. 15 17:00 “Мъртва точка” – сериал, с. 3, еп. 2 18:00 Премиера: “Хуберт и Щалер” – сериал, с. 4, еп. 8 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с. 6, еп. 12 20:00 Екшън в 8: “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с. 20, еп. 24 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: “Танго и Кеш” – екшън, комедия, криминален (САЩ, 1989), режисьор Андрей Кончаловски, в ролите Силвестър Сталоун, Кърт Ръсел, Тери Хачър, Джак Палънс, Бинг Ръсел, Марк Алаймо, Брайън Джеймс и др. 00:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с. 20, еп. 24 01:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с. 4, еп. 8 02:00 “Стрелата” – сериал, с. 6, еп. 12 03:00 “Мъртва точка” – сериал, с. 3, еп. 2 04:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с. 4, еп. 15

Nova TV
05:10 “Черният списък” – сериал, сезон 3 /п/ 06:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Дъщеря ми” – сериен филм 13:30 “Изпитанията на живота” (премиера) – сериал 15:00 “Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” (нов сезон) – риалити 21:00 “Магнум” – сериал, сезон 2 22:00 Новините на NOVA 22:30 “Ню Амстердам” – сериал, сезон 2 23:30 “Черният списък” – сериал, сезон 3 00:30 “Добрата съпруга” – сериал, сезон 4 01:30 “Втори дубъл” – сериал 02:30 “Сияйна луна” – сериал 03:30 “Изпитанията на живота” – сериал /п/ 04:30 “Дъщеря ми” – сериен филм /п/

Nova Sport
09:00 Футбол: Шефилд Уенздей – Дарби Каунти Чемпиъншип – /п/ 11:00 Футбол: Гамба Осака – Тампайнс Роувърс Шампионска лига на Азия (2021) – /п/ 13:00 Футбол: Суонси Сити – Уотфорд Чемпиъншип – /п/ 14:55 Новини 15:00 Футбол: Чианграй Юнайтед – Чонбук Шампионска лига на Азия (2021) – /п/ 17:00 Футбол: Пекин – Юнайтед Сити Шампионска лига на Азия (2021) – директно 19:00 Футбол: Стоук Сити – Борнемут Чемпиъншип – /п/ 20:55 Новини 21:00 Карабао къп: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 21:30 Купа на Футболната асоциация: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 22:00 Професионална борба: “Челен сблъсък” предаване на WWE (2021) 23:00 Футбол Шампионска лига на Азия (2021) – /п/ 01:00 Еротичен телепазар

NovaNews
05:20 Пресечна точка /п/ 06:00 Здравей, България 09:30 Социална мрежа /п/ 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Социална мрежа /п/ 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Пресечна точка
/п/ 12:00 Новините на NOVA 12:30 В добра форма 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:25 Бизнесът 13:30 Патарински LIVE /п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Истории от света 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA NEWS 16:15 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:20 Денят на живо 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:25 Бизнесът 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA NEWS 19:15 Пресечна точка 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:50 Бизнесът 20:55 Шоубизнес 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:20 Денят на живо /п/ 22:00 Новините на NOVA 22:30 Патарински LIVE /п/ 23:00 Новините на NOVA NEWS 23:30 Ускорение 00:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 00:20 Пресечна точка /п/ 01:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 01:30 Денят на живо /п/ 02:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 02:30 Патарински LIVE /п/ 03:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 04:25 Социална мрежа /п/ 04:50 Денят на живо /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *