ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 9 АПРИЛ

БНТ

05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Разследването на Мун – тв филм/п/ 06:30 72-те най-сладки животни – документална поредица/п/ 07:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Препрочитаме Вазов – кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 12:35 Бизнес.БГ /п/ 13:05 В кадър: Докладване /п/ 13:35 Как да правим изумителни снимки? – документална поредица 14:05 Малки истории /п/ 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Приключенията на Илайъс – анимационен филм 14:40 Разследването на Мун – тв филм 15:10 72-те най-сладки животни документална поредица 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 Вечната музика /п/ 17:30 Джинс /п/ 18:00 По света и у нас 18:15 Още от деня 18:30 Спорт ТОТО 19:05 Препрочитаме Вазов – кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 19:10 Госпожо Държавен секретар – тв филм (12) 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Любов и приятелство – игрален филм /копродукция, 2016 г./, режисьор Уит Стилман, в ролите Кейт Бекинсейл, Морфид Кларк, Том Бенет, Джен Мъри и др. 23:00 По света и у нас 23:30 Препрочитаме Вазов – кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 23:35 Кръгът Блечли 2 – тв филм (12) 00:20 Култура.БГ /п/ 01:20 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл/п/ 02:20 Госпожо Държавен секретар – тв филм /п/ (12) 03:15 Как да правим изумителни снимки? – документална поредица/п/ 03:40 Малки истории /п/ 04:40 Кръгът Блечли 2 – тв филм/п/ (12)

bTV

05:30 “Домашен арест” /п/ – сериал 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.2, еп.5 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, еп.51 15:00 “Търговски център” – сериал, с.14, еп.5, 6 16:00 “Спасители в планината” – сериал, с.8 еп.11 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, с.2, еп.27 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.2, еп.63 21:00 “Бригада Нов дом” /п/ – социален проект 22:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.5 00:30 “Спасители в планината” /п/ – сериал, с.8, еп.11 01:30 “Домашен арест” /п/ – сериал 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Втори шанс” – сериал, еп.90

bTV Action

05:15 “Животинско царство” – сериал, с.3 еп.5 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.2, еп.3 – 6 08:00 “Кости” – сериал, с.11 еп.7 09:00 “Библиотекарите” – сериал, с.3, еп.1 10:00 “Стрелата” – сериал, с.3 еп.11 11:00 “Монк” – сериал, с.5 еп.14 12:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, еп.16 13:00 “Езерото на акулите” – екшън, приключенски, криминален (САЩ, 2015), режисьор Джери Дугън, в ролите Долф Лундгрен, Сара Лейн, Лили О`Брайънт, Майкъл Милиган, Ланс Никълс и др. 15:00 “Кости” – сериал, с.11, еп.8 16:00 “Библиотекарите” – сериал, с.3, еп.2 17:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.2, еп.1 18:00 “Монк” – сериал, с.5 еп.15 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.3 еп.12 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Господарят на илюзията” – сериал, еп.12 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Синята бездна” – фантастика, екшън, хорър (САЩ, Мексико, 1999), режисьор Рени Харлин, в ролите Томас Джейн, Сафрон Бъроуз, Самюъл Джаксън, Джаклин Маккензи, Майкъл Рапапорт, Стелан Скарсгард и др. [16+] 00:00 “Господарят на илюзията” – сериал, еп.12 01:00 “Животинско царство” – сериал, с.3, еп.6 02:00 “Стрелата” – сериал, с.3, еп.12 03:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.2, еп.1

bTV Comedy

05:00 “Слънчева Филаделфия” /п./ – сериал 06:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал, с.11 еп.9, 10 07:00 “Барът на Пепе” /п./ – сериал 08:30 “Кухня” /п./ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 10:00 “Космически забивки” – комедия, приключенски, анимация (САЩ, 1996), режисьор Джо Питка, в ролите Майкъл Джордан, Уейн Найт, Териса Рандъл, Бил Мъри и др. 12:00 “Приятели” /п./ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 14:00 “Кухня” /п./ – сериал 15:00 “Ало, ало” /п./ – сериал 15:30 “Барът на Пепе” /п./ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.2, еп.3, 4 19:00 “Барът на Пепе” – сериал, еп.5 20:30 “Ало, ало” – сериал, с.2 еп.1, 2 22:00 “Кухня” – сериал, 15 еп. с.6 еп.15, 16 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.4 еп.1, 2 00:00 “Космически забивки” – комедия, приключенски, анимация (САЩ, 1996) 02:00 “Слънчева Филаделфия” /п./ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ – вечерно токшоу

Nova TV

05:20 “Нюанси синьо” – сериен филм, сезон 2 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 4 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Системата” (премиера) – сериен филм, сезон 9 21:00 “Hell’s Kitchen България” – риалити, нов сезон 22:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Нюанси синьо” – сериен филм, сезон 2 00:30 “Незабравимо” – сериен филм, сезон 1 01:30 “Уил и Грейс” – сериен филм, сезон 3 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм

Nova Sport

10:00 Хокей на лед: Северстал – СКА, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Фулъм – Куинс Парк Рейнджърс, мач от Чемпиъншип /п/ 14:00 Баскетбол: Морабанк Андора – Баскония, мач от испанската баскетболна лига /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Зенит – Локомотив Кубан, мач от ВТБ лига /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Футбол: Чарлтън Атлетик – Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 20:00 Класика от Висшата лига: Арсенал – Норич Сити (2011-12) /п/ 20:30 Обзор на кръга на Карабао къп (2019-20), 8-и епизод /п/ 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:30 Обзор на кръга за Купата на Германия (2019-20), 4-и епизод /п/ 22:00 Професионална борба: “Челен сблъсък”, 15-и епизод 23:00 Баскетбол: Сарагоса – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига /п/ 00:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:00 Еротичен телепазар 03:00 Край на програмата

Kanal 3

06:30 “Патарински Live” /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Парчета от реалността” 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Без монтаж” 10:50 “Изкуство по време на пандемия” 11:00 НОВИНИ 11:15 “Другото лице” /п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 “Интервю” с Наделина Анева 13:00 НОВИНИ 13:25 “Патарински Live” /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парчета от реалността” 15:00 НОВИНИ 15:30 “Изкуство по време на пандемия” 15:45 Топ Шоп 16:00 НОВИНИ 16:30 “Другото лице” 17:00 НОВИНИ 17:40 “Изкуство по време на пандемия” 17:50 “Бизнес новини” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:25 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:25 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:25 “Без монтаж” 23:00 НОВИНИ 23:25 “Патарински Live” /п/ 00:00 НОВИНИ /п/ 00:25 “Спорт в обектива” /п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *