HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 9 МАЙ

БНТ
05:05 Още от деня – коментарно предаване /п/ 05:45 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Боряна Черганова, Илия Илиев и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович 10:30 Здравето отблизо – здравно предаване с водеща Мария Андонова 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Стани богат – тв игра /п/ 13:30 “Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/ 14:00 Телепазарен прозорец 14:15 Малки истории – документален слот 14:30 Сагуа – сиамската котка – анимационен филм 14:45 Животни по пижами – анимационен филм 15:10 Сид – дете на науката 2 – анимационен филм 15:35 Сафарито на Скаут – тв филм 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Капри – тв филм /22 епизод/ 17:25 Зелена светлина 17:30 “Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” – кулинарно предаване с водещ Ути Бъчваров 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:20 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Стани богат тв игра 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Енигма – игрален филм /копродукция, 2001 г./, режисьор Майкъл Аптед, в ролите Дъгри Скот, Кейт Уинслет, Джереми Нортъм и др. 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Въпрос на чест 2 – тв филм /2 епизод/п/(16) 00:30 Телепазарен прозорец 00:45 Денят започва с Култура /п/ 02:00 Капри – тв филм /21 епизод/п/ 02:55 Въпрос на чест 2 – тв филм /2 епизод/п/(16) 03:50 Здравето отблизо /п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п/ – публицистично предаване 06:00 “Легендата за Кора” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/ – вечерно токшоу 13:30 Премиера: “Любов под наем” – сериал, с. 1, еп. 117 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с. 1, еп. 70 16:00 Премиера: “Лекар в планината” – сериал, с. 11, еп. 14 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Скъпи наследници” – сериал, с. 1, еп. 83 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Великолепният век: Кьосем” – сериал, с. 2, еп. 17 21:00 “Смени жената” – семейно риалити 22:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Под наблюдение”- сериал, с. 3, еп. 4 01:00 “Шест сестри” /п/ – сериал 02:00 bTV Новините 02:30 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:30 “Времето лети” – сериал, с. 3, еп. 38

bTV Action
05:00 “На крачка от небето” – сериал, с. 2, еп. 12 06:00 “Костенурките Нинджа” – анимация 08:00 “Кости” – сериал, с. 11, еп. 11 09:00 “На крачка от небето” – сериал, с. 2, еп. 12 10:00 “Синове на анархията” – сериал, с. 7, еп. 12 11:30 “Супер коли” – автомобилно предаване 12:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с. 1, еп. 2 13:00 “Бодлива тел” – екшън (САЩ, (1996), режисьор – Дейвид Хогън, актьори – Памела Андерсън, Темуера Морисън, Виктория Рауъл, Джак Ноузуърти, Адриана Александър и др. 15:00 “Кости” – сериал, с. 11, еп. 12 16:00 “На крачка от небето” – сериал, с. 2, еп.13 17:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал , с. 1, еп. 3 18:00 “Супер коли” – автомобилно предаване 18:30 “Синове на анархията” – сериал, с. 7, еп. 13 20:00 Премиера: “Животинско царство” – сериал, с. 2, еп. 3 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Опасна зона” – екшън, трилър (САЩ, 1994), режисьор – Стивън Сегал, актьори – Стивън Сегал, Майкъл Кейн, Били Боб Торнтън, Р. Лий Ърми, Джон Макгинли, Джоан Чен и др. 00:00 “Животинско царство” – сериал, с. 2, еп. 3 01:00 “Синове на анархията” – сериал, с. 7, еп. 13 02:30 “Кости” – сериал, с. 11, еп. 12 03:30 “Легендите на утрешния ден” – сериал , с. 1, еп. 3 04:30 “Супер коли” – автомобилно предаване

bTV Comedy
05:00 “Кое е това момиче” – сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с. 4 07:00 “Моето семейство” – сериал 08:00 “Без пукната пара” – сериал, с. 4 09:00 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 10:00 “Тайният живот на Уолтър Мити” – комедия, приключенски, драма, фентъзи (САЩ, Великобритания, Канада, 2013), режисьор – Бен Стилър, актьори – Бен Стилър, Кристен Уиг, Ейдриан Мартинез, Катрин Хан, Адам Скот и др. 12:00 “Страхотни новини” – сериал 12:30 “Щурите съседи” – сериал 14:00 “Теория за големия взрив” – сериал 15:00 “Стъпка по стъпка” – сериал 16:00 “Приятели” – сериал 17:00 “Комиците и приятели 2018” – комедийно шоу 18:00 “Щурите съседи” – сериал 19:30 “Моето семейство” – сериал, с. 3 20:00 “Стъпка по стъпка” – сериал, с. 4 21:00 “Приятели” – сериал, с. 6 22:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с. 6 23:00 “Модерно семейство” – сериал, с. 6 00:00 “Тайният живот на Уолтър Мити” – комедия, приключенски, драма, фентъзи (САЩ, Великобритания, Канада, 2013), режисьор – Бен Стилър, актьори – Бен Стилър, Кристен Уиг, Ейдриан Мартинез, Катрин Хан, Адам Скот и др. 02:00 “Кое е това момиче” – сериал 03:00 “Без пукната пара” – сериал 04:00 “Модерно семейство” – сериал

Nova TV
05:20 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Войната на розите” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:30 “Господари на ефира” – забавно предаване /п/ 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Критична точка” (премиера) – сериен филм, 5 сезон 21:00 “Hell’s Kitchen България” (премиера) – риалити 22:00 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Господари на ефира” – забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Черният списък” – сериен филм, 3 сезон 02:00 “Непростимо” – сериен филм 03:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:00 “Войната на розите” – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Мач от Чемпиъншип, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Рен – Страсбург, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Лион – Троа, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Амиен – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Мач от английската Лига 1, повторение 20:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1(2017-18), 33-и епизод, повторение 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 38-и епизод, повторение 22:00 Футбол: Тотнъм Хотспър – Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, директно 23:55 Студио “Висша лига”, директно 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

BiT
05:00 BIT СПОРТ (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 Новини (п) 06:30 BIT СПОРТ (п) 07:00 “О!здравей”, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 08:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 10:00 “Историята оживява” (п) 10:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 11:00 “Епизод” (п) 12:00 “Шоуто на играчите” – вечерно токшоу с Павел и Христо (п) 13:00 “О!здравей”, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 14:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 16:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 17:00 “Историята оживява” (п) 17:30 “Епизод” (п) 18:30 Централни новини на BIT LIVE 19:00 BIT СПОРТ LIVE 19:30 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 20:30 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п) 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 “Карамел” – предаване за красиви жени и интересни мъже (п) 00:00 Kъсни новини на Би Ай Ти (п) 00:30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:00 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина (п) 03:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 04:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п)

Kanal 3
05:30 “Кухнята на Звездев” /п/ 06:00 “Денят на живо” /п/ 07:00 “Всяка сутрин”- сутрешен блок 09:00 “Парламентът на живо” 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Телемаркет 12:20 “Парламентът на живо” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Парламентът на живо” 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:15 Топ шоп 15:30 “Всеки следобед” 17:00 НОВИНИ 17:10 Телемаркет 17:15 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ, централна емисия 19:00 “Патарински Live” 19:30 НОВИНИ 20:00 “Денят на живо” 21:00 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:30 “Денят на живо” /п/ 23:30 “Патарински Live” /п/ 00:00 НОВИНИ /п/ 00:30 “Спорт в обектива” /п/ 01:30-07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *