ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 9 АПРИЛ

БНТ

05:15 Още от деня, коментарно предаване /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва, сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу /п/ 14:00 Обзор “УЕФА Лига Европа” 14:30 Муана – футболното чудо, детски тв филм /Хърватия, 2020 г./ 14:45 Малки истории 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Светът на жестовете 16:45 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня, коментарно предаване 19:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев 22:00 Достоевски, тв филм
/2 епизод/ (14) 23:00 По света и у нас 23:30 БНТ на 60
/п/ 00:30 Светът и ние /п/ 00:45 100% будни /п/ 02:40 Култура.БГ /п/ 03:40 Извън играта /п/ 04:10 Малки истории /п/

bTV

05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” /п/ – комедийно шоу 13:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 14:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с. 3, еп. 12 16:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, еп. 62 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 “Столичани в повече” – сериал, с. 4, еп. 5 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал, еп. 69 21:00 Премиера: “Съни бийч” – сериал, еп. 7 22:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу, нов сезон 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Мъртва точка” – сериал, с. 5, еп. 10 01:00 “Опасни улици” – сериал, с. 14, еп. 111 02:00 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:10 “Втори шанс” – сериал, с. 2, еп. 10

bTV Comedy

05:00 “Слънчева Филаделфия” /п/ – сериал 06:00 “Страхотни новини” – сериал, с. 2, еп. 1, 2 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “По средата”
/п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 09:30 “Анжелика” /п/ – сериал 10:00 “Дядова градина” – комедия, семеен (САЩ, 2019), режисьор Рон Оливър, в ролите Дани Трехо, Рино Уилсън, Роксана Ортега, Хал Линден, Линда Грей, Клинт Хауърд и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Анжелика” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу 18:00 “Приятели” – сериал, с. 4, еп. 5, 6 19:00 “По средата” – сериал, с. 8, еп. 7 19:30 “Новите съседи” – сериал, с. 5-7, еп. 39 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с. 7, еп. 6 22:00 Премиера: “Анжелика” – сериал, еп. 3, 4 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с. 4, еп. 1, 2 00:00 “Дядова градина” /п/ – комедия, семеен (САЩ, 2019) 02:00 “Страхотни новини” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал

bTV Action

05:15 “Монк” – сериал, с. 7, еп. 6 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, еп. 19 – 22 08:00 “Монк” – сериал, с. 7, еп. 6 09:00 “Твърде лично” – сериал, с. 2, еп. 6 10:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с. 4, еп. 4 11:00 “Смелите” – сериал, еп. 6 12:00 “Супергърл” – сериал, с. 4, еп. 22 13:00 “Грешки от миналото” – трилър (САЩ, 2018), режисьор Бен Майерсън, в ролите Ейприл Боулби, Сидни Суийни, Синди Бъсби, Келси Гризуолд и др. 15:00 “Монк” – сериал, с. 7, еп. 7 16:00 “Твърде лично” – сериал, с. 2, еп. 7 17:00 “Супергърл” – сериал, с. 5, еп. 1 18:00 “Смелите” – сериал, еп. 7 19:00 Часът на супергероите: “Легендите на утрешния ден” – сериал, с. 4, еп. 5 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Лондонград” – сериал, еп. 22 21:00 bTV Новините 22:00 Екшън петък: “Мисията невъзможна” – екшън, трилър (САЩ, 1996), режисьор Брайън Де Палма, в ролите Том Круз, Джон Войт, Еманюел Беар, Хенри Чърни, Жан Рено, Кристин Скот Томас, Ванеса Редгрейв и др. 00:15 “Лондонград” – сериал, еп. 22 01:15 “Смелите” – сериал, еп. 7 02:15 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с. 4, еп. 5 03:15 “Супергърл” – сериал, с. 5, еп. 1 04:15 “Твърде лично” – сериал, с. 2, еп. 7

Nova TV

05:10 “Специален отряд: Лайпциг” – сериал /п/ 06:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Мерием” (премиера) – сериен филм 13:30 “Изпитанията на живота” (премиера) – сериал 15:00 “Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Кошмари в кухнята” – риалити 21:00 “All Inclusive” (премиера) – сериал, сезон 3 22:00 “Отдел Издирване” (премиера) – сериал 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Специален отряд: Лайпциг” (премиера) – сериал 00:30 “Добрата съпруга” – сериал, сезон 1 01:30 “Проповедникът” – сериал, сезон 1 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 04:30 “Изпитанията на живота” – сериал /п/

Nova Sport

09:00 Голф: US Masters 2021 PGA Tour – /п/ 13:30 “Пета четвърт”, обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) – /п/ 14:00 Купа на Футболната асоциация: Обзор, предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 15:00 Новини 15:05 Хокей на лед, Континентална хокейна лига, плейофи – /п/ 17:00 Таекуондо: София 2021, Европейско първенство, ден 2 – директно 19:30 Футбол: Ян Регенсбург – Вердер Бремен, Купа на Германия, четвъртфинал – /п/ 21:25 Купа на Германия: Обзор, предаване за германски футбол (2020-21) – /п/ 21:55 Новини 22:00 Голф: US Masters 2021 PGA Tour – директно 02:30 Еротичен телепазар

NovaNews

05:15 Шоубизнес /п/ 05:25 Пресечна точка /п/ 06:00 Здравей, България 09:30 Истории от света /п/ 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Ничия земя /п/ 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Темата на NOVA /п/ 11:35 Офанзива с Любо Огненов -избрано 12:00 Новините на NOVA 12:30 Денят на живо
/п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Патарински LIVE /п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 В добра форма 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Шоубизнес 15:30 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA 16:10 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:15 Пресечна точка /п/ 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Денят на живо 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:50 Шоубизнес 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Пресечна точка 23:00 Новините на NOVA 23:30 Денят на живо /п/ 00:00 Новините на NOVA/п/ 00:30 Патарински LIVE /п/ 01:00 Новините на NOVA /п/ 01:30 Офанзива с Любо Огнянов – избрано 02:00 Новините на NOVA /п/ 02:30 Денят на живо /п/ 03:00 Новините на NOVA /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA /п/ 04:25 Социална мрежа /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *