Refan-728×90-July-2019

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 9 НОЕМВРИ

БНТ
05:00 Панорама с Бойко Василев /п/ 06:00 Внимание, роботика – анимационен филм /п/ 06:25 Магна аура, изгубеният град – тв филм 06:55 Спилитим и Рашо – тв филм 07:20 Патиланско царство – тв филм 07:40 Телепазарен прозорец 07:55 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Беър Грилс – екстремно оцеляване, заснето с камера – документален филм 11:30 Туризъм.бг 12:00 По света и у нас 12:30 Бразди 13:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов 14:00 Вяра и общество с Горан Благоев 15:00 Бариерата /105 г. от рождението на Павел Вежинов/ игрален филм /България, 1979 г./, сценарист Павел Вежинов, режисьор Христо Христов, в ролите Ваня Цветкова, Инокентий Смоктуновски, Евгения Баракова, Иван Кондов и др. 17:00 Вечната музика 17:30 След милион години – документален филм /6, последен епизод/ 18:30 Извън играта 19:00 Стани богат – тв игра 20:00 По света и у нас 20:20 Спортни новини 20:30 Господин Селфридж 3 – тв филм /6 и 7 епизод/ (12) 22:05 По света и у нас 22:20 Студио “Х”: Ченгета тв филм /2 епизод/ (14) 23:15 Поклонникът на Фред Астер игрален филм /Германия, 2007 г./, режисьор Ноеми Лвовски, в ролите: Жан-Пиер Мариел, Валерия Бруни Тедески, Сабин Азема и др. (14) 00:55 Тайните на войната – документален филм /п/ 01:50 Принц Лавина игрален филм /п/ 03:30 Съкровище в двореца – тв филм /19 епизод/п/ 04:30 Бразди /п/

bTV
05:30 “НепознатиТЕ” /п./ – документална поредица 06:00 “Джи Ай Джо: Сигма 6” – сериал, анимация, еп.21, 22 07:00 “Домашен арест” – сериал, с.3, еп.1, 2 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Cool…T” – лайфстайл предаване с водещ Поли Гергушева 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “НепознатиТЕ” – документална поредица на Георги Тошев 13:00 “К-9” – комедия, екшън, криминален (САЩ, 1989), режисьор Род Даниъл, в ролите Джим Белуши, Мел Харис, Кевин Тай, Ед О`Нийл и др. 15:00 “The Voice” – музикално шоу, международни издания /най-доброто/ 16:00 “Мармалад” – токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков 18:00 “Карбовски: Втори план” – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:25 bTV Репортерите 20:00 “Фермата: Нов свят” – риалити, с.5 22:00 “Kingsman: Тайните служби” – екшън, комедия, приключенски (Великобритания, САЩ, 2014), режисьор Матю Вон, в ролите Колин Фърт, Тарън Еджъртън, Самюъл Джаксън, Марк Стронг, Джак Давънпорт, Майкъл Кейн, Марк Хамил, София Бутела и др. 00:30 “Съпротива” – военен, драма, екшън, исторически (САЩ, 2008), режисьор Eдуард Зуик, в ролите Даниел Крейг, Лив Шрайбър, Джейми Бел, Алекса Давалос, Томас Арана, Миа Вашиковска и др. 03:00 “Домашен арест” /п./ – сериал 03:30 “Мармалад” /п./

bTV Action
05:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп.8 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, еп.17 – 20 08:00 “Монк” – сериал, с.6 еп.6 – 8 11:00 “Труден за убиване” – екшън, криминален, трилър (САЩ, 1990), режисьор Брус Малмът, в ролите Стивън Сегал, Кели ЛеБрок, Уилям Садлър, Фредерик Кофин и др. 13:00 “Бързи и яростни: Tokyo Drift” – екшън, криминален, трилър (САЩ, Германия, 2006), режисьор Джъстин Лин, в ролите: Лукас Блек, Закъри Тай Брайън, Шад Мос, Ники Грифин, Джейсън Тобин, Натали Кели, Брайън Тий, Сунг Канг и др. 15:00 “Снайперисти 3: Обсадата” – екшън, драма, военен (САЩ, 2016), режисьор Уилям Кауфман, в ролите: Чарли Уебър, Скот Адкинс, Том Ейнсли, Ерик Валдес, Данте Баско и др. 17:00 “Дивата муха” – предаване за екстремни спортове, еп.32 17:30 “Да Знаеш Как” /п./ – предаване за домашния майстор, еп.7 18:00 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.3, еп.25 18:30 “Need for Speed: Жажда за скорост” – екшън, трилър, криминален (САЩ, Великобритания, Филипините, 2014), режисьор Скот Уо, в ролите Ерън Пол, Доминик Купър, Имъджен Путс, Рами Малек, Рамон Родригес, Дакота Джонсън, Майкъл Кийтън и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “Нитро” – екшън, трилър (Канада, 2007), режисьор Ален Дерошес, в ролите Гийом Льоме-Тивиерж, Люси Лорие, Мартен Мат, Реймон Бушар, Антоан Дерошес и др. 00:00 “От другата страна на вратата” – хорър (Великобритания, САЩ, Индия), режисьор Йоханес Робъртс, в ролите Сара Уейн Калис, Джереми Систо, София Росински, Сучитра Пилай и др. [16+] 02:00 “Монк” – сериал, с.6 еп.7, 8 04:00 “Лошият лейтенант: Пристанище на служба – Ню Орлиънс” – криминален, драма (САЩ, 2009), режисьор Вернер Херцог, в ролите Никълъс Кейдж, Ева Мендес, Вал Килмър, Феруза Болк, Шей Уигъм, Майкъл Шанън, Брад Дуриф и др. [16+]

bTV Comedy
05:00 “Майк и Моли” – сериал 06:00 “Майк и Моли” – сериал, с.6, еп.13 06:30 “Слънчева Филаделфия” – сериал, с.11, еп.1 07:00 “Без пукната пара” – сериал 08:00 “Мутра по заместване” – сериал, с.4, еп.5, 6 09:00 “Любимци” – сериал, еп.5, 6 10:00 “27 сватби” – комедия, романтичен (САЩ, 2008), режисьор Ан Флечър, в ролите Джеймс Марсдън, Мейлин Акерман, Едуард Бърнс, Катрин Хайгъл и др. 12:00 “Шпиони” – екшън, комедия, криминален (САЩ, 2015), режисьор Пол Фийг, в ролите Мелиса Маккарти, Джейсън Стейтъм, Джуд Лоу, Миранда Харт, Ниа Лонг, Алисън Джани, 50 Cent, Роуз Бърн, Боби Канавали и др. 14:00 Премиера: “Полицаят от Рубльовка” – сериал, с.3, еп.1 15:00 “Мис Сладкиш” – сериал 16:00 “Новите съседи” – сериал 19:30 “На гости на третата планета” – сериал 20:30 “Ледена епоха 2: Разтопяването” – анимация, комедия (САЩ, 2006), режисьор Карлос Салдана 22:30 “Полицаят от Рубльовка” /п./ – сериал, с.3, еп.1 23:30 “Преспав” – сериал 01:30 “Супер екипаж” – сериал 02:00 “Майк и Моли” – сериал 02:30 “Слънчева Филаделфия” – сериал 03:00 “Любимци” – сериал 04:00 “Полицаят от Рубльовка” – сериал

Nova TV
07:00 “Черна любов” – сериен филм 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 12:50 “Бетовен 2” – с уч. на Чарлз Гродин, Деби Мазар, Крис Пен, Никол Том, Бони Хънт, Мори Чейкин и др. 14:40 “Запази последния танц” – с уч. на Джулия Стайлс, Шон Патрик Томас, Тери Кини, Кери Уошингтън, Фредо Стар и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ 20:00 “Маскираният певец” (премиера) – забавно предаване 22:00 “Антмен” – с уч. на Пол Руд, Майкъл Дъглас, Еванджелин Лили, Антъни Маки, Майкъл Пеня, Кори Стол и др. 00:30 “Дюс Бигалоу: Европейското жиголо” – с уч. на Роб Шнайдър, Еди Грифин, Тил Швайгер, Йерун Крабе и др. 04:10 “Запази последния танц” – с уч. на Джулия Стайлс, Шон Патрик Томас, Тери Кини, Кери Уошингтън, Фредо Стар и др. /п/

Nova Sport
10:00 Баскетбол: Жельона гура – Парма, мач от ВТБ лига /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Чарлтън Атлетик – Престън Норт Енд, мач от Чемпиъншип /п/ 14:00 Студио “Чемпиъншип”, директно 14:30 Футбол: Нотингам Форест – Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, директно 16:25 Студио “Чемпиъншип”, директно 17:00 Футбол: Престън Норт Енд – Хъдърсфилд Таун, мач от Чемпиъншип, директно 18:55 Студио “Чемпиъншип”, директно 19:30 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 7-и епизод /п/ 20:00 Баскетбол: ЦСКА Москва – Автодор, мач от ВТБ лига /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:00 Професионална борба: “Разбиване”, 45-и епизод 23:00 Футбол: Престън Норт Енд – Хъдърсфилд Таун, мач от Чемпиъншип /п/ 01:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

Kanal 3
07:00 “Парчета от реалността” 07:15 “Имате думата” с Александър Владимиров – /п/ 08:00 “Пулс” с Гергана Добрева – здравно предаване 08:30 “Социална мрежа” /п/ 09:30 “Другото лице” /п/ 10:00 “Интервю с Наделина Анева” 10:45 Телемаркет 11:00 “Спорт в обектива” – избрано 11:30 “Резултатът” 12:00 НОВИНИ 12:15 “Букмейкър” 12:30 “Другото лице” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Имате думата” с Александър Владимиров – /п/ 14:00 НОВИНИ 14:15 “Икономика и бизнес” 15:00 НОВИНИ 15:15 “Патарински LIVE” – /п/ 16:00 НОВИНИ 16:15 “Интервю с Наделина Анева” 17:00 “Офанзива с Любо Огнянов” 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 “Парламентът на фокус” 20:00 “Скелетът на демокрацията” 1 част – док.филм на Канал 3 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Парламентът на фокус” 22:30 “Холивуд” 23:00 НОВИНИ 23:15 “Офанзива с Любо Огнянов” /п/ 01:00 НОВИНИ /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *