HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ 31 МАРТ

БНТ
00:20 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 00:30 Денят започва с Култура /п/ 01:45 Момчетата от “Медисън авеню” 7 – тв филм /14, последен епизод/п/ 02:45 Изкуството на 21 век
/п/ 03:10 Чиста кръв – тв филм /98 епизод/п/ 03:55 В сянката на властта 2 – тв филм /2 епизод/п/ 04:45 Дързост и красота – тв филм /3906 епизод/п/ 05:10 Още от деня – коментарно предаване/п/ 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – културен информационен блок с водещи Георги Ангелов, Анна Ангелова, Александра Гюзелева и Николай Колев 10:30 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:00 Планински хроники – документална поредица 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Макондо – игрален филм /Австрия, 2014 г./, режисьор Судабех Мортезаи, в ролите Рамазан Минкалов, Аслан Елибеев и др. 14:10 Телепазарен прозорец 14:25 Открито с Валя Ахчиева /п/ 15:00 Вяра и общество с Горан Благоев /п/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Специализирано предаване за хора с увреден слух 16:40 Телескоп за бъдещето с Джеймс Уудс – документална поредица /3 епизод/ 17:25 Светът е 7 – обзорно предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-Тенева и Йоана Левиева-Сойър 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:30 Още от деня – публицистично предаване с водещи Аделина Радева и Поли Златарева 19:45 Лека нощ, деца! Възглавничките 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев – обзорно публицистично предаване 22:00 Прокълнатите крале – тв филм /4 епизод/ (12) 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 “JAZZ before JAZZ” – Марио Станчев и Лионел Мартен “Пиано екстраваганца” 2016

bTV
00:00 “Менталист: Крадецът на мисли”- сериал, с. 5, еп. 14 00:50 “Малки сладки лъжкини” – сериал, с. 5, еп.22 01:40 bTV Новините /п./ 02:10 “Преди обед” /п./ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 04:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 571 04:50 “Лекар в планината” /п./- сериал 05:30 “Лице в лице” /п./ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 06:00 “Пингвините от Мадагаскар” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 13:30 Премиера: “Незабравима” – сериал, с. 2, еп. 15 15:00 Премиера: “Лекар в планината” – сериал, с.9, еп.16 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с.1, еп.13 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 697 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “Твоят мой живот” – сериал, с.3 ,еп. 10 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.11, еп. 4 22:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия

bTV Action
00:45 “Кости” – сериал, с.9, еп.21 01:45 “Ирис” – сериал, еп.6 03:15 “Златното момче” – сериал, еп.3 04:15 “Стрелата” – еп.3,еп.6 05:15 “Тежки престъпления” – сериал, с.3, еп.17 06:00 “Аватар: Повелителят на четирите стихии” – анимация 08:00 “Ирис” – сериал, еп.7 09:30 “4х4” – предаване за офроуд 10:00 “Кости” – сериал, с.9, еп.21 11:00 “Стрелата” – с.3, еп. 6 12:00 “Ренегат” – с.3, еп. 1 13:00 “Ледено бедствие” – екшън, фантастика (САЩ, 2014), режисьор – Джонатан Уинфри, актьори – Виктор Уебстър, Дженифър Спенс, Майк Допъд и др. 14:45 “Синовете на анархията” – сериал, с.6, еп.4 16:00 “Златното момче” – сериал, еп.4 17:00 “Ренегат” – сериал, с.3, еп.2 18:00 “Стрелата” – еп. 3, еп.7 19:00 “Кости” – сериал, с.9, еп.22 20:00 Премиера: “Готъм” – сериал, с.2, еп.8 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Последният ловец на вещици” -екшън, приключенски, фентъзи (САЩ, 2015), режисьор – Брек Айзнър, актьори – Вин Дизел, Роуз Лесли, Илайджа Уд, Майкъл Кейн, Армани Джаксън, Олафур Дарри Олафссон и др.

bTV Comedy
00:00 “Сексът и градът 2” – комедия, романтичен (САЩ, 2010), режисьор – Майкъл Патрик Кинг, актьори – Сара Джесика Паркър, Ким Катрал, Кристин Дейвис, Синтия Никсън, Алис Ийв, Лин Коен, Уили Гарсон, Марио К… 02:00 “Клуб Веселие” /п./ – комедиен сериал 03:00 “Загадките на Лора” /п./ – комедиен сериал 04:00 “Мутра по заместване” /п./ – комедиен сериал 05:00 “Модерно семейство” – комедиен сериал 06:00 “Клуб Веселие” – сериал, с.4 07:00 “Модерно семейство” – комедиен сериал 08:00 “Загадките на Лора” – сериал, с.1 09:00 “Комиците” – комедийно шоу 10:00 “Любов от разстояние” – романтичен, комедия (САЩ, 2010), режисьор – Нанет Бърстийн, актьори – Дрю Баримор, Джъстин Лонг, Чарли Дей, Джейсън Съдейкис, Кристина Апългейт, Рон Ливингстън, Джун Даян Рафа… 12:00 “Приятели” – комедиен сериал 13:30 “Мутра по заместване” – сериал 14:30 “Домашен арест” – комедиен сериал 15:30 “Новите съседи” /п./ – комедиен сериал 17:00 “Столичани в повече” – сериал, с.11 18:00 “Мутра по заместване” – сериал, с.3 19:00 “Модерно семейство” – комедиен сериал, с.5 20:00 Премиера: “Новите съседи” – комедиен сериал, с.9, еп.8 21:30 “Домашен арест” – комедиен сериал, с. 4 22:30 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал, с.1

Nova TV
00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Без граници” – сериен филм, 2 сезон 02:00 “Законите на съдбата”- сериен филм 03:15 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:00 “Прости ми” – сериен филм /п/ 05:15 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Дила”- сериен филм 13:30 “Моята карма” – сериен филм 14:30 “Прости ми” – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни”(премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Възмездието” (премиера) – сериен филм, 3 сезон 21:00 “Аз обичам България”- предаване на NOVA, нов сезон 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA

Nova Sport
00:30 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи, повторение 00:45 Еротичен телепазар 02:45 Край на програмата 10:00 Футбол: Нант – Ница, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 Футбол: Донакстър Роувърс – Плимут Аргайл, мач от английската Лига 1, повторение 14:00 Класика от Висшата Лига – Куинс Парк Рейнджърс – Тотнъм Хотспър (1995-96), повторение 14:30 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 27-и епизод, повторение 15:00 Футбол: Скънторп Юнайтед – Брадфорд Сити, мач от английската Лига 1, повторение 17:00 Дартс: Висша Лига 2017, повторение 20:30 Обзор на кръга в Чемпиъншип (16-17), 29-и епизод, повторение 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи, директно 21:15 Класика от Висшата Лига – Лийдс Юнайтед – Манчестър Юнайтед (2001-02), повторение 21:45 Футбол: Бристъл Сити – Хъдърсфийлд Таун, мач от Чемпиъншип, повторение 23:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи, повторение

BiT
01:00 Би Ай Ти Новините (п) 01:30 Би Ай Ти интервю с водещ Полина Паунова 02:00 “Аз уча английски” с Николая 03:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 04:30 еМисия България (п) 06:30 “Жива връзка”, сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE 09:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 10:30 “Аз уча английски” с Николая 11:00 Телепазарен прозорец 11:30 “О!здравей”, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 12:30 Новини с Ирена Казакова LIVE 13:00 “Жива връзка”, сутрешен блок от София и Чикаго, (п) 15:00 “Съветите на Лазар”, безопасни и полезни тренировки за добър тонус 15:15 Телепазарен прозорец 15:30 “О!здравей”, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 16:30 Документален филм 17:15 Телепазарен прозорец 17:30 еМисия България LIVE 18:30 “Стажанта”, авторска рубрика на Сашо Диков 19:30 Новините с Ралица Василева LIVE 20:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 21:30 “Майсторски клас”, токшоу на BIT 22:30 Би Ай Ти Новините LIVE 23:00 еМисия България (п)

Kanal 3
00:20 “Всеки следобед с Криси” /п/ 01:10 “Спорт в обектива”/п/ 02:00 – 05:30 – Повторения 05:40 “Спорт в обектива”/п/ 06:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 07:00 НОВИНИ 07:30 НОВИНИ 07:35 “Имате думата”/п/ 08:00 НОВИНИ 08:05 Денят на живо”/п/ 08:30 НОВИНИ 08:35 Денят на живо”/п/ 09:00 НОВИНИ 09:05 “Спорт в обектива” 10:00 “Без монтаж” 11:00 НОВИНИ 11:15 Топ шоп 11:30 “Интервю” с Наделина Анева/п/ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 “Всеки следобед с Криси”/п/ 13:00 НОВИНИ 13:10 Патарински LIVE /п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:25 Топ шоп 15:40 “Без монтаж” 16:00 “Всеки следобед” с Криси” 17:00 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ, централна емисия 19:00 “Патарински Live” 19:30 НОВИНИ 20:00 “Денят на живо” 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:30 “На гости на Ники Сотиров”/п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *