ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 9 АВГУСТ

БНТ
05:45 Телепазарен прозорец 06:00 Съкровище в двореца – тв филм /16 епизод/п/ 07:05 По следите на Капитан Грант – тв филм /5 серия/ 08:10 Отрядът – тв филм /13 епизод/п/(12) 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:10 Фильо и Макензен – 7-сериен тв филм /България, 1979 г./, 1 серия, режисьор Димитър Петров, в ролите Иво Златков, Григор Сотиров, Татяна Лолова, Кирил Господинов и др. 10:15 Семеен бизнес – тв филм /7 епизод/ 10:40 Златният век – тв филм /4 серия/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Пътуващо лятно кино с БНТ 12:40 Спасителен отряд “Калифорния” – тв филм /2 епизод/ 13:30 Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” кулинарно предаване с водещ Ути Бъчваров/п/ 14:00 Туристически маршрути 14:30 Сагуа – сиамската котка – анимационен филм 14:45 Сид – дете на науката анимационен филм 15:10 Сребристият жребец – анимационен филм 15:35 Лошите добри приятели – тв филм 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Капри – тв филм /70 епизод/ 17:20 Япония днес 17:30 Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” кулинарно предаване с водещ Ути Бъчваров 18:00 По света и у нас 18:30 Спорт тото 19:00 Отрядът – тв филм /14 епизод/(12) 19:50 Лека нощ, деца! Заливът на съкровищата 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 Съкровище в двореца – тв филм /17 и 18 епизод/ 22:50 По света и у нас – информационна емисия 23:10 Въпрос на чест 5 – тв филм /16, последен епизод/(16) 00:00 Капри – тв филм /70 епизод/п/ 00:50 Здравето отблизо – здравно предаване с водеща Мария Андонова/най-доброто/ 02:05 Семеен бизнес – тв филм /7 епизод/п/ 02:30 Туристически маршрути /п/ 03:00 Въпрос на чест 5 – тв филм /16, последен епизод/п/(16) 03:45 Япония днес /п/ 04:05 Спасителен отряд “Калифорния” – тв филм /2 епизод/п/ 04:50 Съкровище в двореца – тв филм /17 епизод/п/

bTV
05:30 “Комиците и приятели”/п/ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация 06:30 “Приятели” – сериал, с.4, еп.9 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – най-доброто от токшоуто с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/ – вечерно токшоу 13:30 Премиера: “Висше общество” – сериал, с.1, еп. 34 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.3, еп. 63 16:00 Премиера: “Алиса в страната на любовта” – сериал, с.1, еп. 62 17:00 bTV Новините 17:30 “Комиците и приятели”/п./ – комедийно шоу 17:50 Спорт тото 18:00 “Опасни улици” – сериал, с.12, еп. 14 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Семейни тайни” – сериал, с. 1, еп.9 21:30 “Всичко може да се случи” – сериал, с.2, еп.2 22:30 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.7, еп.12 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Загадките на Лора” – сериал, с.2, еп.3 01:00 “Шест сестри” /п/ – сериал 02:00 bTV Новините 02:30 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:30 “Опасни улици”- сериал, с.11, еп. 29

bTV Action
05:00 “Мъртва точка” – сериал, с.2, еп.6 06:00 “Кунг фу панда – легенди за страхотния боец” – анимация 08:00 “Стоте” – сериал, с.4, еп. 10 09:00 “Мъртва точка” – сериал, с.2, еп. 6 10:00 “Луцифер” – сериал, с.2, еп.12 11:00 “Монк” – сериал, с.3, еп. 1 12:00 “Последният кораб” – сериал, с.3, еп. 11 13:00 “Езерото на акулите” – трилър (САЩ, 2015), режисьор Джери Дуган, актьори Долф Лундгрен, Сара Малакъл Лейн, Лили Брукс О`Брайънт, Бенжамин Макаби, Джеймс Чалк и др. 15:00 “Стоте” – сериал, с.4, еп. 11 16:00 “Мъртва точка” – сериал, с.2, еп. 7 17:00 “Последният кораб” – сериал, с.3, еп. 12 18:00 “Монк” – сериал, с.3, еп.2 20:00 “Кости” – сериал, с.10, еп. 16 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Убиец на пътя 3” – ужас, трилър (САЩ, 2004), режисьор Деклан Обрин, актьори – Кен Кирзингър, Джеси Хъч, Бен Холингсуърт, Джианаполо Венута, Кирстен Праут и др. 00:00 “Кости” – сериал, с.10, еп. 16 02:00 “Стоте” – сериал, с.4, еп.11 03:00 “Последният кораб”- сериал, с.3, еп. 12 04:00 “Монк” – сериал, с.3, еп.2

bTV Comedy
05:00 “Шегаджии” – сериал 06:00 “Шегаджии” – сериал, с.3 07:00 “Учителката по френски” – сериал 08:00 “Стъпка по стъпка” – сериал 09:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 09:30 “Домашен арест” – сериал, с.1 10:00 “Болни от любов” – комедия, романтичен (САЩ, 1997), режисьор – Грифин Дън, актьори Мег Райън, Матю Бродърик, Чеки Карио, Морийн Стейпълтън, Кели Престън и др. 12:00 “Моите мили съседи” – сериал 14:00 “Страхотни новини” – сериал 15:00 “По средата” – сериал 15:30 “Двама мъже и половина” – сериал 17:00 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 18:00 “Моите мили съседи” – сериал 19:30 “Учителката по френски” – сериал, с.1 20:00 “По средата” – сериал, с.8 21:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.2 22:00 “Страхотни новини” – сериал, с.1 23:00 “Мутра по заместване” – сериал, с.4 23:30 “Двама бащи, двама синове” – сериал, с.3 00:00 “Болни от любов” – комедия, романтичен (САЩ, 1997), режисьор Грифин Дън, актьори Мег Райън, Матю Бродърик, Чеки Карио, Морийн Стейпълтън, Кели Престън и др. 02:00 “Шегаджии” – сериал 03:00 “Кое е това момиче” – сериал 04:00 “Мутра по заместване” – сериал 04:30 “Двама бащи, двама синове” – сериал

Nova TV
05:00 “Специален отряд” – сериен филм /п/ 06:00 “Тайнствени афери” – сериен филм, 5 сезон /п/ 07:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “Сезони на любовта ” – сериен филм 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Войната на розите” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, избрано 21:00 “Скорпион” (премиера) – сериен филм, 3 сезон 22:00 Новините на NOVA 22:30 “Специален отряд” (премиера) – сериен филм 23:30 “Незабравимо” – сериен филм 00:30 “Тайнствени афери” – сериен филм, 5 сезон 01:30 “Докоснати от слънцето” – сериен филм 02:30 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:00 “Войната на розите” – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Рединг – Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Баскония – Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, повторение 14:00 Футбол: Нотингам Форест – Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Шефилд Юнайтед – Суонси Сити, мач от Чемпиъншип, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Хъл Сити – Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение 20:00 Футбол: Лийдс Юнайтед – Стоук Сити, мач от Чемпиъншип, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Съндърланд – Чарлтън Атлетик, мач от английската Лига 1, повторение 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

BiT
05:00 BIT СПОРТ (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 Новини (п) 06:30 BIT СПОРТ (п) 07:00 “О!здравей” – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 08:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 10:00 “Историята оживява” (п) 10:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 11:00 “Епизод” (п) 12:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п) 13:00 “О!здравей” – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 14:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 16:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 17:00 “Историята оживява” (п) 17:30 “Епизод” (п) 18:30 Централни новини на BIT LIVE 19:00 BIT СПОРТ LIVE 19:30 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 20:30 “PLAYGASM” с Краси Петров (п) 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 BIT СПОРТ (п) 22:30 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина (п) 23:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 00:00 Kъсни новини на Би Ай Ти (п) 00:30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:00 “PLAYGASM” с Краси Петров (п) 03:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 04:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п)

Kanal 3
05:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 06:00 “Денят на живо”/п/ 07:00 “Всеки следобед”- избрано 08:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 09:00 “Денят на живо”/п/ 10:00 “Спорт в обектива” /п/ 11:00 “Имате думата” с Александър Владимиров 11:45 Топ Шоп 12:00 “Лято с българската музика” 12:45 “Интервю” с Наделина Анева/п/ 13:15 “Патарински Live” – избрано 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:15 Топ шоп 15:30 “Всеки следобед”-избрано 17:00 НОВИНИ 17:10 Телемаркет 17:15 “Имате думата” с Александър Владимиров 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 “Патарински Live”- избрано 19:30 НОВИНИ 20:00 “Денят на живо”-избрано 21:00 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Спорт в обектива”-извънредно 22:45 “Денят на живо”/п/ 23:45 “Патарински Live”- избрано 00:15 НОВИНИ/п/ 00:30 “Спорт в обектива”/п/ 01:30-07:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *