Refan-728×90-July-2019

Футболистът Светослав Дяков отведе семейството си на море в Турция, със сина Виктор гледа финала на Шампионската лига в спа хотела

Капитанът на ФК “Лудогорец” Светослав Дяков гледа финала на Шампионската лига в Турция. Благоевградчанинът е там на почивка със семейството си след краткия воаяж до Париж, който подари на красивата си съпруга Марияна, след като вдигна за 7-и път шампионската купа за своя отбор.
Футболистът е гледал в луксозния спа хотел в Турция финала на Шампионската лига между “Реал” и “Ливърпул”. Компания пред телевизора му правил неговият син Виктор, тъй като съпругата му била заета с приспиването на дъщеря им Деа. Симпатиите на Съни Дяков били повече за “Ливърпул” и хич не му станало приятно от контузията, която извади Мохамед Салах от мача в 30-ата минута.
Благоевградчанинът има непосредствени впечатления от феноменалния египтянин преди 5 години, когато по време на плейофите за Шампионската лига вкара 2 гола на “Лудогорец” на стадион “Васил Левски” като играч на швейцарския “Базел”, който постигна крайна победа с 4:2 над разградчани.
Дяков никога няма да забрави двубоя с европейския шампион “Реал”
/Мадрид/, когато вратарят на “Лудогорец” Владимир Стоянов спаси първата дузпа на Кристиано Роналдо, но не и втората, която той отбеляза на националния стадион през 2014 г. Българите обаче играха достойно и загубиха едва с 2:1 и в двата мача с кралския отбор, който спечели за 13-и път шампионската купа, а звездата Роналдо – за 5-и път.
Приятните емоции от пълната отдаденост на двете деца надделяха над футболните страсти и почивката в Турция на Съни със семейството му продължава с всички предвидени екстри – море, плаж, водни пързалки и други удоволствия.