ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 29 АВГУСТ

bTV

05:30 “Домашен арест” /п/ – сериал 06:00 “Джи Ай Джо: Сигма 6” – сериал, анимация, еп.18 06:30 “По следите на: Азорските острови” – документален филм, част I 07:30 “Приятели” – сериал, с.3 еп.13 08:00 “Тази събота и неделя” /най-доброто/ – уикенд блок 11:00 “Cool…T” /най-доброто/ – лайфстайл предаване 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Богатствата на България” /п/ – документална поредица 13:00 “Хавайски сън в лятна нощ” – романтичен, комедия (тв филм, САЩ, 2016), режисьор Хари Кейсън, в ролите: Моани Ейпиа-Долан, Брент Бейли, Соня Балморес Чънг, Чарлз Шонеси и др. 14:50 “Аламинут” – скеч шоу 15:10 bTV Ваканция: “Ледена епоха: Големият сблъсък” – анимация, приключенски, комедия (САЩ, 2016), режисьори Майк Търмайер и Гейлън Чу 17:00 “Най-великият шоумен” – биографичен, музикален, драма (САЩ, 2017), режисьор Майкъл Грейси, в ролите: Хю Джакман, Ребека Фъргюсън, Зак Ефрон, Пол Спаркс, Зендея, Мишел Уилямс и др. 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите /п/ – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 Мегахит: “10 000 години пр.н.е.” – фентъзи, приключенски, екшън (САЩ, 2008), режисьор Роланд Емерих, в ролите: Камила Бел, Стивън Стрейт, Марко Кан, Клиф Къртис, Жоел Виржел, Натаниел Беъринг и др. 22:10 Мегахит: “Кървав диамант” – приключенски, трилър (САЩ, 2006), режисьор Eдуард Зуик, в ролите: Леонардо ДиКаприо, Джаймън Хаунсу, Дженифър Конъли, Арнолд Вослу, Майкъл Шийн, Базъл Уолас и др. 00:50 “Кралят на скорпионите 2: Възходът на воина” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, ЮАР, Германия, 2008), режисьор Ръсел Мълкахи, в ролите: Майкъл Копон, Карън Дейвид, Саймън Куортърман, Том Ву, Андреас Висньевски и др. 03:00 “Приятели” /п/ – сериал, с.3 еп.13 03:20 “Хавайски сън в лятна нощ” /п/ – романтичен, комедия (тв филм, САЩ, 2016)

 Nova TV

06:00 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 6 /п/ 07:00 “Бреговете на Чесапийк” – сериен филм, сезон 2 08:00 “Събуди се” – предаване 10:00 “Розамунде Пилхер: Парченца доверие” – с уч. на Яна Клинге, Франциска Шлатнер, Бруно Ейрон, Патрик Мьолекен и др. 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 13:00 “Баща похитител” – с уч. на Патрик Суейзи, Холи Бери, Майкъл Айрънсайд, Боб Гънтън, Брайън Бонсал, Сабрина Лойд и др. 15:00 “Шантав петък” – с уч. на Джейми Лий Къртис, Линдзи Лоън, Марк Хармън, Чад Майкъл Мъри, Стивън Тоболовски и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 “Стари кучета” – с уч. на Джон Траволта, Робин Уилямс, Кели Престън, Мат Дилън, Ан-Маргрет и др. 21:50 “Ронин” – с уч. на Робърт Де Ниро, Жан Рено, Шон Бийн, Майкъл Лонсдейл, Джонатан Прайс и др. 00:15 “Вълчи нрав” – с уч. на Никълъс Кейдж, Уилям Дефо, Кристофър Матю Кук и др. 01:45 “Нора Робъртс: Стъпки от огън” – с уч. на Алиша Уит, Матю Сетъл, Скот Бакула и др. /п/ 03:45 “Баща похитител” – с уч. на Патрик Суейзи, Холи Бери, Майкъл Айрънсайд, Боб Гънтън, Брайън Бонсал, Сабрина Лойд и др. /п/

 bTV Action

05:15 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.2 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.2 еп.21 – 24 08:00 “Стрелата” – сериал, еп.4 – 6 10:45 “Гаднярът” – комедия, драма (САЩ, Великобритания, 2001), режисьор Бари Сколник, в ролите: Вини Джоунс, Дейвид Кели, Дейвид Хемингс, Ралф Браун и др. 12:45 “Сан Андреас” – екшън, трилър (САЩ, 2015), режисьор Брад Пейтън, в ролите: Дуейн Джонсън, Кайли Миноуг, Карла Гуджино, Арчи Панджаби, Колтън Хейнс, Алекс Рийзи, Морган Грифин, Алекзандра Дадарио, Мат Джералд и др. 15:00 “Стрелата” – сериал, с.7 еп.18, 19 17:00 “Дивата муха” /п/ – предаване за екстремни спортове, еп.22 17:30 “Да Знаеш Как” /п/ – предаване за ремонти и обзавеждане, с.2 еп.8 18:00 “Коли на мечтите” – автомобилна поредица, еп.3, 4 19:00 “Заразяване” – трилър, екшън, драма (САЩ, ОАЕ, 2011), режисьор Стивън Содърбърг, в ролите: Мат Деймън, Кейт Уинслет, Джуд Лоу, Гуинет Полтроу, Лорънс Фишбърн, Дария Строкоус, Грифин Кейн, Йошиаки Кобаяши и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “Денят на независимостта: Нова заплаха” – фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2016), режисьор Роланд Емерих, в ролите: Джеф Голдблъм, Лиъм Хемсуърт, Шарлот Генсбур, Вивика Фокс, Сила Уорд, Уилям Фиктнър, Майка Монро, Джоуи Кинг, Бил Пулман, Джъд Хърш и др. 00:15 “Сан Андреас” /п/ – екшън, трилър (САЩ, 2015) 02:30 “Стрелата” – сериал, еп.3 – 6

 bTV Comedy

05:00 “Комиците и приятели” /п/ – комедийно шоу 06:00 “Малкото пони” – анимация, сериал, с.2 еп.17, 18 07:00 “Бруклин 99” – сериал, с.2 еп.1, 2 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 09:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал, с.12 еп.1, 2 10:00 “Бавачката Макфий и големият взрив” – фентъзи, семеен, комедия (Великобритания, Франция, САЩ, 2010), режисьор Сузана Уайт, в ролите: Ема Томпсън, Маги Джиленхол, Рейф Файнс, Юън Макгрегър, Маги Смит и др. 12:00 “Футболен татко” – комедия, спортен, семеен (САЩ, 2005), режисьор Джеси Дилън, в ролите: Уил Феръл, Робърт Дювал, Майк Дитка, Кейт Уолш и др. 14:00 “Приятели” /п/ – сериал 15:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (есен 2019) 16:00 “Преспав” /п/ – сериал 18:30 “Мис Сладкиш” /п/ – сериал 19:30 “Бруклин 99” /п/ – сериал, с.2 еп.1, 2 20:30 “Лудо влюбена” – комедия, романтичен, мистъри (САЩ, 2001), режисьор Марк Уотърс, в ролите: Моника Потър, Фреди Принц мл., Шалом Харлоу, Ивана Миличевич, Сара Мърдок, Томико Фрейзър и др. 22:30 “Слънчева Филаделфия” /п/ – сериал 23:30 “Комиците и приятели” /п/ – комедийно шоу 00:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 01:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ – вечерно токшоу 02:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (есен 2019) 03:00 “Слънчева Филаделфия” /п/ – сериал 04:00 “Бруклин 99” /п/ – сериал

Nova Sport

10:00 Футбол: Куинс Парк Рейнджърс – Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 12:00 Футбол: Уест Бромич Албиън – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип /п/ 14:00 Баскетбол: Нижни Новгород – ЦСКА Москва, мач от ВТБ лига /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Суонси Сити – Чарлтън Атлетик, мач от Чемпиъншип /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Баскетбол: Зенит – УНИКС, мач от ВТБ лига /п/ 20:00 Класика от Висшата лига: Челси – Куинс Парк Рейнджърс (2011-12) /п/ 20:30 Класика от Висшата лига: Ливърпул – Манчестър Юнайтед (1997-98) /п/ 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:30 Класика от Висшата лига: Арсенал – Уигън Атлетик (2005-06) /п/ 22:00 Професионална борба: “Разбиване”, 35-и епизод 23:00 Плажен волейбол: София 2020 /п/ 00:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:00 Еротичен телепазар 03:00 Край на програмата

 Kanal 3

07:00 “Стъпки към успеха” 07:15 “Интервю” с Наделина Анева 08:00 “Социална мрежа”-избрано 08:30 “Пулс” с Гергана Добрева – здравно предаване 09:00 “Другото лице” 09:30 Топ Шоп 09:45 “Денят на живо” с Наделина Анева – /п/ 10:30 “Авиокатастрофите в България” 1 -док. филм на Канал 3 11:15 Топ шоп 11:30 ” Спорт в обектива” – избрано 12:00 НОВИНИ 12:15 “Изкуство по време на пандемия” 12:30 “Другото лице” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Стъпки към успеха” 13:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 14:00 НОВИНИ 14:15 “Парчета от реалността” 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 “Патарински LIVE” – избрано 16:00 НОВИНИ 16:15 “Офанзива с Любо Огнянов” – избрано 18:00 НОВИНИ Централна емисия 18:45 “Парчета от реалността” 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 Бизнес новини 20:00 НОВИНИ 20:20 “Авиокатастрофите в България”3 – док. филм на Канал 3 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Изкуство по време на пандемия” 23:00 НОВИНИ 23:20 “Офанзива с Любо Огнянов” – избрано 00:00 НОВИНИ 01:00 07:00 – Повторения 

 БНТ

05:00 Арена спорт /п/ 06:00 Пътеки /п/ 06:50 Български хроники документална поредица 07:45 Телепазарен прозорец 08:00 Малката русалка игрален филм /САЩ, 2018г./, режисьор Блейк Харис, в ролите: Уилям Моузли, Шърли Маклейн, Джина Гершон, Армандо Гутиерес и др. 09:25 Магна Аура – изгубеният град тв филм 09:55 Васко да Гама от село Рупча тв филм 11:00 Закодирана памет документален филм 12:00 По света и у нас 12:30 Бразди /п/ 13:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/ 14:00 Звярът е още жив документален филм /България, 2016г./, режисьори: Мина Милева, Весела Казакова 15:30 Съпруга по неволя игрален филм /копродукция, 2008г./, режисьор Грифин Дън, в ролите: Ума Търман, Джефри Дийн Морган, Колин Фърт, Сам Шепърд и др. 17:00 Вечната музика /п/ 17:30 Моят плейлист Анна Ангелова /п/ 18:30 Извън играта Любен Чаталов /п/ 19:00 Призвание документален филм /Швейцария, 2015г./, режисьор Николо Аяци 19:55 България от край до край: Разкази на сърцето 20:00 По света и у нас 20:30 След новините 20:45 Спортни новини 21:00 Умни хора игрален филм /САЩ, 2008г./, режисьор Ноам Мъро, в ролите: Денис Куейд, Сара Джесика Паркър, Томас Хейдън Чърч, Елън Пейдж и др. 22:35 По света и у нас 22:50 Студио Х: Картели игрален филм /копродукция, 2017г./, режисьор Кеони Уаксман, в ролите: Стивън Сегал, Джордж Сейнт Пиер, Мартийн Арджънт и др. (12) 00:30 Свободно падане игрален филм /п/ (14) 01:55 Съпруга по неволя игрален филм /п/ 03:30 Умни хора игрален филм /п

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *