Refan-728×90-July-2019

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 9 АВГУСТ

БНТ
05:40 Антарктика – документална поредица/п/ 05:55 Телепазарен прозорец 06:10 Търсачи на реликви 2 – тв филм /17 епизод/п/ 07:00 Сутрешен блок – информационно предаване 08:30 По света и у нас – информационна емисия 08:45 История.bg. Краят на второто българско царство – 1422/п/ 09:50 Раят на дамите – тв филм /12 епизод/п/ 10:45 Капри – тв филм /38 епизод/п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Данъ Коловъ тв филм /4, последна серия/ 13:25 Бързо, лесно, вкусно /п/ 13:55 Малки истории /п/ 14:55 Децата на Балканите с духовност в Европа – документален филм 15:25 Приключенията на горските мечоци – анимационен филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Капри – тв филм /39 епизод/ 17:30 Бързо, лесно, вкусно /п/ 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:20 България от край до край 6 /п/ 18:50 Чуй Земята 19:00 Търсачи на реликви 2 – тв филм /18 епизод/ 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:20 Волейбол: Египет – България, среща от Олимпийския квалификационен турнир /мъже/ – пряко предаване от Варна 22:30 Да опознаем Япония – документална поредица 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:30 Концерт на “Джайв Ейсес” Джаз фестивал “Банско 2018” 00:20 Безплатно пътуване – игрален филм /САЩ, 2013 г./, режисьор Шана Бец, в ролите Анна Пакуин, Кам Джигандет, Лиана Либерато и др.(14) 01:50 История.bg. Краят на второто българско царство – 1422/п/ 03:10 Чуй Земята /п/ 03:20 Срещу слънцето – игрален филм/п/ 04:55 Да опознаем Япония – документална поредица/п/

bTV
05:30 “Комиците и приятели” /п./ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.2, еп.3 06:30 “Богатствата на България” – документална поредица 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу /най-доброто/ 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п./ 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, еп.68 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.6, еп.18 16:00 Премиера: “Сестра Бети” – сериал, с.4, еп.22 17:00 bTV Новините 17:25 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.13, еп.67 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сълзи от Рая” – сериал, еп.62 21:30 “Игрите на звездите” – гейм шоу с водещ Катерина Евро, еп.11 22:30 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.7 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Час пик” – сериал, еп.9 01:00 “Вечно твоя” – сериал, еп.265, 266 02:00 bTV Новините /п./ 02:30 “Преди обед” /п./ 04:40 “Опасни улици” /п./ – сериал

bTV Comedy
05:00 “Приятели” – сериал 06:00 “Приятели” – сериал, с.7, еп.6, 7 07:00 “Столичани в повече” – сериал 08:00 “Двама мъже и половина” – сериал 09:00 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу (2016) 10:00 “Мастилено сърце” – фентъзи, приключенски, семеен (Германия, Великобритания, САЩ, 2008), режисьор Иън Софтли, в ролите Брендън Фрейзър, Анди Съркис, Елайза Бенет, Пол Бетани, Хелън Мирън, Джим Бродбент, Дженифър Конъли, Сиена Гилъри и др. 12:00 “Стъпка по стъпка” – сериал 13:00 “Хотел Елеон” – сериал 14:00 “Двама мъже и половина” – сериал 15:30 “Дивата Нина” – сериал 16:30 “На гости на третата планета” – сериал 17:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (2019), еп.13, 14 18:00 “Стъпка по стъпка” – сериал, с.5, еп.6, 7 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.5, еп.13 20:00 “Дивата Нина” – сериал, eп.21 21:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.34 22:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.9, еп.17, 18 23:00 “Хотел Елеон” – сериал, еп.15, 16 00:00 “Мастилено сърце” /п./ – фентъзи, приключенски, семеен (Германия, Великобритания, САЩ, 2008) 02:00 “Стъпка по стъпка” – сериал 03:00 “Приятели” – сериал 04:00 “Хотел Елеон” – сериал

bTV Action
05:00 “Мъртва точка” – сериал, с.2, еп.19 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.4, еп.2 – 5 08:00 “Час пик” – сериал, еп.9 09:00 “Мъртва точка” – сериал, с.2, еп.19 10:00 “Луцифер” – сериал, с.2, еп.1 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3, еп.6 12:00 “Смелите” – сериал, еп.9 13:00 “Опасна зона” – екшън, приключенски, трилър (САЩ, 1994), режисьор Стивън Сегал, в ролите Стивън Сегал, Майкъл Кейн, Джоан Чен, Джон Макгинли, Били Боб Торнтън, Ричард Хамилтън и др. 15:00 “Час пик” – сериал, еп.10 16:00 “Мъртва точка” – сериал, с.2, еп.20 17:00 “Смелите” – сериал, еп.10 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3, еп.7 19:00 “Луцифер” – сериал, с.2, еп.2 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Животинско царство” – сериал, с.3, еп.3 21:00 bTV Новините 22:00 Екшън петък: “Джурасик парк” – приключенски, трилър, фантастика (САЩ, 1993), режисьор Стивън Спилбърг, в ролите Ричард Атънбъро, Лора Дърн, Сам Нийл, Джеф Голдблъм, Самюъл Джаксън, Джоузеф Мазело и др. 00:15 “Животинско царство” – сериал, с.3, еп.3 01:15 “Луцифер” – сериал, с.2, еп.2 02:15 “Час пик” – сериал, еп.10 03:15 “Стрелата” – сериал, с.4, еп.10 04:15 “Бягство от затвора” – сериал, с.3, еп.7

Nova TV
05:00 “Комисар Рекс” – сериен филм /п/ 06:00 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 13 /п/ 07:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “Напълно щастлива” – с уч. на Каролине Мария Фриер, Рафаел Вогт, Кристоф фон Фридъл, Роберт Гигенбах и др. 11:30 “Кулинарно лято с “На кафе” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 3 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, избрано 21:00 “Хавай 5-0” (премиера) – сериен филм, сезон 9 22:00 Новините на NOVA 22:30 “Комисар Рекс” – сериен филм 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 14 00:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 5 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Слънце и луна” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Портсмут – Бирмингам Сити, мач от първи кръг за Карабао къп /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Нотингам Форест – Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип /п/ 14:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2018-19), 36-и епизод /п/ 15:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 15:05 Обзор на сезона във френската Лига 1 (2018-19) /п/ 16:00 Футбол: Хъдърсфилд Таун – Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип /п/ 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:15 Студио “Футбол”, директно 18:45 Футбол: Мач от efbet Лига, директно 20:40 Студио “Футбол”, директно 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Обзор на кръга за Купата на Германия (2018-19), 6-и епизод /п/ 21:45 Футбол: Юрдинген – Борусия Дортмунд, мач от първи кръг за Купата на Германия, директно 23:45 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 37-и епизод /п/ 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

Kanal 3
07:00 “Социална мрежа” – избрано 08:15 “Парчета от реалността” 09:00 “Интервю” с Наделина Анева 09:45 Телемаркет 10:00 “Всичко коз” – избрано 10:45 “Парчета от реалността” 11:00 “Офанзива с Любо Огнянов” 11:30 “Другото лице” 12:00 “Интервю” с Наделина Анева 12:45 Топ Шоп 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live” – избрано 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парламентът на фокус” – /п/ 15:00 НОВИНИ 15:15 “Парчета от реалността” 15:30 “Социална мрежа” – избрано 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” – избрано 17:00 НОВИНИ 17:15 “Всичко коз” – избрано 18:00 НОВИНИ Централна емисия 18:45 “Парчета от реалността” 19:00 НОВИНИ 19:45 “Парчета от реалността” 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – избрано 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Всичко коз” – избрано 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- избрано 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *