ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 9 МАЙ

БНТ

  • 05.40“Саботьорите” – детски тв филм /п/
  • 06.00“Легенда за белия глиган” – тв филм /България, 2004г./, режисьор Ивайло Джамбазов, в ролите: Кръстьо Лафазанов, Иван Джамбазов, Емил Котев, Биляна Петринска, Теодор Елмазов, Даниела Кръстева и др.
  • 06.55Пътеки
  • 07.40Телепазарен прозорец
  • 08.00Денят започва с Георги Любенов
  • 11.00Отблизо
  • 12.00По света и у нас
  • 12.30Арена спорт
  • 13.30Музика, музика
  • 14.00“Принцесата и дракона” – детски анимационен филм /Русия, 2018г./, режисьор Mарина Нефьодова
  • 15.30Открий ме
  • 16.00В памет на Гена Димитрова
  • 16.30“Жена на всички времена” – концерт на Петя Буюклиева
  • 18.00Домът на вярата: Обет към Бога, гр. Нови пазар
  • 18.30Мисия “Вдъхновител”
  • 18.45Спорт ТОТО
  • 19.00БНТ на 60
  • 20.00По света и у нас
  • 20.30След новините
  • 20.45Спортни новини
  • 21.00Българска киновечер представя: Порталът тв филм /2 епизод/
  • 22.00“Иваново детство” – военен, драма /Русия, 1962г./, режисьор Андрей Тарковски, в ролите: Николай Бурляев, Валентин Зубков, Евгений Жариков, Степан Крилов, Ирина Тарковская и др.
  • 23.35“Изнудване” – екшън, криминален, приключенски /САЩ, Филипините, Пуерто Рико, 2017г./, режисьор Фил Волкън, в ролите: Дани Главър, Ейон Бейли, Баркад Абди, Бетани Джой Ленц, Тим Грифин и др.
  • 01.25Студио Х: “Всички знаят” – игрален филм /п/
  • 03.40Отблизо /п/
  • 04.40Религията днес /п/

bTV

  • 06.00Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.2 еп.13
  • 06.30Мис Сладкиш“ – сериал, еп.11, 12
  • 07.30Приятели“ – сериал, с.6 еп.13
  • 08.00Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова
  • 11.00Търси се“ – токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12.00bTV Новините – обедна емисия
  • 12.30Премиера: „Кухня. Война за хотел“ – сериал, еп.1
  • 13.00“Кралят на Калифорния” – комедия, драма (САЩ, 2007), режисьор Майкъл Кейхил, в ролите: Майкъл Дъrлас, Евън Рейчъл Ууд, Уилис Бъркс II, Лора Качъргъс, Пол Либър и др.
  • 15.00“Не можеш да избягаш” – комедия (Германия, 2013), режисьор Холгер Хаасе, в ролите: Флориан Давид Фиц, Хенри Хюбхен, Мариус Хаас, Лесли Малтън, Текла Ройтен и др.
  • 17.00120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 19.00bTV Новините – централна емисия
  • 19.30bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20.00България търси талант“ – телевизионно шоу, с.7: първи полуфинал, на живо; жури – Любо Нейков, Катерина Евро, Славена Вътова и Ицо Хазарта
  • 22.30Папараци – ново 20!“ – телевизионен таблоид с водещ Мария Игнатова
  • 23.30“Контрабанда” – екшън, криминален (САЩ, Великобритания, Франция, 2012), режисьор Балтазар Кормакур, в ролите: Марк Уолбърг, Джовани Рибиси, Кейт Бекинсейл, Калеб Ландри Джoунс, Бен Фостър, Лукас Хаас и др.
  • 01.50“Пълен контакт” – екшън, трилър (България, Германия, САЩ), режисьор Дани Лърнър, в ролите: Долф Лунгрен, Джина Мей, Майкъл Паре, Башар Рахал, Лес Уелдън, Александър Кадиев и др. [16+]
  • 03.40120 минути” /п./
  • 05.30Приятели“ /п./ – сериал, с.6 еп.13

bTV Action

  • 06.00Анимационен блок: “Турбо” – сериал, еп.8 – 11
  • 08.00Луцифер” – сериал, с.3 еп.24 – 26
  • 11.00“Да Знаеш Как” /п./ – предаване за ремонти и обзавеждане, еп.4
  • 11.30Такси в Ню Йорк” – екшън, комедия (САЩ, Франция, 2004), режисьор Тим Стори, в ролите: Куин Латифа, Джими Фалън, Жизел Бюндхен, Дженифър Еспозито и др.
  • 13.30“Геобуря” – фантастика, екшън (САЩ, 2017), режисьор Дийн Девлин, в ролите: Джерард Бътлър, Катрин Уиник, Аби Корниш, Ед Харис, Анди Гарсия, Робърт Шийхън, Джим Стърджис, Били Слотър, Даниел Ву, Зази Бийц и др.
  • 15.30Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.19 еп.3, 4
  • 17.30Премиера: “Да Знаеш Как” – предаване за ремонти и обзавеждане, еп.5
  • 18.00“Супер коли” – поредица за луксозни автомобили, с.6 еп.10
  • 18.45“Код: Олимп” – екшън, трилър (САЩ, България, 2013), режисьор Антоан Фукуа, в ролите: Джерард Бътлър, Ерън Екхарт, Морган Фрийман, Дилън Макдърмът, Анджела Басет, Мелиса Лио, Ашли Джъд и др.
  • 21.00bTV Новините
  • 21.45bTV Репортерите
  • 22.00Бандата на екшън: “Код: Лондон” – екшън, трилър (Великобритания, САЩ, България, 2016), режисьор Бабак Наджафи, в ролите: Джерард Бътлър, Ерън Екхарт, Морган Фрийман, Анджела Басет, Рада Мичъл, Джаки Ърл Хейли, Мелиса Лио, Диляна Буклиева, Юлиан Кост
  • 00.00“Геобуря” – фантастика, екшън (САЩ, 2017), режисьор Дийн Девлин, в ролите: Джерард Бътлър, Катрин Уиник, Аби Корниш, Ед Харис, Анди Гарсия, Робърт Шийхън, Джим Стърджис, Били Слотър, Даниел Ву, Зази Бийц и др.
  • 02.15“Открити рани” – екшън, криминален (САЩ, 2001), режисьор Анджей Бартковяк, в ролите: Ева Мендес, Стивън Сегал, Бил Дюк, Том Арнолд, Айзея Уошингтън, DMX, Дейвид Вадим, Джил Хенеси и др.
  • 04.15Луцифер” – сериал, с.3 еп.25, 26

bTV Comedy

  • 06.00Фитнес” – сериал, еп.1, 2
  • 07.00Проби и грешки” – сериал, с.2 еп.4, 5
  • 08.00Страхотни новини” – сериал, с.2 еп.12, 13
  • 09.00Супер екипаж” – сериал, еп.1, 2
  • 10.00“Невероятна ваканция” – комедия (САЩ, 1988), режисьор Хауърд Дойч, в ролите: Дан Акройд, Джон Канди, Анет Бенинг, Робърт Проски, Стефани Фараси и др.
  • 12.00“Сватбена треска” – комедия (САЩ, 2019), режисьор Робърт Лукетич, в ролите: Сара Хайланд, Тайлър Джеймс Уилямс, Джена Дюън, Мат Шайвли, Ана Кемп и др.
  • 14.00Приятели” /п./ – сериал
  • 15.30Новите съседи” /п./ – сериал
  • 18.30Хотел Елеон” /п./ – сериал
  • 19.30Столичани в повече” /п./ – сериал
  • 20.30“Скатавки” – комедия, екшън (САЩ, 2010), режисьор Кевин Смит, в ролите: Брус Уилис, Трейси Морган, Хуан Карлос Ернандес, Кевин Полак, Адам Броуди, Гийермо Диас, Мишел Трактенбърг, Рашида Джоунс и др.
  • 22.30Съни бийч” – сериал, еп.11
  • 23.30Столичани в повече” /п./ – сериал
  • 00.30Страхотни новини” /п./ – сериал
  • 01.30Супер екипаж” /п./ – сериал
  • 02.00Фитнес” /п./ – сериал
  • 03.00Проби и грешки” /п./ – сериал
  • 04.00Съни бийч” /п./ – сериал
  • 05.00Фитнес” /п./ – сериал

Nova TV

  • 06.30Иконостас
  • 07.00Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 17
  • 08.00Събуди се” – предаване
  • 11.00Съдебен спор” – предаване
  • 12.00Новините на NOVA
  • 12.30“Къщата на плажа” – с уч. на Минка Кели, Анди Макдауъл, Чад Майкъл Мъри, Макензи Вега и др.
  • 14.15“Слънце, пясък и любов” – с уч. на Триша Хелфър, Пол Кембъл, Скот Елрод, Тим Ръс и др.
  • 16.00Неделята на NOVA – публицистично токшоу
  • 19.00Новините на NOVA – централна емисия
  • 19.20Темата на NOVA
  • 20.00Забраненото шоу на Рачков” – комедийно шоу, еп.10, на живо
  • 22.00“Лоши момчета 2” – (2003) с уч. на Уил Смит, Мартин Лорънс, Джо Пантолиано, Териса Рандъл, Джорди Мойя, Питър Стормеър, Джон Седа и др.
  • 00.50“13-ият воин” – (1999) с уч. на Антонио Бандерас, Омар Шариф, Даян Венора, Влaдимир Кулич, Даниел Садърн, Нийл Мафин и др.
  • 02.30“Слънце, пясък и любов” /п/
  • 04.20Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 17 /п/
  • 05.10Черният списък” – сериал, сезон 1 /п/

Nova Sport

  • 09.00Баскетбол: Баскония – Ховентут Испанска баскетболна лига – /п/
  • 11.00Таекуондо: Олимпийски квалификации София 2021, ден 2 – /п/
  • 14.00Студио “Чемпиъншип” – директно
  • 14.30Футбол Чемпиъншип – директно
  • 16.25Студио “Чемпиъншип” – директно
  • 17.00Купа на Германия: Обзор предаване за германски футбол (2020-21) – /п/
  • 17.30Таекуондо: Олимпийски квалификации София 2021, ден 3 – директно
  • 19.30Студио “Баскетбол” – директно
  • 20.00Баскетбол: Бостън Селтикс – Маями Хийт НБА – директно
  • 22.10Студио “Баскетбол” – директно
  • 22.30Баскетбол: Лос Анджелис Клипърс – Ню Йорк Никс НБА – директно
  • 00.40Студио “Баскетбол” – директно
  • 01.00Таекуондо: Олимпийски квалификации София 2021, ден 3 – /п/
  • 03.00Еротичен телепазар

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *