HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 9 МАРТ

БНТ
05:00 Още от деня коментарно предаване/п/ 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович 11:00 Зелената линейка – здравно риалити с водеща Ива Димитрова 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Светът на Япония 12:40 Телепазарен прозорец 12:55 Вяра и общество с Горан Благоев /п/ 13:55 Английският съсед – тв филм /4, последна серия/ 15:05 Обзор “Лига Европа” – обзорно спортно предаване 15:35 Семеен бизнес – тв филм /16 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Специализирано предаване за хора с увреден слух 16:40 Как се прави? – документална поредица 17:25 Светът е 7 – предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-тенева и Йоана Левиева-Сойър 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:15 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Моята първа сватба – тв филм /2, последен епизод/ 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев – обзорно политическо предаване 22:00 Колекцията – тв филм /5 епизод/ (14) 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Offlines & Шопен на струните на триото Джаз фестивал “Банско 2017” 00:25 Денят започва с Култура /п/ 02:05 Колекцията – тв филм /3 епизод/п/ (14) 03:10 Семеен бизнес – тв филм /16 епизод/п/ 03:35 Как се прави? – документална поредица/п/ 04:20 Зелената линейка /п/
bTV
05:30 “Лице в лице” /п./ – публицистично предаване 06:00 “Аватар – легендата за Анк” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/- вечерно токшоу 13:30 Премиера: “Любов под наем” – сериал, с. 1, еп. 78 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.1, еп.31 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с.3, еп. 46 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Скъпи наследници” – сериал, с.1, еп. 40 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сега и завинаги” – сериал, с. 2, еп. 71 21:00 Премиера: “Столичани в повече” – сериал, с.12, еп.2 22:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Кости”- сериал, с.9, еп.7 01:00 “Шест сестри” /п./- сериал 02:00 bTV Новините /п./ – късна емисия 02:30 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:30 “Стъклен дом”- сериал, с.1, еп.16
bTV Comedy
05:00 “Загадките на Лора” /п./ – сериал 06:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал, с.9 07:00 “Загадките на Лора” – сериал 08:00 “Да отгледаш Хоуп” – сериал, с.4 09:00 “Столичани в повече” – сериал 10:00 “Природни сили” – комедия (САЩ, 1999), режисьор – Бронуен Хигис, актьори – Афлек, Мора Тиърни, Сандра Бълок, Стив Зан, Рони Кокс и др. 12:00 “Проби и грешки” – сериал 12:30 “На по-добро място” – сериал 13:00 “По средата” /п./- сериал 14:00 “Двама мъже и половина” – сериал 15:00 “Стъпка по стъпка” – сериал, с.1 16:00 “Приятели” – сериал, с.3 17:00 “Столичани в повече” – сериал, с.9 18:00 “По средата” – сериал, с.7 19:00 “Загадките на Лора” – сериал, с.2 20:00 “Стъпка по стъпка” – сериал, с.1 21:00 “Приятели” – сериал, с.3 22:00 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал, с.10 23:00 “Проби и грешки”- сериал, с.2 23:30 “На по-добро място” – сериал, с.2 00:00 “Природни сили” – комедия (САЩ, 1999), режисьор – Бронуен Хигис, актьори – Афлек, Мора Тиърни, Сандра Бълок, Стив Зан, Рони Кокс и др. 02:00 “Слънчева Филаделфия” /п./ – сериал 03:00 “Да отгледаш Хоуп” /п./- сериал 04:00 “По средата” /п./- сериал
bTV Action
05:15 “Последователите” – сериал, с.2, еп.11 06:00 “Чудовища срещу извънземни” – анимация 08:00 “Кости” – сериал, с.9, еп.14 09:00 “Библиотекарите” – сериал, с.2, еп. 1 10:00 “Стоте” – сериал, с.3, еп.13 11:00 “Извън играга” – сериал, с.6, еп.14 12:00 “Стрелата” – сериал, с.4, еп. 6 13:00 “Убийство в колежа” – трилър (САЩ, 2015), режисьор – Джеси Джеймс Милър, актьори – Скарлет Бърн, Никол Муньос, Сара Дъгдейл, Мелиса Роксбърг и др. 15:00 “Кости” – сериал, с.9, еп.15 16:00 “Библиотекарите” – сериал, с.2, еп. 2 17:00 “Стрелата” – сериал, с.4 еп. 7 18:00 “Извън играга” – сериал, с.6, еп.15 19:00 “Стоте” – сериал, с.3, еп. 14 20:00 Премиера: “Агент Х” – сериал, еп.8 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Секретна квартира” – екшън, мистери, трилър (Южна Африка, Япония, САЩ, 2012), режисьор – Даниел Еспиноза, актьори – Дензъл Уошингтън, Райън Рейнолдс, Робърт Патрик, Джоел Кинаман, Вера Фармига, Сам Шепърд и др. 00:15 “Агент Х” – сериал, еп.8 01:30 “Стоте” – сериал, с.3, еп. 14 02:15 “Кости” – сериал, с.9, еп.15 03:15 “Стрелата” – сериал, с.4, еп.7 04:15 “Извън играга” – сериал, с.6, еп.15
Nova TV
05:20 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Войната на розите”- сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:30 “Господари на ефира”- забавно предаване /п/ 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Критична точка” (премиера) – сериен филм, 5 сезон 21:00 “Полицаите от края на града” (премиера) – комедиен сериал 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Черният списък” – сериен филм, 1 сезон 02:00 “Непростимо”- сериен филм 04:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм
Nova Sport
09:00 Дартс: Открито първенство на Великобритания 2018, трети ден, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Троа – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Марсилия – Нант, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Сарагоса – Баскония, мач от испанската баскетболна лига, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Монако – Бордо, мач от френската Лига 1, повторение 20:00 Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс – Рединг, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Нотингам Форест – Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, повторение 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата
BiT
05:00 BIT СПОРТ (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 Новини (п) 06:30 BIT СПОРТ (п) 07:00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 08:00 “Аз уча английски” с Николая, (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 10:00 “Историята оживява” (п) 10:30 Документален филм 11:00 “Майсторски клас” (п) 12:00 “PLAYGASM” с Краси Петров (п) 13:00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 14:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 16:30 Документален филм 17:00 “Историята оживява” (п) 17:30 “Майсторски клас” (п) 18:30 Централни Новини на BIT LIVE 19:00 BIT СПОРТ LIVE 19:30 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 20:30 “Майсторски клас” (п) 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 “Историята оживява” (п) 22:30 Документален филм 23:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 00:00 Kъсни новини на Би Ай Ти (п) 00:30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:00 “Майсторски клас” (п) 03:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 04:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п)
Kanal 3
05:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 06:00 “Денят на живо”/п/ 07:00 “Всяка сутрин”- сутрешен блок 09:00 “Парламентът на живо” 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Телемаркет 12:20 “Парламентът на живо” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Парламентът на живо” 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:15 Топ шоп 15:30 “Всеки следобед” 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 “Патарински Live” 19:30 НОВИНИ 20:00 “Денят на живо” 21:00 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:30 “Денят на живо”/п/ 23:30 “Патарински Live”/п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:30 “Спорт в обектива”/п/ 01:30 – 09:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *