ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 9 ЮНИ

БНТ
05:10 Още от деня, коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 11:55 Препрочитаме Вазов 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:40 Препрочитаме Вазов 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Библейските загадки, документален филм /2 епизод/ 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Давай, Астробой!, анимационен филм 15:30 Мън Уа, анимационен филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня коментарно предаване 19:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Бизнес.БГ 21:30 В кадър 22:00 Денят тв филм /4 епизод/ 22:55 Препрочитаме Вазов 23:00 По света и у нас 23:30 Събота вечер с БНТ /п/ 00:30 Светът и ние /п/ 00:50 100% будни /п/ 02:45 Култура.БГ /п/ 03:40 По света и у нас /п от 20:00 часа/ 04:25 Библейските загадки документален филм /2 епизод/п/

bTV
05:20 “Лице в лице” /п/ 05:40 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.4, еп.25 06:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” /п/ – комедийно шоу 13:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 14:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.3, еп.50 16:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, еп.99 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 “Седем часа разлика” – сериал, еп.15 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал, еп.111 21:00 “Скъпи наследници” – сериал, еп.8 22:00 “Комиците и приятели” /п/ – комедийно шоу 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Домашен арест” – сериал, еп.13 00:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.3, еп.5, 6 01:00 “Истинска любов” – сериал, еп.85 02:00 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:10 “Втори шанс” – сериал, с.2, еп.53

bTV Action
05:15 “Стоте” – сериал, с.6, еп.4 06:00 Анимационен блок: “Приключенията на котарака в чизми” – сериал, с.2, еп.18 – 21 08:00 “Стоте” – сериал, с.6, еп.4 09:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3, еп.11 10:00 “Луцифер” – сериал, с.3, еп.16 11:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.3, еп.4 12:00 “Кости” – сериал, с.12, еп.4 13:00 “Убийствена любов” – трилър (тв филм, САЩ, 2017), режисьор Алън Дарней, в ролите Барби Кастро, Брайън Грос, Джейсън Кук, Тейлър Кастро, Дина Майър и др. 15:00 “Стоте” – сериал, с.6, еп.5 16:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3, еп.12 17:00 “Кости” – сериал, с.12, еп.5 18:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.3, еп.5 19:00 Часът на супергероите: “Луцифер” – сериал, с.3 еп.17 20:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.20, еп.3 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: “Макс Пейн” – екшън, криминален (Канада, САЩ, 2008), режисьор Джон Мур, в ролите Марк Уолбърг, Мила Кунис, Бо Бриджис, Кристофър Бриджис-Лудакрис, Олга Куриленко, Крис О`Донъл и др. 00:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.20, еп.3 01:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.3, еп.5 02:00 “Луцифер” – сериал, с.3, еп.17 03:00 “Кости” – сериал, с.12, еп.5 04:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3, еп.12

bTV Comedy
05:00 “Изгубеняци” /п/ – сериал 06:00 “Изгубеняци” – сериал, с.2, еп.9, 10 07:00 “Круд” – сериал, еп.17, 18 08:00 “Корени” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 09:30 “Анжелика” /п/ – сериал 10:00 “Перфектният ритъм 3” – музикален, комедия (САЩ, 2017), режисьор Триш Сай, в ролите Ана Кендрик, Елизабет Банкс, Ребъл Уилсън, Хейли Стайнфелд, Британи Сноу, Алексис Нап, Хейли Стайнфелд, Руби Роуз, Джон Литгоу и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Анжелика” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 17:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.7, еп.17, 18 19:00 “Корени” – сериал, еп.3 19:30 “Новите съседи” – сериал, с.10, еп.8 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.10, еп.10 22:00 Премиера: “Анжелика” – сериал, с.2, еп.7, 8 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.7, еп.20, 21 00:00 “Перфектният ритъм 3” /п/ – музикален, комедия (САЩ, 2017) 02:00 “Изгубеняци” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 03:30 “Комиците и приятели” /п/ – комедийно шоу 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

Nova TV
05:10 “Черният списък” – сериал, сезон 2 /п/ 06:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Мерием” (премиера) – сериен филм 13:30 “Изпитанията на живота” (премиера) – сериал 15:00 “Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” (нов сезон) – риалити 21:00 “Хавай 5-0” (премиера) – сериал, сезон 10 22:00 Новините на NOVA 22:30 “Ню Амстердам” – сериал, сезон 1 23:30 “Черният списък” – сериал, сезон 2 00:30 “Добрата съпруга” – сериал, сезон 3 01:30 “Врагът сред нас” – сериал 02:30 “Сияйна луна” – сериал 03:30 “Изпитанията на живота” – сериал /п/ 04:30 “Мерием” – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Художествена гимнастика: Европейско първенство Варна 2021 – директно 13:30 Карабао къп: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 14:00 Баскетбол: УНИКС – ЦСКА Москва ВТБ лига, плейофи, финал, мач №2 – /п/ 16:00 Баскетбол Италианска баскетболна Серия А, плейофи – /п/ 18:00 Купа на Азиатската футболна конфедерация: Обзор предаване за азиатски футбол (2021) – /п/ 18:30 Художествена гимнастика: Европейско първенство Варна 2021 – директно 21:05 Новини 21:30 “Пета четвърт”, обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) 22:00 Професионална борба: “Първична сила” предаване на WWE (2021) 23:00 Художествена гимнастика: Европейско първенство Варна 2021 – /п/ 01:20 Еротичен телепазар

NovaNews
05:20 Пресечна точка /п/ 06:00 Здравей, България 09:30 Социална мрежа /п/ 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Социална мрежа /п/ 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Пресечна точка /п/ 12:00 Новините на NOVA 12:30 Другото лице /п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:25 Бизнесът 13:30 Патарински LIVE /п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Евромакс 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA NEWS 16:15 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:20 Денят на живо 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:25 Бизнесът 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA NEWS 19:15 Пресечна точка 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:50 Бизнесът 20:55 Шоубизнес 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:20 Денят на живо /п/ 22:00 Новините на NOVA 22:30 Патарински LIVE /п/ 23:00 Новините на NOVA NEWS 23:30 Без резервация 00:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 00:20 Пресечна точка /п/ 01:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 01:30 Денят на живо /п/ 02:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 02:30 Патарински LIVE /п/ 03:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 04:25 Социална мрежа /п/ 04:50 Денят на живо /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *