ТЕЛЕВИЗИЯ 24 АПРИЛ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещ Анна Ангелова и гост-водещ Тони Николов 10:30 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:20 Дързост и красота – тв филм /3918 епизод/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Книга на книгите 2 – анимационен филм /5 епизод/ 13:30 Пиксел Пинки – анимационен филм /5 епизод/ 13:55 Шоуто на Канала /п/ 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Фалшива принцеса – тв филм /6 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории – документален слот 16:55 Музика на сърцето – тв филм /12, последен епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – публицистично предаване 19:40 Лека нощ, деца! Възглавничките 19:55 Евровизия 2017 /Сан Марино/ 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 История.bg Учените в политиката – Богдан Филов 21:55 Колекцията – 8-сериен тв филм /копродукция, 2016 г./, 1 епизод, режисьор Оливър Голдстик, в ролите Ричард Койл, Мейми Гъмър, Том Райли и др. 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Евровизия 2017 /Албания/ 23:35 В сянката на властта 3 – тв филм /6, последен епизод/ 00:25 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 00:35 Денят започва с Култура /п/ 01:50 Музика на сърцето – тв филм /12, последен епизод/п/ 02:35 Фалшива принцеса – тв филм /6 епизод/п/ 03:30 В сянката на властта 3 – тв филм /6, последен епизод/п/ 04:20 Дързост и красота – тв филм /3918 епизод/п/ 04:45 Още от деня – коментарно предаване/п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п./ – публицистично предаване 06:00 “Пингвините от Мадагаскар” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 13:30 Премиера: “Незабравима” – сериал, с. 2, еп. 29 15:00 Премиера: “Италианската булка” – сериал, с.1, еп.14 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с.1, еп.27 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 710 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “Твоят мой живот” – сериал, с.3 ,еп. 24 21:00 MasterChef – кулинарно шоу, с. 3 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Кости”- сериал, с. 8, еп.9 01:00 “Не вярвай на кучката от апартамент 23” – сериал, с. 2, еп.16 01:30 “Аламинут: Добре дошли в България” 02:00 “Преди обед” /п./ – токшоу 03:50 “Клиника край езерото” /п./ – сериал 04:40 “Опасни улици” – сериал, еп. 587

bTV Action
06:00 “Аватар: Легенда за Анк” – анимация 08:00 “Ирис 2: Ново поколение” – сериал, еп.3 09:30 “4х4” – предаване за офроуд 10:00 “Кости” – сериал, с.10, еп.10 11:00 “Стрелата” – еп. 3, еп.22 12:00 “Ренегат” – с.3, еп. 17 13:00 “Сблъсъкът на титаните” – екшън, драма, фентъзи, приключенски (САЩ, Великобритания, 2010), режисьор Луис Летериер, актьори Пийт Постълуейт, Мадс Микелсен, Сам Уортингтън, Лиам Нийсън, Джема Артъртън, Джейсън Флеминг, Ралф Файнс, Изабела Мико, Дани Хюстън, Люк Евънс и др. 15:00 “Под наблюдение” – сериал, с.2, еп.7 16:00 “Праведен” – сериал, с.5, еп.6 17:00 “Ренегат” – с.3, еп. 18 18:00 “Стрелата” – еп. 3, еп.23 19:00 “Кости” – сериал, с.10, еп.11 20:00 Премиера: “Готъм” – сериал, с.2, еп.21 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Ейбрахам Линкълн: Ловецът на вампири” – фентъзи, ужаси, екшън (САЩ, 2012), режисьор Тимур Бекмамбетов, актьори Бенджамин Уокър, Доминик Купър, Антъни Маки, Мери Елизабет Уинстед, Руфус Сюел и др. 00:00 “Готъм” – сериал, с.2, еп.21 01:00 “Кости” – сериал, с.10, еп.11 02:00 “Ирис 2: Ново поколение” – сериал, еп.3 03:15 “Синовете на анархията” – сериал, с.5, еп. 6 04:15 “Стрелата” – еп.3,еп.23
bTV Comedy
05:00 “Слънчева Филаделфия” /п./- сериал 06:00 “Клуб Веселие” – сериал, с.5 07:00 “Модерно семейство” – комедиен сериал 08:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал, с.8 09:00 “Столичани в повече” – сериал, с.11 10:00 “Денят на благодарността” – комедия, драма (САЩ, 2010), режисьор Нийл Фърнли, актьори Фей Дънауей, Дан Пейн, Дафне Зунига, Джина Холдън, Кенеди Клемънтс и др. 12:00 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал 13:30 “Стажанти” – сериал 14:30 “Кухня” – комедиен сериал 15:30 “Новите съседи” /п./ – комедиен сериал 17:00 “Комиците и приятели” – комедийно предаване 18:00 “Стажанти” – сериал, с.2 19:00 “Модерно семейство” – комедиен сериал, с.5 20:00 “Щурите съседи” – комедиен сериал 21:30 “Кухня” – комедиен сериал, с. 5 22:30 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал, с.4 00:00 “Денят на благодарността” – комедия, драма (САЩ, 2010), режисьор Нийл Фърнли, актьори Фей Дънауей, Дан Пейн, Дафне Зунига, Джина Холдън, Кенеди Клемънтс и др. 02:00 “Клуб Веселие” /п./ – комедиен сериал 03:00 “Слънчева Филаделфия” /п./ – сериал 04:00 “Мутра по заместване” /п./ – комедиен сериал

Nova TV
05:20 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Дила”- сериен филм 13:30 “Моята карма” (премиера)- сериен филм 14:30 “Прости ми”(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни”(премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Като две капки вода”- забавно предаване, 5 сезон 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, 2 сезон 02:00 “Законите на съдбата”- сериен филм 03:15 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:00 “Прости ми” – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Сент Етиен – Рен, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Тулуза – Ница, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Хъдърсфийлд Таун – Фулъм, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Барселона Ласа – Уникаха, мач от испанската баскетболна лига, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Бордо – Бастия, мач от френската Лига 1, повторение 20:00 Класика от Висшата Лига – Нюкасъл Юнайтед – Съндърланд (2005-06), повторение 20:30 Класика от Висшата Лига – Блекбърн Роувърс – Манчестър Сити (2006-07), повторение 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Футбол: Лион – Монако, мач от френската Лига 1, повторение 23:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (16-17), 33-и епизод, повторение 23:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи, повторение 00:00 Еротичен телепазар 02:00 Край на програмата

BiT
06:30 “Жива връзка”, сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE 09:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 10:30 “Аз уча английски” с Николая 11:30 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 12:30 Новини с Ирена Казакова LIVE 13:00 “Жива връзка”, сутрешен блок от София и Чикаго, (п) 14:30 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков, (п) 17:30 еМисия България LIVE 19:30 Новините с Ралица Василева LIVE 20:00 “Спорно за спорта”, спортно предаване на Би Ай Ти с водещ Кирил Веселински 21:30 “Стажанта”, авторска рубрика на Сашо Диков (п) 22:30 Би Ай Ти Новините LIVE 23:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 00:30 “Съветите на Лазар” безопасни и полезни тренировки за добър тонус 01:00 Би Ай Ти Новините (п) 01:30 “Спорно за спорта”, спортно предаване на Би Ай Ти с водещ Кирил Веселински (п) 03:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 04:30 еМисия България (п)

Kanal 3
05:30 Времето, календар, хороскоп 05:45 “Спорт в обектива”/п/ 06:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 07:00 НОВИНИ 07:30 НОВИНИ 07:35 “Имате думата”/п/ 08:00 НОВИНИ 08:05 Денят на живо” /п/ 08:30 НОВИНИ 08:35 Денят на живо”/п/ 09:00 НОВИНИ 09:05 “Офанзива”/п/ 11:00 НОВИНИ 11:15 ТОП ШОП 11:30 “Пулс” с Гергана Добрева/п/ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 “Всеки следобед с Криси”/п/ 13:00 НОВИНИ 13:10 “Интервю” с Наделина Анева/п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:25 Топ шоп 15:40 “Без монтаж” 16:00 “Всеки следобед” с Криси” 17:00 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 НОВИНИ 20:00 “Денят на живо” 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:30 “Имате думата”/п/ 23:20 “Денят на живо”/п/ 00:20 “Всеки следобед с Криси” /п/ 01:10 “Спорт в обектива”/п/ 02:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *