Три поколения футболисти от Полето и Брежани в оспорван сблъсък на терена, обаждане на 112 прекрати третото полувреме на площада

Три поколения футболисти от селата Полето и Брежани влязоха в оспорван сблъсък на терена в традиционната приятелска среща, която събра многобройна публика. Брежанци победиха домакините с 3:2 след драматичен обрат след почивката. В игра се появиха и кметовете на двете селища Иван Манчев и Благой Стефанов, а най-възрастният на игрището гонеше 76-те. Участниците в мача и най-върлите фенове събраха по 10 лева за последвалото трето полувреме на площада, където ги очакваше жива музика, хора и скара. Телефонно обаждане от неизвестен жител на 112 прекрати веселбата около 2 ч. след полунощ, но не успя да развали всеобщото настроение.