ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 9 ФЕВРУАРИ

БНТ

05:10 Още от деня – коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва – сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели – забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Законът на Дойл – тв филм /2 сезон, 13, последен, епизод/ (12) 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Реката – детски тв филм /Хърватия, 2015г./ 15:15 Благуните детски тв филм /4, епизод/ 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Последният печели – забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум с Добрина Чешмеджиева 22:00 Оптимисти – тв филм /5, епизод/ (12) 23:00 По света и у нас 23:30 Моят плейлист /п/ 00:30 Светът и ние /п/ 00:50 100% будни /п/ 02:45 Култура.БГ /п/ 03:55 Домът на вярата Храм “Рождество Богородично”, София/п/ 04:25 Законът на Дойл – тв филм/2 сезон, 13, последен, епизод/п/(12)

bTV

05:40 “Домашен арест” – сериал, еп.19 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3, еп.16 06:30 “Лице в лице” /п/ – публицистично предаване 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 “Навсякъде ти” – сериал, еп.17 15:00 Премиера: “Истинска любов” – сериал, еп.33 16:00 Премиера: “Сестра Бети” – сериал, с.6, еп.24 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, еп.21 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал, еп.27 21:00 Премиера: “Влад” – сериал, с.2, еп.10 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Хутън и лейди Алекс” – сериал, еп.7 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.69 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:50 “Божествено” – сериал, еп.3

bTV Action

05:00 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.11 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.2, еп.5 – 8 08:00 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.11 09:00 “Чък” – сериал, с.4, еп.12 10:00 “Готъм” – сериал, с.4, еп.13 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.7 12:00 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.2 13:00 “Затворена мрежа” – криминален, мистъри (Великобритания, САЩ, 2013), режисьор Джон Кроули, в ролите: Ерик Бана, Ребека Хол, Джим Бродбент, Кирън Хайндс, Риз Ахмед, Джулия Стайлс, Диляна Буклиева и др. 15:00 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.12 16:00 “Чък” – сериал, с.4, еп.13 17:00 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.3 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.8 19:00 Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с.4, еп.14 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Спенсър” – сериал, еп.7 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: “На всяка цена” – криминален, драма (САЩ, 2016), режисьор Дейвид Маккензи, в ролите: Дейл Дики, Бен Фостър, Крис Пайн, Джеф Бриджис, Уилям Стърчи, Бък Тейлър и др. 00:00 “Спенсър” – сериал, еп.7 01:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.8 02:00 “Готъм” – сериал, с.4, еп.14 03:00 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.3 04:00 “Чък” – сериал, с.4, еп.13

bTV Comedy

05:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 06:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.6, еп.15, 16 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Залог за любов” – комедия (Русия, 2016), режисьор Артьом Михалков, в ролите Ованес Азоян, Андрей Бурковский, Катерина Шпица, Андрей Смоляков, Ян Цапник, Вадим Андреев и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Кухня: Война за хотел” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.10, еп.9, 10 19:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.6, еп.12 19:30 “Новите съседи” – сериал, eп.50 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.4, еп.5 22:00 Премиера: “Кухня: Война за хотел” – сериал, еп.13, с.2, еп.1 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.12, еп.3, 4 00:00 “Залог за любов” /п/ – комедия (Русия, 2016) 02:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

Nova TV

05:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 17 /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Мерием” (премиера) – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериал 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” (нов сезон) – риалити 21:00 “Под прикритие” – сериал 22:00 “Хавай 5-0” – сериал, сезон 7 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 17 00:30 “Нюанси синьо” – сериал, сезон 2 01:30 “Незабравимо” – сериал, сезон

Nova Sport

10:00 Баскетбол: ЦСКА Москва – Калев ВТБ лига – /п/ 12:00 Баскетбол: Билбао – Барселона Испанска баскетболна лига – /п/ 14:00 Баскетбол: Химки – Локомотив Кубан ВТБ лига – /п/ 16:00 Баскетбол: Естудиантес – Реал Мадрид Испанска баскетболна лига – /п/ 18:00 Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 18:30 Хокей на лед: Йокерит – Северстал Континентална хокейна лига – директно 21:00 Футбол: Суонси Сити – Норич Сити Чемпиъншип – /п/ 23:00 Футбол: Джилингам – Линкълн Сити Лига 1 – /п/ 01:00 Хокей на лед: Йокерит – Северстал Континентална хокейна лига – /п/ 03:00 Еротичен телепазар

NovaNews

05:15 Шоубизнес/п/ 05:25 Денят на живо/п/ 05:50 Пресечна точка/п/ 06:30 Здравей, България 09:30 Истории от света 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Ничия земя 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Парчета от реалността 11:30 Другото лице 12:00 Новините на NOVA 12:30 Денят на живо/п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Патарински LIVE/п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Евромакс 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Шоубизнес 15:30 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA 16:10 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:15 Пресечна точка 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Денят на живо 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:45 Бизнесът 21:50 Шоубизнес 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Пресечна точка 23:00 Новините на NOVA 23:30 Денят на живо /п/ 00:00 Новините на NOVA /п/ 00:30 Патарински LIVE/п/ 01:00 Новините на NOVA /п/ 01:30 Евромакс/п/ 02:00 Новините на NOVA /п/ 02:30 Денят на живо/п/ 03:00 Новините на NOVA /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA /п/ 04:25 Социална мрежа/п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *