ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 9 ЮЛИ

БНТ
05:00 Още от деня /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 Лято с БНТ 11:00 10 000 крачки 11:10 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:40 Телепазарен прозорец 11:55 Препрочитаме Вазов, кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 12:00 По света и у нас 12:30 Новини на турски език 12:40 БНТ на 60 Даниела Кузманова и Румен Бояджиев /п/ 13:40 Небесно око, документална поредица 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Приключенията на Илайъс, анимационен филм 15:00 Търсачи на реликви тв филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас, регионални новини 16:15 Бързо, лесно, вкусно 16:45 Пристанищата на света 17:00 Тайните на войната документална поредица 17:55 Препрочитаме Вазов, кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 18:00 По света и у нас 18:15 Още от деня 18:30 Спорт ТОТО 19:00 Раят на дамите, тв филм /9 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Госпожо Държавен секретар 3, тв филм /6 и 7 епизод/ (12) 22:30 170 г. от рождението на Иван Вазов: Театър по време на пандемия, документален филм /България, 2020 г./, режисьор Борис Радев 23:00 По света и у нас 23:30 Препрочитаме Вазов, кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 23:35 Потомци на слънцето, тв филм /2 епизод/ (12) 00:35 Лято с БНТ /п/ 02:35 Раят на дамите, тв филм /9 епизод/п/ 03:45 Тайните на войната, документална поредица /п/ 04:40 Пристанищата на света 04:55 Тайните на “Божия агнец”, документална поредица /2 епизод/п/

bTV
05:30 “Домашен арест” /п/ – сериал 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.4, еп.13 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.2, еп.40 15:30 “Търговски център” – сериал, с.14, еп.81 – 83 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.3 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.3, еп.15 21:00 Премиера: “Ирония на съдбата” – сериал, еп.9 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Стрелата” – сериал, с.3, еп.2 01:00 “Гранд” – сериал, еп.2 01:30 “Домашен арест” – сериал, с.3, еп.19 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:30 “Завинаги” – сериал, еп.32

bTV Action
05:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2, еп.20 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, еп.10 – 13 08:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2, еп.20 09:00 “Твърде лично” – сериал, с.2 еп.8 10:00 “Стрелата” – сериал, с.6, еп.7 11:00 “Неизвестният” – сериал, еп.15 12:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.11 13:00 Премиера: “Най-добрият син” – трилър (тв филм, Канада, 2017), режисьор Къртис Крофърд, в ролите Бри Уилямсън, Питър ДаКуна, Пол Попович, Себасчън Пигот и др 15:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2, еп.21 16:00 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.9 17:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.12 18:00 “Неизвестният” – сериал, еп.16 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.6, еп.8 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Стоте” – сериал, с.6, еп.10 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Мъжът от U.N.C.L.E.” – екшън, комедия, приключенски (САЩ, Великобритания, 2015), режисьор Гай Ричи, в ролите: Хенри Кавил, Хю Грант, Алисия Викандер, Арми Хамър, Джаред Харис, Елизабет Дебики, Даниел Уестууд и др. 00:15 “Стоте” – сериал, с.6, еп.10 01:15 “Неизвестният” – сериал, еп.16 02:15 “Стрелата” – сериал, с.6 еп.8 03:15 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.12 04:15 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.9

bTV Comedy
05:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.6, еп.16, 17 07:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 08:00 “По средата” /п/ – сериал 08:30 “Гранд” /п/ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Умирай умно 2: Брус и Лойд се развихрят” – екшън, комедия (САЩ, 2008), режисьор Гил Джънгър, в ролите Маси Ока, Нейт Торънс, Джейма Мейс, Марика Доминчик, Лари Милър и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Гранд” /п/ – сериал 15:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 16:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.7 еп.11, 12 19:00 “Дивата Нина” – сериал, еп.31 20:00 “По средата” – сериал, с.9, еп.7 20:30 “Модерно семейство” – сериал, с.8, еп.19, 20 21:30 Премиера: “Шитс Крийк” – сериал, еп.10 22:00 “Гранд” – сериал, еп.19, 20 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.10, еп.2, 3 00:00 “Умирай умно 2: Брус и Лойд се развихрят” /п/ – екшън, комедия (САЩ, 2008) 02:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

Nova TV
05:00 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/ 06:00 “Скорпион” – сериен филм, сезон 3 /п/ 06:55 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, избрано 21:00 “Магнум” (премиера) – сериен филм, сезон 2 22:00 Новините на NOVA 22:30 “ФБР” (премиера) – сериен филм, сезон 2 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 17 00:30 “Скорпион” – сериен филм, сезон 3 01:30 “Женени с деца” – сериен филм, сезон 2 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 03:30 “Остани с мен” – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Уест Бромич Албиън – Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип /п/ 12:00 Футбол: Норич Сити – Манчестър Юнайтед, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация /п/ 14:00 Футбол: Шефилд Юнайтед – Арсенал, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация /п/ 16:00 Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2019-20), 6-и епизод /п/ 17:00 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 26-и епизод /п/ 17:30 Студио “Футбол”, директно 18:00 Футбол: Мач от efbet Лига, директно 20:00 Футбол: Евертън – Саутхямптън, мач от английската Висша лига, директно 21:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:10 Професионална борба: “Челен сблъсък”, 28-и епизод 23:10 Футбол: Лийдс Юнайтед – Стоук Сити, мач от Чемпиъншип, запис 01:10 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:25 Еротичен телепазар 03:25 Край на програмата

Kanal 3
06:30 “Патарински Live” /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Парламентът на живо” 10:00 НОВИНИ 10:15 “Парламентът на живо” 11:00 НОВИНИ 11:15 “Парламентът на живо” 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 “Парламентът на живо” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Парламентът на живо” 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:20 “Изкуство по време на пандемия” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Патарински Live” – репортерско риалити 18:00 НОВИНИ, централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Патарински Live” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00- 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *