ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 9 МАРТ

БНТ
05:10 Още от деня коментарно предаване /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу
/п/ 14:00 Бързо, лесно, вкусно 14:30 Телепазарен прозорец 14:45 Румбата, аз и Роналдо, детски филм /2 епизод/ 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 Парламентарни избори 2021: Диспут 16:45 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня, коментарно предаване 19:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:30 Парламентарни избори 2021: Гласовете на България 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум с Добрина Чешмеджиева 22:00 Под игото, тв филм /8 част/ 23:00 По света и у нас 23:30 Моят плейлист /п/ 00:30 Светът и ние /п/ 00:45 100% будни /п/ 02:40 Култура.БГ /п/ 03:40 Домът на вярата Храм “Успение Богородично”, с. Сапарево /п/ 04:10 История.bg Петър Берон /п/

bTV
05:40 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 “Навсякъде ти” – сериал, еп. 36 15:00 Премиера: “Истинска любов” – сериал, еп. 52 16:00 “Островът на Пиетро” – сериал, еп. 2 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, еп. 40 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал, еп. 46 21:00 “MasterChef” – кулинарно шоу, с. 7 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Кралици” – сериал, еп. 6 01:00 “Опасни улици” – сериал, с. 14, еп. 88 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:50 “Божествено” – сериал, еп. 22

bTV Comedy
05:00 “Кое е това момиче”
/п/ – сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с. 7, еп. 1, 2 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 09:30 “Психоложки” /п/ – сериал 10:00 “СуперБоброви” – комедия (Русия, 2016), режисьор Дмитрий Дяченко, в ролите Павел Деревянко, Оксана Акиншина, Роман Мадянов, Ирина Пегова, Владимир Толоконников, Даниил Вахрушев, Софя Мицкевич и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Психоложки” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи”
/п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу 18:00 “Приятели” – сериал, с. 2, еп. 7, 8 19:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с. 7, еп. 8 19:30 “Новите съседи” – сериал, с. 5-7, еп. 16 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с. 5, еп. 11 22:00 “Психоложки” – сериал, еп. 19, 20 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с. 2, еп. 3, 4 00:00 “СуперБоброви”
/п/ – комедия (Русия, 2016) 02:00 “Кое е това момиче”
/п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

bTV Action
05:00 “Монк” – сериал, с. 5, еп. 15 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с. 4, еп. 9 – 12 08:00 “Монк” – сериал, с. 5, еп. 15 09:00 “Чък” – сериал, с. 5, еп. 8 10:00 “Готъм” – сериал, с. 5, еп. 11 11:00 “Последният кораб” – сериал, с. 4, еп. 3 12:00 “Супергърл” – сериал, с. 3, еп. 22 13:00 “Мангелхорн” – драма (САЩ, 2014), режисьор Дейвид Гордън Грийн, в ролите Ал Пачино, Холи Хънтър, Крис Месина, Хармъни Корийн, Скайлър Гаспър, Мариса Варела и др. 15:00 “Монк” – сериал, с. 5, еп. 16 16:00 “Чък” – сериал, с. 5, еп. 9 17:00 “Супергърл” – сериал, с. 3, еп. 23 18:00 “Последният кораб” – сериал, с. 4, еп. 4 19:00 Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с. 5, еп. 12 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Лондонград” – сериал, еп. 1 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: “Беулф” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2007), режисьор Робърт Земекис, в ролите Рей Уинстън, Криспин Главър, Анджелина Джоли, Робин Райт, Антъни Хопкинс, Лесли Земекис, Джон Малкович, Крис Копола, Брендън Глийсън и др. 00:15 “Лондонград” – сериал, еп. 1 01:15 “Последният кораб” – сериал, с. 4, еп. 4 02:15 “Готъм” – сериал, с. 5, еп. 12 03:15 “Супергърл” – сериал, с. 3, еп. 23 04:15 “Чък” – сериал, с. 5, еп. 9

Nova TV
05:10 “Специален отряд: Хамбург” – сериал, сезон 1 /п/ 06:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Мерием” (премиера) – сериен филм 13:30 “Изпитанията на живота” (премиера) – сериал 15:00 “Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Финалът” (премиера) – сериал, сезон 11 21:00 “Един за друг” (премиера) – риалити, сезон 2 22:30 “Братя” (премиера) – сериал, сезон 2 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Специален отряд: Хамбург” (премиера) – сериал, сезон 1 00:30 “Нюанси синьо” – сериал, сезон 3 01:30 “Незабравимо” – сериал, сезон 3 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 03:30 “Изпитанията на живота” – сериал /п/ 04:30 “Мерием” – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: ПАОК – Арис Супер лига на Гърция /п/ 12:00 Баскетбол: Жельона гура – Парма ВТБ лига /п/ 14:00 Футбол: Уотфорд – Нотингам Форест Чемпиъншип /п/ 16:00 Баскетбол: Мурсия – Реал Мадрид Испанска баскетболна лига /п/ 18:00 Футбол: Суонси Сити – Мидълзбро Чемпиъншип /п/ 20:00 Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) /п/ 20:30 Купа на Германия: Обзор предаване за германски футбол (2020-21) /п/ 21:15 Студио “Лига 1” – директно 21:45 Футбол: Портсмут – Съндърланд Лига 1 – директно 23:40 Студио “Лига 1” – директно 00:00 Футбол: Хъдърсфилд Таун – Кардиф Сити Чемпиъншип /п/ 02:00 Еротичен телепазар

NovaNews
05:15 Шоубизнес /п/ 05:25 Пресечна точка /п/ 06:00 Здравей, България 09:30 Без резервация 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Ничия земя 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 В ерата на водолея /п/ 11:30 Другото лице 12:00 Новините на NOVA 12:30 Денят на живо /п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Патарински LIVE /п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Ускорение 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Шоубизнес 15:30 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA 16:10 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:15 Пресечна точка 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Денят на живо 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:45 Бизнесът 21:50 Шоубизнес 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Пресечна точка 23:00 Новините на NOVA 23:30 Денят на живо
/п/ 00:00 Новините на NOVA
/п/ 00:30 Патарински LIVE /п/ 01:00 Новините на NOVA /п/ 01:30 Другото лице /п/ 02:00 Новините на NOVA /п/ 02:30 Денят на живо /п/ 03:00 Новините на NOVA /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA /п/ 04:25 Социална мрежа/п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *