Футболните таланти от Сандански с атракция 3:3 срещу македончета

Децата от набор 2007 на „Спорт Вилаж“ и на македонския „Академия Пандев“ от Струмица скрепиха топлата връзка между двете школи с приятелска среща на изкуствения терен в Струмяни, която завърши с атрактивното 3:3. Талантите от Сандански в хода на мача, проведен в три полувремена по 30 минути, поведоха с 2:0, но съперниците намериха аргументи да изравнят везните и спарингът да приключи с миролюбив хикс. Трите гола за домакините отбеляза Александър Руменов. Международна изява през уикенда предстои и за малчуганите, родени 2010 г., които са поканени на турнир в Серес. В дните преди Нова година академията на братята Йордан и Методи Тушеви стана филиал на гръцкия гранд ПАОК и по силата на споразумението треньорите от курортния град ще отскочат оттатък Промахон на специализация, а най-талантливите им възпитаници ще проведат тренировки с връстниците си от Солун.