ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 9 ЮЛИ

БНТ

05:15 Още от деня коментарно предаване/п/ 05:55 Телепазарен прозорец 06:10 Търсачи на реликви сериен тв филм /16 епизод/п/ 07:00 Сутрешен блок информационна програма с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев 08:30 По света и у нас информационна емисия 08:45 История.bg Тайните на вярата и правилата на властта/п/ 09:45 100% будни /най-доброто/ предаване за здравословен и съвременен начин на живот/п/ 10:45 Капри тв филм /16 епизод/п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас информационна емисия 12:30 Дом за нашите деца: Бащи и синове тв филм /2 серия/ 13:30 Бързо, лесно, вкусно /п/ 14:00 Малки истории /п/ 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Островът на сините птици тв филм /6 епизод/ 15:25 Приключенията на горските мечоци анимационен филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:30 Капри тв филм /17 епизод/ 17:30 Бързо, лесно, вкусно /п/ 18:00 По света и у нас информационна емисия 18:20 Още от деня коментарно предаване 19:00 Търсачи на реликви тв филм /17 епизод/ 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Анна Герман тв филм /4 епизод/ 21:55 Госпожо Държавен секретар 2 23-сериен тв филм /1 епизод/(14) 22:40 Скритият език на парите документална поредица 23:00 По света и у нас информационна емисия 23:30 Брат за брата 3 тв филм /16 епизод/(16) 00:20 История.bg Тайните на вярата и правилата на властта/п/ 01:20 100% будни /най-доброто/ предаване за здравословен и съвременен начин на живот/п/ 02:20 Госпожо Държавен секретар 2 тв филм /1 епизод/п/(14) 03:05 Дойче Веле: Шифт 03:20 Скритият език на парите документална поредица/п/ 03:40 Анна Герман тв филм /4 епизод/п/ 04:30 Брат за брата 3 тв филм /16 епизод/п/(16)

bTV

05:40 “НепознатиТЕ” /п./ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, еп.6 06:30 “Богатствата на България” – документална поредица 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п./ 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, еп.45 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.5, еп.71 16:00 Премиера: “Сестра Бети” – сериал, с.3 еп.17 17:00 bTV Новините 17:25 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.13, еп.44 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сълзи от Рая” – сериал, еп.39 21:00 Премиера: “Вътрешен човек” – сериал, еп.18 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Лонгмайър” – сериал, с.5, еп.6 01:10 “Вечно твоя” – сериал, еп.219, 220 02:10 bTV Новините /п./ 02:40 “Преди обед” /п./ 04:50 “Опасни улици” /п./ – сериал

bTV Action

05:15 “Мъртва точка” – сериал, еп.19 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.4 еп.11 – 14 08:00 “Монк” – сериал, с.8 еп.2 09:00 “Мъртва точка” – сериал, еп.19 10:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3 еп.9 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.5 12:00 “Готъм” – сериал, с.3 еп.8 13:00 “Херкулес и огненият кръг” – фентъзи, екшън, приключенски (тв филм, САЩ, Нова Зеландия, 1994), режисьор Дъг Лефлър, в ролите: Кевин Сорбо, Антъни Куин, Тони Китейн, Кевин Аткинсън, Стефани Барет и др. 15:00 “Монк” – сериал, с.8 еп.3 16:00 “Мъртва точка” – сериал, еп.20 17:00 “Готъм” – сериал, с.3 еп.9 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.6 19:00 Часът на супергероите (премиера): “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3 еп.10 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Стоте” – сериал, с.5 еп.5 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Примамката” – екшън, комедия, криминален (Канада, САЩ, 2000), режисьор Антоан Фукуа, в ролите: Джейми Фокс, Дейвид Морс, Робърт Пасторели, Дъг Хъчисън, Кимбърли Елийс, Дейвид Пеймър, Майк Епс и др. 00:15 “Стоте” – сериал, с.5 еп.5 01:15 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3 еп.10 02:15 “Монк” – сериал, с.8 еп.3 03:15 “Готъм” – сериал, с.3 еп.9 04:15 “Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.6

 bTV Comedy

05:00 “Теория за големия взрив” – сериал 06:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.7 еп.16, 17 07:00 “Столичани в повече” – сериал 08:00 “Двама мъже и половина” – сериал 09:00 “Домашен арест” – сериал, еп.15, 16 10:00 “Супертатко” – комедия (Бразилия, 2015), режисьор Педро Аморим, в ролите: Никол Балс, Рафина Бастос, Лукас Бромбини, Дантон Мело и др. 12:00 “Приятели” – сериал 13:00 “Кухня” – сериал 14:00 “Двама мъже и половина” – сериал 15:30 “Тя е баща ти” – сериал 16:30 “На гости на третата планета” – сериал 17:00 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу (2016) 18:00 “Приятели” – сериал, с.9 еп.2, 3 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.4 еп.2 20:00 Премиера: “Дивата Нина” – сериал, eп.1 21:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.2 22:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.7 еп.9, 10 23:00 “Кухня” – сериал, с.5 еп.9, 10 00:00 “Супертатко” /п./ – комедия (Бразилия, 2015) 02:00 “Теория за големия взрив” – сериал 03:00 “Приятели” – сериал 04:00 “Кухня” – сериал Nova TV Nova TV 05:00 “Добрата съпруга” – сериен филм /п/ 06:00 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 23 /п/ 07:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 3 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, нов сезон 21:00 “Хавай 5-0” (премиера) – сериен филм, сезон 9 22:00 Новините на NOVA 22:30 “Добрата съпруга” – сериен филм 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 23 00:30 “Костюмари” – сериен филм, сезон 7 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

 Nova Sport

10:00 Футбол: Шефилд Уенздей – Престън Норт Енд, мач от Чемпиъншип /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Дижон – Монако, мач от френската Лига 1 /п/ 14:00 Футбол: Монпелие – Каен, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Хъл Сити – Суонси Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Амиен – Лион, мач от френската Лига 1 /п/ 20:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Рен, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Астън Вила – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип /п/ 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

Kanal 3

06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – новинарски блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Вечните песни” /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Интервю”с Наделина Анева- /п/ 11:00 НОВИНИ 11:15 “Пулс” – /п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:20 “Офанзива” с Любо Огнянов – избрано 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live” – /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парчета от реалността” 15:00 НОВИНИ 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:05 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Всичко коз” – политическо токшоу 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Спорт в обектива” – извънредно 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *