HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 28 АВГУСТ

БНТ
05:00 Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/ /п/ 06:00 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 06:05 Здравето отблизо /най-доброто/ /п/ 06:55 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев – на живо от Созопол 10:30 История.bg 130 години Сръбско-българска война /п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 12:40 Телепазарен прозорец 12:55 Инуяша анимационен филм /25 епизод/ 13:20 Бакстър тв филм /13, последен епизод/ 13:45 По следите на капитан Грант – 7-сериен детски тв филм /копродукция, 1985 г./, 1 серия, режисьор Станислав Говорухин, в ролите Владимир Смирнов, Коста Цонев, Аня Пенчева, Явор Милушев и др. 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Музика на сърцето – тв филм /2 епизод/п/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:55 По съвест 5 – тв филм /11 епизод/ 17:50 Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/ 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:25 Европейско първенство по волейбол: Словения – България /мъже/ – пряко предаване от Краков /Полша/ 20:25 По света и у нас – информационна емисия 21:00 Пъзел – игрален филм /копродукция, 2013 г./, режисьор Андрей Зинка, в ролите Дан Нуту, Адриан Титиени, Йоана Павелеску и др. (12) 22:30 Отворени досиета: Георги Саръиванов – документална поредица /3 филм/, сценарист Христо Христов, режисьор Димитър Коцев-Шошо/п/ 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:30 Под прикритие 5 – тв филм /9 епизод/(16) 00:35 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 00:45 Под водата – игрален филм /копродукция, 2005 г./, режисьор Антъни Хикокс, в ролите Стивън Сегал, Вини Джоунс, Кристин Адамс и др. (12) 02:20 Денят започва с Култура /п/ 03:35 По съвест 5 – тв филм /11 епизод/п/ 04:25 Музика на сърцето – тв филм /2 епизод/п/

bTV
05:30 “Домашен арест” /п./ – сериал 06:00 “Смърфовете” – анимация 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване 09:30 “Преди обед” – най-доброто от токшоуто с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/- вечерно ток шоу 13:30 Премиера: “Градско момиче” – сериал, с. 1, еп. 34 15:00 Премиера: “Италианската булка” – сериал, с.1, еп.100 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с.2, еп. 14 17:00 bTV Новините 17:30 “Опасни улици” – сериал, еп.796 17:55 Спорт тото 18:00 “Опасни улици” – сериал, еп.796 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Великолепният век: Кьосем” – сериал, с. 1, еп.45 21:30 “Любов и вендета” – сериал, с.1, еп. 10 22:30 “Хотел Елеон” – сериал, с.1, еп.11, 12 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Моите мили съседи”- сериал, с.1, еп.1 01:30 “Паднала от небето” – сериал, с.6, еп.1 02:30 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:30 “Опасни улици” – сериал, еп. 677

bTV Action
06:00 “Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец” – анимация 08:00 “Стрелата” – сериал, с. 3 еп. 18 09:00 “Извън играта” – сериал, с.6 еп.12 10:00 “Супергърл” – сериал, еп. 20 11:00 “Готъм” – сериал, с.2, еп. 19 12:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.4, еп. 3 13:00 “Пазители” – екшън, фантастика (Русия, 2017), режисьор Сарик Андреасян, актьори Антон Пампушний, Санжар Мадиев, Себастиян Сисак, Алина Ланина, Вячеслав Разбегаев, Валерия Шкирандо, Станислав Ширин и др. 15:00 “Кости” – сериал, с.10, еп.9 16:00 “Извън играта” – сериал, с.6 еп.13 17:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.4, еп. 4 18:00 “Готъм” – сериал, с.2, еп. 20 19:00 “Супергърл” – сериал, с.2, еп. 1 20:00 “Стрелата” – сериал, с.3, еп. 19 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Дявол” – трилър, ужаси, мистерия (САЩ, 2010), режисьор Джон Ерик Доудли, актьори Крис Месина, Джефри Аренд, Якоб Варгас, Мат Крейвън, Джени О’Хара, Логан Маршъл-Грийн, Джофри Аренд, Божана Новакович, Бокеем Уудбайн, Джейкъб Варгас и др. 23:45 “Стрелата” – сериал, с.3 еп.19 00:45 “Супергърл” – сериал, с..2, еп. 1 01:45 “Кости” – сериал, с.10, еп.9 02:45 “Тежки престъпления” – сериал, с.4, еп. 4 03:45 “Готъм” – сериал, еп. 20 04:45 “Пета предавка” – автомобилно предаване

bTV Comedy
05:00 “Слънчева Филаделфия” /п./- сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.4 07:00 ” Учителката по френски” – сериал 08:00 “Предградие” – сериал, с.2 09:00 “Българи на три морета” – комедийно риалити 10:00 “11 а” – драма, комедия (България, 2015), режисьор Михаела Комитова, актьори Яна Маринова, Ралица Паскалева, Ники Сотиров, Башар Рахал, Бойка Велкова и др. 12:00 “Стъпка по стъпка” – комедиен сериал 13:30 “Клуб “Веселие” – сериал 14:30 “Бруклин 99” – комедиен сериал 15:30 “Новите съседи” /п./- комедиен сериал 17:00 “Комиците” – комедийно предаване 18:00 “Клуб “Веселие” – сериал, с.5 19:00 ” Учителката по френски” – сериал, с.1 20:00 “Новите съседи” – комедиен сериал 21:30 Премиера: “Бруклин 99” – комедиен сериал, с.1 22:30 “Стъпка по стъппка” – комедиен сериал, с.5 00:00 “11 а” – драма, комедия (България, 2015), режисьор Михаела Комитова, актьори Яна Маринова, Ралица Паскалева, Ники Сотиров, Башар Рахал, Бойка Велкова и др. 02:00 “Кое е това момиче” /п./- сериал 03:00 “Предградие” /п./ – сериал 04:00 “Клуб “Веселие” /п./ – сериал

Nova TV
06:00 “Касъл” – сериен филм, сезон 8 /п/ 07:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 13 10:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 3 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Двете лица на Истанбул”- сериен филм 13:30 “Дъщерята на Ананди” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми”(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA, избрано 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA (нов сезон) 21:00 “Скорпион” – сериен филм 22:00 Новините на NOVA 22:30 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Черният списък” (премиера) – сериен филм, сезон 4 00:00 “Касъл” – сериен филм, сезон 8 01:00 “Просветление” – сериен филм 02:00 “Скорпион” – сериен филм /п/ 03:00 “Законите на съдбата”- сериен филм 04:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Нотингам Форест – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Анже – Лил, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Бристъл Сити – Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Бордо – Троа, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Бъртън Албиън – Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, повторение 20:00 Футбол: Монако – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Дартс: Мастърс 2017, Пърт, първи ден, повторение 01:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:30 Еротичен телепазар 03:30 Край на програмата

BiT
05:00 Най-доброто от “Спорно за спорта” с Кирил Веселински, (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая, (п) 06:00 Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков (п) 09:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п) 10:00 “Честно казано с Люба Кулезич”, публицистично предаване, (п) 11:00 “Код 11-13”, информационно – новинарско шоу LIVE 13:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п) 14:00 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков, (п) – 1 част 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни Новини на BIT LIVE 19:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински LIVE 19:30 “Честно казано” с Люба Кулезич LIVE 20:30 “Горещи срещи” с Венета Райкова 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински LIVE 23:00 “Код 11-13”, информационно – новинарско шо (п) 01:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:30 “Без Целофан”, актуални политически изявления без цензура 03:00 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков, (п)

Kanal 3
05:30 “Спорт в обектива”/п/ 06:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 07:00 “Имате думата”/п/ 07:30 “Патарински Live/п/ 08:00 “Денят на живо”/п/ 09:00 “Офанзива”/п/ 11:00 Времето, календар, хороскоп 11:10 ТОП ШОП 11:25 “Пулс” с Гергана Добрева/п/ 11:55 Телемаркет 12:00 “Интервю” с Наделина Анева/п/ 13:00 Времето, календар, хороскоп 13:10 “Холивуд”/п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 “Всеки следобед” с Криси”/п/ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 “Денят на живо”, избрано 20:30 “Спорт в обектива” 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live/п/ 22:30 “Денят на живо”/п/ 23:30 “Спорт в обектива”/п/ 00:30 “Всеки следобед с Криси” /п/ 01:30 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *