ТЕЛЕВИЗИЯ 29 МАРТ

БНТ
00:20 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 00:30 Денят започва с Култура /п/ 01:45 Момчетата от “Медисън авеню” 7 – тв филм /12 епизод/п/ 02:40 Чиста кръв – тв филм /96 епизод/п/ 03:25 В сянката на властта – тв филм /6 епизод/п/ 04:15 Дързост и красота – тв филм /3904 епизод/п/ 04:40 Още от деня – коментарно предаване/п/ 05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – културен информационен блок с водещи Георги Ангелов, Анна Ангелова, Александра Гюзелева и Николай Колев 10:30 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:20 Дързост и красота – тв филм /3905 епизод/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:40 Телепазарен прозорец 12:55 Милион и две усмивки /п/ 13:55 Референдум /п/ 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Чиста кръв – тв филм /97 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории – предаване на социална тематика с водещ Ирен Леви 16:50 Момчетата от “Медисън авеню” 7 – тв филм /13 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – публицистично предаване с водещи Аделина Радева и Поли Златарева 19:45 Лека нощ, деца! Възглавничките 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 20:55 Шерлок сериен – игрален филм /2 епизод/ 22:30 В кадър – преброители на гласове 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 В сянката на властта 2 – тв филм /1 епизод/

bTV
00:00 “Менталист: Крадецът на мисли”- сериал, с. 5, еп. 12 00:50 “Малки сладки лъжкини” – сериал, с. 5, еп.20 01:40 bTV Новините /п./ 02:10 “Преди обед” /п./ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 04:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 569 04:50 “Лекар в планината” /п./- сериал 05:30 “Лице в лице” /п./ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 06:00 “Пингвините от Мадагаскар” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 13:30 Премиера: “Незабравима” – сериал, с. 2, еп. 13 15:00 Премиера: “Лекар в планината” – сериал, с.9, еп.14 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с.1, еп.11 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 695 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “Твоят мой живот” – сериал, с.3 ,еп. 8 21:00 “Смени жената” – семейно риалити 22:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия

bTV Action
00:45 “Кости” – сериал, с.9, еп.19 01:45 “Ирис” – сериал, еп.4 03:15 “Златното момче” – сериал, еп.1 04:15 “Стрелата” – еп.3,еп.4 05:15 “Тежки престъпления” – сериал, с.3, еп.15 06:00 “Аватар: Повелителят на четирите стихии” – анимация 08:00 “Ирис” – сериал, еп.5 09:30 “4х4” – предаване за офроуд 10:00 “Кости” – сериал, с.9, еп.19 11:00 “Стрелата” – с.3, еп. 4 12:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.3, еп.18 13:00 “Проект “Психокинеза” – екшън, трилър (САЩ, 2016), режисьор – Крисчън Сесма, актьори – Люк Гос, Сара Бут, Моник Парънт, Джон Мак и др. 15:00 “Синовете на анархията” – сериал, с.6, еп.2 16:00 “Златното момче” – сериал, еп.2 17:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.3, еп.19 18:00 “Стрелата” – еп. 3, еп.5 19:00 “Кости” – сериал, с.9, еп.20 20:00 Премиера: “Готъм” – сериал, с.2, еп.6 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 Премиера: “Дронове-убийци” – екшън, трилър (САЩ, 2016) режисьор – Джак Перез, актьори – Корин Немек, Уитни Мур, Натин Бътлър и др. 23:45 “Готъм” – сериал,с.2, еп.6

bTV Comedy
00:00 “Сърфист” – комедия (САЩ, 2008), режисьор – С.Р. Биндлер, актьори – Тод Сташуик, Кассандра Хепберн, Зачери Книгтън, Сара Риад, Джефри Нордлинг, Алекси Гилмор, Матю МакКонахи и др. 02:00 “Клуб Веселие” /п./ – комедиен сериал 03:00 “Загадките на Лора” /п./ – комедиен сериал 04:00 “Мутра по заместване” /п./ – комедиен сериал 05:00 “Модерно семейство” – комедиен сериал 06:00 “Клуб Веселие” – сериал, с.4 07:00 “Модерно семейство” – комедиен сериал 08:00 “Загадките на Лора” – сериал, с.1 09:00 “Аламинут” – комедийно предаване 10:00 “Последният пенсионерски запой” – комедия (САЩ, 2013), режисьор – Джон Търтълтауб, актьори – Робърт де Ниро, Морган Фрийман, Майкъл Дъглас, Кевин Клайн, Джери Ферера и др. 12:00 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал 13:30 “Мутра по заместване” – сериал 14:30 “Домашен арест” – комедиен сериал 15:30 “Новите съседи” /п./ – комедиен сериал 17:00 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 18:00 “Мутра по заместване” – сериал, с.3 19:00 “Модерно семейство” – комедиен сериал, с.4 20:00 Премиера: “Новите съседи” – комедиен сериал, с.9, еп.6 21:30 “Домашен арест” – комедиен сериал, с. 4 22:30 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал, с.1

Nova TV
00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Без граници” – сериен филм, 2 сезон 02:00 “Законите на съдбата”- сериен филм 03:15 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:00 “Прости ми” – сериен филм /п/ 05:15 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Дила”- сериен филм 13:30 “Моята карма”(премиера)- сериен филм 14:30 “Прости ми”(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни”(премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Възмездието” (премиера) – сериен филм, 3 сезон 21:00 “Ние, нашите и вашите” (премиера) – сериал 22:00 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA

Nova Sport
00:00 Еротичен телепазар 02:00 Край на програмата 10:00 Футбол: Донакстър Роувърс – Плимут Аргайл, мач от английската Лига 1, повторение 12:00 Футбол: Скънторп Юнайтед – Брадфорд Сити, мач от английската Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Тулуза – Рен, мач от френската Лига 1, повторение 16:00 Футбол: Нант – Ница, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 Баскетбол: Барселона Ласа – Морабанк Андора, мач от испанската баскетболна лига, повторение 19:30 Баскетбол: Мовистар Естудиантес – Баскония, мач от испанската баскетболна лига, повторение 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи, директно 21:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (16-17), 29-и епизод, повторение 21:45 Футбол: Лил – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение 23:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи, повторение

BiT
01:00 Би Ай Ти Новините (п) 01:30 “Историята оживява”, съвместна рубрика на Сдружение “Българска история” и Би Ай Ти, (п) 02:00 “Аз уча английски” с Николая 03:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 04:30 еМисия България (п) 06:30 “Жива връзка”, сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE 09:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 10:30 “Аз уча английски” с Николая 11:00 Телепазарен прозорец 11:30 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 12:30 Новини с Ирена Казакова LIVE 13:00 “Жива връзка”, сутрешен блок от София и Чикаго, (п) 15:00 Телепазарен прозорец 15:15 “Честно казано с Люба Кулезич”, публицистично предаване (п) 17:15 Телепазарен прозорец 17:30 еМисия България LIVE 19:30 Новините с Ралица Василева LIVE 20:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 21:30 “Историята оживява”, съвместна рубрика на Сдружение “Българска история” и Би Ай Ти 22:00 Би Ай Ти интервю с водещ Силвия Великова 22:30 Би Ай Ти Новините LIVE 23:00 еМисия България (п)

Kanal 3
00:20 “Всеки следобед с Криси” /п/ 01:10 “Спорт в обектива”/п/ 02:00 – 05:30 – Повторения 06:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 07:00 НОВИНИ 07:30 НОВИНИ 07:35 “Имате думата”/п/ 08:00 НОВИНИ 08:05 Денят на живо”/п/ 08:30 НОВИНИ 08:35 Денят на живо”/п/ 09:00 НОВИНИ 09:05 “Спорт в обектива” 10:00 “Без монтаж” 11:00 НОВИНИ 11:15 Топ шоп 11:30 “Холивуд /п/ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 “Всеки следобед с Криси”/п/ 13:00 НОВИНИ 13:10 Патарински LIVE /п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:25 Топ шоп 15:40 “Без монтаж” 16:00 “Всеки следобед” с Криси” 17:00 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 “Патарински Live” 19:30 НОВИНИ 20:00 “Денят на живо” 21:00 НОВИНИ 21:15 Спорт в обектива 22:00 НОВИНИ 22:30 “Имате думата”/п/ 23:20 “Денят на живо”/п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *