HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ 4 MAЙ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев 10:30 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:20 Дързост и красота – тв филм /3925 епизод/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Австрийски музикални седмици: Концерт на Софийската филхармония В програмата: “Меса в ми бемол мажор” от Франц Шуберт, диригент Йоханес Вилднер/Австрия/ 13:50 В кадър Завръщане/п/ 14:20 Туристически маршрути 14:45 Япония днес 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Фалшива принцеса – тв филм /12 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:20 Телепазарен прозорец 16:35 Малки истории /п/ 16:45 Братовчеди – тв филм /6 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:30 Още от деня – публицистично предаване 19:15 Спорт ТОТО 19:50 Лека нощ, деца! Пимпа 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:50 Спортни новини 21:10 Шерлок: Зад кулисите – Разкриването – документален филм /Великобритания, 2012 г./ 21:40 Студио Футбол 22:05 Футбол: “Селта”/Виго/ – “Манчестър Юнайтед”, първа полуфинална среща от турнира на Лига Европа – пряко предаване от Виго /Испания/ 00:30 Мотоспорт екстра 01:00 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 01:10 Денят започва с Култура /п/ 02:55 Братовчеди – тв филм /6 епизод/п/ 04:00 Фалшива принцеса – тв филм /12 епизод/п/ 04:45 Дързост и красота – тв филм /3925 епизод/п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п./ – публицистично предаване 06:00 “Пингвините от Мадагаскар” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 13:30 Премиера: “Незабравима” – сериал, с. 2, еп. 36 15:00 Премиера: “Италианската булка” – сериал, с.1, еп.21 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с.1, еп.34 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 717 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “Твоят мой живот” – сериал, с.3 ,еп. 32 21:00 “Бригада Нов дом” – социален проект с водещ Мария Силвестър 22:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Кости”- сериал, с. 8, еп.17 01:00 “Черни платна” – сериал, с. 3, еп.4 02:00 “Преди обед” /п./ – токшоу 03:50 “Аламинут: Добре дошли в България” 04:40 “Опасни улици” – сериал, еп. 595

bTV Action
05:00 “Опасни улици” – сериал, с.5, еп.8 06:00 “Легендата за Кора” – анимация 08:00 “Ирис 2: Ново поколение” – сериал, еп.11 09:30 “4х4” – предаване за офроуд 10:00 “Кости” – сериал, с.10, еп.17 11:00 “Стрелата” – еп. 4, еп.7 12:00 “Ренегат” – с.4, еп.3 13:00 “Стръв за наемници” – екшън, комедия, криминален (САЩ, 2005), режисьор – Чарли Стадлър, актьори – Гари Олдман, Робърт Карлайл, Андрю Лиий-Потс, Елена Анайа, Били Зейн, Касандра Бел и др. 15:00 “Под наблюдение” – сериал, с.2, еп.15 16:00 “Праведен” – сериал, с.6, еп.1 17:00 “Ренегат” – с.4, еп. 4 18:00 “Стрелата” – еп. 4, еп.8 19:00 “Кости” – сериал, с.10, еп.18 20:00 Премиера: “Супергърл” – сериал, с.2, еп.6 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Следите на войната” – екшън,трилър (САЩ, 2008), режисьор – Джон Картър, актьори – Куба Гудинг-младши, Кларънс Уилямс Трети, Джон Тери, Жаклин ДеСантис, Ланс Редик, Джейсън Уорнър Смит, Сара Ан Шулц, Вернел Багнерис, Ерик Браун и др. 23:45 “Супергърл” – сериал, с.2, еп.6 00:45 “Кости” – сериал, с.10, еп.18 01:45 “Ирис 2: Ново поколение” – сериал, еп.11 03:00 “Синовете на анархията” – сериал, с.6, еп. 1 04:15 “Стрелата” – еп.4, еп.8

bTV Comedy
05:00 “Модерно семейство” /п./- сериал 06:00 “Клуб Веселие” – сериал, с.5 07:00 “Модерно семейство” – комедиен сериал 08:00 “Не вярвай на кучката от апартамент 23” – сериал, с.2 09:00 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 10:00 “Кой е баща ни?” – комедия (САЩ, 2013), режисьор – Кен Скот, актьори – Боби Мойнихан, Коби Смълдерс, Винс Вон, Крис Прат, Георги Лалов и др. 12:00 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал 13:30 “Стажанти” – сериал 14:30 “Кухня” – комедиен сериал 15:30 “Щурите съседи” /п./ – комедиен сериал 17:00 “Комиците” – комедийно шоу 18:00 “Стажанти” – сериал, с.2 19:00 “Модерно семейство” – комедиен сериал, с.6 20:00 “Щурите съседи” – комедиен сериал 21:30 “Кухня” – комедиен сериал, с. 6 22:30 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал, с.5 00:00 “Кой е баща ни?” – комедия (САЩ, 2013), режисьор – Кен Скот, актьори – Боби Мойнихан, Коби Смълдерс, Винс Вон, Крис Прат, Георги Лалов и др. 02:00 “Клуб Веселие” /п./ – комедиен сериал 03:00 “Не вярвай на кучката от апартамент 23” /п./ – сериал 04:00 “Стажанти ” /п./ – комедиен сериал

Nova TV
05:15 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Дила”- сериен филм 13:30 “Моята карма”(премиера)- сериен филм 14:30 “Прости ми”(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни”(премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Възмездието” (премиера) – сериен филм, 3 сезон 21:00 “Ние, нашите и вашите” (премиера) – сериал 22:00 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Д-р Хаус” – сериен филм, 7 сезон 02:00 “Законите на съдбата”- сериен филм 03:15 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:50 “Прости ми” – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Баскетбол: РЕТАБет Билбао – Морабанк Андора, мач от испанската баскетболна лига, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Монако – Тулуза, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Гингам – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Ница – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Анже – Лион, мач от френската Лига 1, повторение 20:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (16-17), 34-и епизод, повторение 20:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:00 Дартс: Висша лига 2017, Шефилд, директно 00:30 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи, повторение 00:45 Еротичен телепазар 02:45 Край на програмата

BiT
06:30 “Жива връзка”, сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE 09:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 10:30 “Аз уча английски” с Николая 11:30 Избрано: еМисия България 12:30 Новини с Ирена Казакова LIVE 13:00 “Жива връзка”, сутрешен блок от София и Чикаго, (п) 15:00 “Видения” документален филм на Би Ай ТИ, автор Неда Кирилова 15:30 “Честно казано с Люба Кулезич”, публицистично предаване (п) 17:30 еМисия България LIVE 19:30 Новините с Ралица Василева LIVE 20:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 21:30 “Историята оживява”, съвместна рубрика на Сдружение “Българска история” и Би Ай Ти 22:00 Би Ай Ти интервю с водещ Полина Паунова 22:30 Би Ай Ти Новините LIVE 23:00 еМисия България (п) 01:00 Би Ай Ти Новините (п) 01:30 Би Ай Ти интервю с водещ Полина Паунова (п) 02:00 “Аз уча английски” с Николая 03:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 04:30 еМисия България (п)

Kanal 3
06:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 07:00 “Всяка сутрин” – сутрешен блок 09:00 НОВИНИ 09:05 “Парламентът на живо” 11:00 НОВИНИ 11:15 Топ шоп 11:30 “Парламентът на живо” 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 “Парламентът на живо” 13:00 НОВИНИ 13:10 “Парламентът на живо” 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:25 Топ шоп 15:40 “Без монтаж” 16:00 “Всеки следобед” с Криси” 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 18:50 Консултантска рубрика на МЗХ 19:00 Патарински Live 19:30 “Денят на живо” 20:30 “Спорт в обектива” 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live/п/ 22:30 “Денят на живо”/п/ 23:30 “Спорт в обектива”/п/ 00:30 “Всеки следобед с Криси” /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *